PRAKTINIS DARBAS
BIOENERGETIKA IR JOS PRAKTIKA

BIOENERGETIKA

 

Pasaulį sudaro energija ir informacija. Kuo labiau ji supresuota, tuo ji mums realesnė, apčiuopiamesnė. Kalbant apie bioenergetiką, tai ji priklauso neapčiuopiamai substancijai. Ją sukuria gyvos ląstelės, kuriuos vibruoja tam tikrais dažniais ir spinduliuoja tam tikras bangas. Gyvos ląstelės perdirba įvairią, iš aplinkos ateinančią energiją ir informaciją. Tuo pačiu jos ir išspinduliuoja, išleidžia į aplinką visokio pavidalo informacines struktūras. Norint bet ką suvokti reikalinga tam tikra praktika, tam tikra reali patirtis. Pradėti galima nuo paprasto pojūčių aštrumo aktyvinimo. Tereikia delnus vieną į kitą patrinti ir palaikyti apie 10-20cm. atstumu vieną priešais kitą. Galima pajusti dilgčiojimą, šilumą delnuose ir pirštuose. Po to galima delnus judinti vienas prieš kitą, tarsi spaudytum pripūstą balionėlį. Atsiranda erdvės tarp delnų tamprumo pojūtis. Galima delnus vis labiau tolinti vieną nuo kito ir presuoti balioną. Kuo didesniam atstume tarp delnų jaučiasi pojūčiai, tuo jautresnis žmogus ir jo bioenergetika galimai didesnė.


Bioenergetinius pojūčius galima pritaikyti savo subalansavimui, gydymui. Tam reikia paruošti delnus minėtu būdu ir uždėti ant skaudamos, probleminės vietos. Dėl pojūčių aštrumo ir subtilesnio poveikio delnus galima laikyti virš probleminės vietos, neliečiant kūno. Laikant delnus reikia stebėti kas vyksta po jais su problemine vieta. Seansas trunka 5-10min. Tai atliekant kasdieną jautrumas ir poveikio jausmas didės. Galima delnus iš vienos probleminės vietos perkelti į kitą, po to vėl į kitą. Normaliai bendras seansas gali trukti pusvalandį. To visiškai pakanka sureguliuoti savo informacinį ir energetinį lauką. Rimtesnio gydymo atveju tai reikia atlikti keletą kartų per dieną ir ilgiau. Labai geras efektas kuomet energetinis balansavimas atliekamas su aura – neliečiant delnais kūno. Tuomet jautrumas labiau vystosi, o ir pats kūnas jautriau pasiduoda įtakai. Pavyzdžiui galvos skausmai gana lengvai pašalinami jei savo delnus laikyti priešingose galvos pusėse nukreiptus viena į kitą ir tuo pačiu judinti priešingomis kryptimis. Vyksta tarsi energetinis – informacinis skaudamos vietos skalavimas. Reikia stebėti kas vyksta su pačiu skausmu. Jis turi rimti, o galvoje jaustis energijos tekėjimas šian ten. Skausmui aprimus reikia patikrinti kitas galvos vietas, nes dažnai skausmas „pabėga“ kiton vieton, kaip gyvas padaras. Tuomet vėl su ta vieta padirbėjam skalavimo būdu. Dar galima tas vietas presuoti, kaip su baliono spaudinėjimu. Galima judinti delnus aplink galvą, juos laikan vieną prieš kitą ir patikrinti kitas galvos vietas. Po pratimų būtina ramiai pasėdėti, nedaryti staigių judesių, pasilenkimų, kad skausmai neatsinaujintų. Efektyviausiai veikia kai tik pastebimas skausmas ir jis auga. Tokie seansai ypač gerai veikia vaikus. Dar 4-5 klasėje su tais pratimais sėkmingai pašalinau galvos skausmus. Tokiu būdu  galima lengvai atsikratyti vaistų gėrimo. Tiesa, nereikia pamiršti gerti pakankamai vandens, o ne vaisvandenių, sulčių, kavos, arbatos ( 1,5 – 3l. vandens per parą ). Vanduo išplauna mūsų organizmo ląstelių, bakterijų, virusų, kitokių mūsų kūno gyventojų gyvybinės veiklos produktus ( o teisingiau fekalijas ). Šios atliekos pasišalina ne tik su šlapimu, bet ir per odos poras su prakaitu, dujomis. Todėl prakaitavimas yra būtinas ir sveikas. Visokios prakaitavimą stabdančios ir poras uždarančios priemonės dusina organizmą, pūdo jį. Be vandens išplovimo, mūsų kūne vis labiau kaupsis atliekos, kurios pritrauks naujų virusų, grybelių, silpnės imunitetas ir joks vaistas, ar bioenergetika nebepadės išeiti iš skausmų ir ligų. Daug toksinų pasišalina ir per plaučius, todėl būtinas jų normalus ventiliavimas, kvėpavimo pratimai (apie tai kitame straipsnyje).


Bioenergetikos pagalba, ligos atveju, gana gerai nusiima padidėjusi kūno temperatūra. Reikia paruošti delnus ir uždėti juos ant kaktos stačiai, arba vieną delną ant kaktos lygiagrečiai, o kitą ant viršugalvio. Papildomai galima delnus palaikyti ant akiduobių, ausų. Tuomet galva bioenergetiškai susibalansuoja ir organizmui nebereikia kelti temperatūros kovojant su virusine liga. Pati liga taip pat greičiau pasitraukia. Labai gerai veikia kai tai atlieka mama savo vaikučiui. Smalsūs ir paaugę vaikai, tai atsilieka patys ir džiaugiasi pagerėjusia sveikata, galimybe daugiau žaisti su draugais lauke. Tokie vaikai jau kitokie. Jie išmoksta save stebėti, laiku sureaguoti į pakitimus organizme ir save subalansuoti. Tokiems vaikams nereikia pasakoti apie nematerialų pasaulį ir Dievą. Jie jau patys jaučia, kad kažkas yra.
Bioenergetikos pagalba galima subalansuoti ir kitus kūno organus, galūnes. Reikia eksperimentuoti, didinti jautrumą, auginti patirtį. Su laiku visas kūnas pats pasijungs savibalansui, tereiks tik prisėsti ar prigulti 15-30min. ir pajusti visą kūną.


Įspėjimas tiems, kurie panorės taip balansuoti kitus. Tik mamos ar tėčiai gali balansuoti savo vaikus. Tai atliekant su kitais, informacija iš kitų žmonių pareis ant jūsų ir sukels jūsų kūnui, protui ir jausmams jums nebūdingų problemų. Tai vadinama svetimų informacijų atidirbimas per save. Tai sekina ir gali sukelti nei jums, nei jūsų giminei nebūdingas ligas. Kiekvienas sąmoningas žmogus pats turi išmokti save balansuoti bioenergetiškai. Aišku yra tam tikros bioenergetinės sistemos kaip REIKI (internete galima susipažinti; už iniciacijas į REIKI yra apmokama mokytojui, kuris dalį mokinio problemų perdirba savyje), kurios pagreitina bioenergetinį darbą su savimi ir suteikia galimybę dirbti su kitais. Tačiau pati sistema reikalauja pastovios dvasinės švaros ir meilės didinimo savyje. Reikalauja naujo suvokimo apie pasaulį. 

 

 

GY– ENERGOINFORMACINĖ SAVIREGULIACIJOS

SISTEMA PRADINUKAMS

 

Gyvybinės energijos (toliau tekste – GY) sistema visų pirma skirta dvasios ir kūno energetiniam-informaciniam harmonizavimui. Iš pradžių reikia, kad žmogus pajaustų realų poveikį savo kūnui, dvasiai, savo gyvenimo kokybei. Tai turi pakeisti mąstymą, savęs suvokimą, požiūrį į savo aplinką. Tik esant harmoningesnės būsenos ir turint papildomos energijos, atsiranda galimybė mąstyti plačiau; suderinti tarsi „nesuderinamus“ dalykus. Padidėja kūrybinės galios. 

 

 Siekiant, kad žmogaus energija judėtų laisviau, patartina laikytis tokių nuostatų:

Gyvenk dabar ir tyrai. Tai reiškia mintimis dažnai neklaidžioti po praeitį ar ateitį. Iš praeities mokomasi, o ateityje   kuriami planai. Gyvenama dabartyje, todėl didžioji energijos ir dėmesio dalis turi būti skiriama buvimui čia ir dabar. Negatyvūs jausmai – pavydas, godumas, niekinimas, puikybė, nusivylimas ir pan. – stabdo ir iškreipia jumyse tekančią energiją, o tuo pačiu - ir aplinkos reakciją į jus. Reikia stebėti save. Kiek įmanoma, mintys turi būti tyros ir savo, ir kitų atžvilgiu.

 
Mylėk dabar ir besąlygiškai. Labai svarbu meilės jausmui reikštis šiuo metu ir besąlygiškai. Tik mamos turi tokią natūralią dovaną, kaip besąlyginis meilės jausmas savo vaikams. Ką vaikas beiškrėstų, ar koks jis geras bebūtų, mamos meilė jam vis vien bus besąlyginė. Todėl, jei jūs ugdote savo meilės jausmą iki besąlyginio, kuris nepriklauso nuo išorės veiksnių, tai bet kokie aplinkos ar vidaus (fiziniai ar emociniai) trikdžiai nebeturi ryškaus poveikio jūsų savijautai. Tuo pačiu nebeturi poveikio gilioms energetinėms struktūroms – sielai. Natūraliai tokie poveikiai bus reti.


Atjausk dabar. Jausminė energija yra labai judri, todėl svarbu atjautą suteikti tinkamu laiku, t. y. ne po kažkiek metų, mėnesių, dienų ar pan. Nelaimių ar bėdų metu žmogaus ar žmonių grupės energoinformacinės struktūros yra ir keičiasi. Tinkamu metu šiuos pokyčius paveikus atjauta, struktūros kokybiškai keičiasi, žmogus ar žmonių grupės suvokia save ir kitus tarsi iš naujo, jaučiasi mylimi ir reikalingi.

 
Priimk malonę ir duok ją dabar. Mama ar tėtis, nors ir viską turi savo vaikučio atžvilgiu, mielai priima bet kokį jo siūlomą „niekutį“. Taip vaikas išmoksta dalintis, būti dosnus, būti reikalingas. Taip ir bet kurie žmonės, kurie jaučiasi viską turį, privalo išmokti priimti kitų teikiamas dovanas ar „niekučius“. Tai ne tik auklėjimo dalis, bet ir leidimas laisvai tekėti dalinimosi energijoms. Tik „priimančio“ puikybė ir „duodančio“ godumas, savanaudiškumas gali iškreipti šį procesą. O duodant malonę labai svarbu, kad duodantysis neturi „tvirkinti“ kito žmogaus, materialinių poreikių tenkinimo atžvilgiu. Duodama turi būti tiek ir taip, kad tai skatintų žmogaus vystymąsi ir tobulėjimą. Tai turi skatinti keisti savo suvokimą ir savo aplinką.

 

 GY sistema nėra universali, galinti išspręsti visas problemas. Tai yra priemonė, kuri padės spręsti problemas, nes visų pirma padės aiškiau jas suvokti. Visa tai vyks dėl kūno ir dvasios energetikos pasikeitimo. Tik pasiekus aukštesnį energetinį lygmenį galima lengviau sujungti priešybes ir suvokti siaurą savo ankstesniojo aš „matymo lauką“. 

 

  Dabar – pats darbas su GY sistema.

 

Atsistojame arba atsisėdame. Tik liesdami delnais visą save, perbraukiame per save aukštyn (1-3 kartus).  

 
Atliekami specifiniai kvėpavimo pratimai. Įkvėpdami mintimis įsivaizduojame, kad keliame raudoną energiją per pirmą čakrą (tai energetinis centras tarpukojyje) aukštyn stuburu iki viršugalvio ir paleidžiame aukštyn į dangų. Tada iškvėpdami per septintą čakrą (tai energetinis centras viršugalvyje) leidžiame mėlyną energiją žemyn stuburu iki pirmos čakros ir paleidžiame žemyn į žemę. Pakvėpuojame 7-9 kartus. Taip mintimis susisiejame su Žeme ir virš mūsų esančiu Dangumi. Tada, nekreipdami dėmesio į srautų tekėjimą, sujungiame juos į violetinę vibraciją meilės pagalba. Tarsi du priešingus dalykus ar srautus pajuntame viename. Jei nepavyksta matyti spalvų, pakanka jausti srovių tekėjimą, o po to jų susijungimą vibracijoje.


Pasakome sau mintyse ar garsiai „ Aš susijungiu su besąlyginės meilės energija tam, kad ....“ . Pasakote, kodėl susijungiate su šia energija. Sakykim „ ....tam, kad gytų mano sergantis inkstas“, „ ...tam, kad gytų mano sergančios kepenys“ , „...tam, kad susitvarkytų mano virškinimo sistema“ , „...tam, kad greičiau ir tinkamai suaugtų mano lūžęs kaulas“ , „... tam, kad mano savijauta pagerėtų“ ir pan. Galima paminėti keletą konkrečių dalykų.  


 Uždedame vidinės ir išorinės energijos judėjimo ženklus ant savo delnų ir pėdų (pateikta žemiau).
Suaktyviname 5 pagrindinius energetinius centrus (čakras). Pasukame ore virš energetinių centrų pirštu ar keliais pirštais pagal laikrodžio rodyklę (žvelgiant iš išorės) ir suėmę ore pirštais tarsi timptelime tą centrą išorėn ir paleidžiame. Tie centrai išsidėstę kaktoje, kaklo duobutės srityje, krūtinės centre, virš bambos ir per plaštaką po bamba.


Toliau vyksta energoinformacinis darbas su savimi, kurio galimi keli būdai. Tai rankų dėjimas, paglostymas, darbas su aura (pažengusiems).


Darbo pabaigoje nubraukiame save delnais žemyn (1-3 kartus).  
Suglaudžiame delnus kartu ir mintyse pasakome „ Dieve. Viskam tavo valia“. 

Iš pradžių mes suaktyviname energetiką, paruošiame savo kūną. Po to vyksta darbas. Pabaigoje nuraminame energetiką ir uždedame „saugiklį“ nuo galimo suinteresuotumo rezultatais ir prisirišimo prie šios sistemos. Taip išlaisvinama besąlyginės meilės energija, ji nespraudžiama į sąlygų ir prisirišimo rėmus.

 

     Ženklų naudojimas

          

 Pirmasis ženklas yra susijęs su energija, trykštančia iš vidinės erdvės. Ji išvalo, energizuoja, yra aktyvi, jos spalvą galima laikyti raudona. Piešiama ant dešinio delno kairės rankos pirštais. Tą patį galima padaryti akimis, jausmu. Pagaliau atvirkštinį ženklą „matyti“ prieš delną ir „įsiurbti“ į delną. Antrasis ženklas susijęs su išorine energija, kuri skleidžia informaciją apie aplinkos energetiką ir padeda žmogui harmonizuotis su aplinka. Ji yra pasyvi, jos spalvą galima laikyti mėlyna. Šis ženklas piešiamas ant kairiojo delno. Taip pat ženklus paišome ir ant savo pėdų. 

 

                                                    

 Dešinysis delnas ir ant jo nupieštas ženklas. Ženklas pradedamas piešti iš delno centro prieš laikrodžio rodyklę ir užbaigiamas dvišake uodegėle. Energija skatinama trykšti iš delno centro čakros ir sklisti į išorę. Uodegėlė leidžia energijai pasklisti plačiau. 

 

 

     

 Kairysis delnas ir ant jo nupieštas ženklas. Ženklas pradedamas piešti nuo delno išorės pagal laikrodžio rodyklę link delno centro ir užbaigiamas dvišake uodegėle. Išorinė energija sutraukiama į delno centro čakrą. Uodegėlė aktyvina energijos įsiurbimo procesą.

 

 

 

 Delnų dėjimo ant kūno būdas

  

Delnai ant kūno dažniausiai dedami vienas šalia kito (galima ir ant drabužių). Visų pirma pasirenkame vieną ar kelias problemines kūno vietas. Sakykime, jei sergate ir karščiuojate, vienas delnas dedamas ant kaktos, o kitas - ant viršugalvio. Patartina pasirinkti papildomas delnų dėjimo pozicijas, kad padidėtų vietinis harmonizavimo lygis. Tai gali būti kaklo ir krūtinės sritys. Susiharmonizavus šiai sričiai, temperatūra paprastai nukrenta. Jei turite probleminį inkstą, tai delnus galima dėti ant to inksto srities. Galima vieną delną dėti iš priekio, o kitą – iš nugaros pusės ant inksto. GY poveikio vietą pasirenkate pagal savo pojūčius. Labai gerai yra žinoti savo fiziologiją ir organų tarpusavio ryšį. Tiesiog galvos skausmas gali reikšti ne tiek problemą galvoje, kiek skrandyje. Esant problemų su bent vienu iš virškinimo sistemos organu, gerai delnus dėti ant visų tos srities organų. Vienoje vietoje delnus patartina laikyti 4 min. ar ilgiau. Pradiniai seansai gali trukti 4 – 10 min. vienoje padėtyje. Tiesiog reikia stebėti jausmą savo delnuose. Jei bus srovės tekėjimo pojūtis, tai patartina laikyti delnus. Esant užsisenėjusioms problemoms seansas gali trukti ir 30 – 100 minučių.

 

Dedant rankas, patartina atsižvelgti į tai, ar problema sena, ar nauja. Jei problema nauja - reikia harmonizuoti, o jei sena - reikia išvalyti, suaktyvinti ir tada harmonizuoti. Todėl senai problemai išjudinti patartina pirma ant probleminės vietos dėti dešinį delną, o po to kairį. „Šviežiai“ problemai – pirma kairį delną, po to dešinį. Tai turės šiek tiek stipresnį poveikį, bet neturės lemiamos reikšmės.

Dėliojant delnus aprašytuoju būdu, po 2-3 mėn. galūnių kraujagyslių darbas tampa stabilesnis. Tie, kuriems anksčiau „šaldavo“ galūnės, pastebi, kad tos bėdos neliko. Norint greitesnio efekto, būtina kasdien padirbėti 15-30 minučių. 

 

Paglostymo būdas

 

Paglostymo būdas yra tarpinis, tarp rankų dėjimo (tiesioginio fizinio kontakto) ir darbo su aura (bekontaktinio). Šis būdas subtiliai veikia odą: sukelia jos paviršinio elektrinio potencialo bangavimą, specifines chemines reakcijas poodiniame sluoksnyje. Pagreitina skysčių tekėjimą. Poveikis persiduoda giliau į kūno vidų, jo organus. Pirma patartina šį būdą pajusti. Reikia pradėti nuo švelnaus rankų pirštų pagalvėlių paglostymo viena į kitą. „Vedančiuoju“ būna nykštys, o kiti pirštai keičiami. Po to priešingos rankos smiliumi ar didžiuoju pirštu glostomas delno centras, aplinkinė sritis. Galima viena plaštaka glostyti kitą. Po to glostoma kaktos sritis, veidas ir krūtinės sritis, kur yra trečioji čakra. Padidėjus jautrumui, kiekvienas tampa pats sau mokytoju ir gali naudotis šiuo metodu. Tokiu būdu galima išskirstyti per dideles skysčių sankaupas tam tikrose organizmo vietose, o ypač iš traumų vietų. Skausmą organizme dažnai sukelia sutrikusio organo negebėjimas tinkamai praleisti skysčius, kraują, todėl glostant galima skysčius išvarinėti ir skausmas nuslops. Tuo pačiu ir pats organas bus išvalytas nuo susikaupusių toksinų, sparčiau gis. Šiuo metodu veikiant didžioji kūno dalis ar visas kūnas greičiau valosi nuo toksinų, padidėja jo imunitetas. Be to, kūnas atjaunėja. 

 

Paglostymas skiriasi nuo delnų dėjimo visų pirma tuo, kad delnų dėlioti taip pat sėkmingai galima ir apsirengus drabužiais. O glostant būtinas tiesioginis kontaktas su oda. 

 

    

Darbas su ženklais

 

Darbo su GY metu į problemines kūno vietas patartina sudėti ženklus. 

 

 Pirmas ženklas:

 

     

   Antras ženklas: 

 

  

    

  

Jei problemos yra įsisenėjusios, tai pirmasis dedamas pirmas ženklas, o po to – antras. Tai atrodys taip: 

 

   

      

   

  Jei problema yra nauja, tai pirma dedamas antras ženklas, o po to – pirmas. Tai atrodys taip:

 

 

         

Ženklas dedamas taip: 

Reikiamas ženklas nupiešiamas erdvėje virš probleminės vietos ir iškvepiant delnu „suleidžiamas“ į probleminę vietą. Ženklą galima nupiešti ir „suleisti“ mintimis. Sudėti ženklai problemines vietas dar veiks nuo kelių valandų iki kelių dienų. 

 

Labai svarbu suvokti, kad bet koks bioenergetinių ar programavimo poveikių tikslas turi būti tik savęs keitimas, tobulėjimas, glaudesnis ryšys su Kūrėju. O sveikatos ar gyvenimo kokybės pagerėjimas – tik „šalutinis“ rezultatas. Dažnai žmonės pradeda medituoti, naudoti bioenergetines sistemas ar jogą tam, kad pasveiktų. Pasveikstama vien dėl to, kad užsiėmimų metu keičiasi energoinformacinė tų žmonių struktūra, kinta energetinis bendravimas su aplinka. Keičiasi savivoka ir „tiesos“ . Šiame pokyčių etape dalis žmonių taip susižavi ir sureikšmina jogą, meditacijas, bioenergetines sistemas ir pan., kad čia tarsi „užstringa“. Jiems visa tai tampa tikslu. Niekada nereikia pamiršti, kad visos mūsų naudojamos sistemos yra tik priemonės pažinti save giliau, keistis, tobulėti ir vis labiau artėti prie Kūrėjo. Tik JIS yra pagrindinis visos esaties šaltinis, generatorius. Visi mes – tik „akumuliatoriai“, kurie, pasikrovę iš generatoriaus, galime kurti šioje Visatoje, todėl bet koks kitų dievukų sukūrimas atrodo tiesiog juokingas ir vaikiškas. Nors nesuvokiančiajam retsykiais tai yra išeitis, kai jis jaučiasi blogai. Bet koks tariamas dievukas paprastai yra tiesiog galingesnis „akumuliatorius“. Mažiau suvokiančiam ir nesigilinančiam to tarsi ir pakanka, nes vis vien didžiąją dalį energijos, skirtos išlikti ir tobulėti, gauname iš Kūrėjo. Gyvenant kiekvienam ateina vis kiti suvokimo etapai ir vis labiau suvokiama esmė. Tuomet vieną asmeninę „tiesą“ harmoningai keičia kita asmeninė tiesa (kurią, mums tobulėjant, vėliau būtinai pakeis kita asmeninė tiesa). Tai – harmoningos kūrybos esmė. Plačiau apie tai – pažengusiems. 

     

Po 3-4 mėn. darbo su GY sistema (po 15-30 min. kasdien) šią sistemą jau galėsite naudoti tik tada, kai jums to prireiks. Jei mokydamiesi praleisite keletą dienų, tai mokymasis tiesiog užtruks ilgiau. Jūs pajusite realų poveikį savo savivokai ir sveikatai. Siekiant stabilių pokyčių ir intensyvesnio tobulėjimo, patartina išmokti kvėpavimo pratimus ir taikyti meditacijas.