PRAKTINIS DARBAS » JAUNIMUI
POZITYVUS MĄSTYMAS

 Pozityvus mąstymas tai viena iš apgavystės ir saviapgaulės formų. Kodėl? Logiškai mąstančiam žmogui net nekiltų abejonių, bet jaunimas, kuris dar nepatyręs kas yra gyvenimas, lengvai apgaunamas įvairiais šūkiais, reklamomis, pasakaitėmis ir pan. 

plačiau
 
ŠALTAS PROTAS IR KARŠTA ŠIRDIS

  Daugumai paauglių, žengimas į suaugusių pasaulį, tai kaip brovimasis pro krūmynus, brūzgynus ir nežinia kas bus už sekančios kliūties. Einant per tokias kliūtis yra „žalojamas“ ne tik kūnas, bet ir dvasia. Retas randa takelius, o tuo labiau kelius. Gal būt todėl, kad neišgirsta „kvailų“ suaugusių patarimus? Tačiau kažkodėl kopijuoja tų „kvailų“ suaugusių įpročius alkoholio, rūkymo ir kitų priklausomybių atžvilgiu. Puola į įvairias draugystes kaip be galvos, išsipasakoja savo gyvenimus tiems draugams ar draugėms dar nepažinę jų, o po to rauda, kad jie perpasakojo kitiems, dar su savo „pagražinimais“ ir iškraipymais. Draugas ar draugė yra tie, kas patikrinti gyvenimo, kas patikrinti situacijų ir todėl draugystė mezgasi ne vienerius metus.  Draugystė turi būti tikrinama. Straipsnis ilgas ir įveiks jį kantrūs (kad ir ne iš vieno karto). 

plačiau
 
VAIKŲ, PAAUGLIŲ, JAUNIMO KLAUSIMAI

Yra klausimų į kuriuos artimieji, suaugę arba nedrįsta atsakyti arba nežino atsakymų. Yra situacijų, kurios atrodo neišsprendžiamos, tarsi be išeities. Žinokite, kad visada Gyvenimas duoda daug kelių, tik va, tau rinktis. Norint rinktis negalima klausti tik vieno žmogaus, draugės, draugo nuomonės, nes su tuo pasirinkimu ne jiems, o tau teks gyventi. Galiu būti tuo, nepažįstamu konsultantu, patarėju, arba tiesiog šiaip pakalbėti ta tema. Skambink bet kada 867706179 arba 844642991.

 

  Labai domina sergantys astma jaunimas, o ypač mergaitės, kurių mirtingumas dėl šios ligos yra labai didelis. Galiu pasiūlyti įvairių, necheminių būdų kaip sumažinti šią problemą, o gal būt net pagyti. Įsisenėjus ligai, vaistams sugadinus jūsų imunitetą, pagalba gali būti ir neįmanoma. Galiu pasiūlyti lengvą jogą, kvėpavimo pratimus, žolelių mišinius, meditacinius užsiėmimus ir t.t.

 

 Visų pirma domina Tauragėje gyvenančių problemos. Galimi atvykimai ir iš kitų miestų. Visa tai nemokama. 

 
 
SKYRELIS JAUNIMUI

Šis skyrelis skirtas jums, jaunimas. Jame sieksiu paprastai išdėstyti pagrindines problemas, su kuriomis kas dieną susiduriate jūs ir kurios būtent jums nesuprantamos ir svarbios. 

plačiau
 
KAIP MOKYTIS

Mokykloje niekas nemoko kaip mokytis. Literatūros apie tai kaip reikia mokytis tarsi ir daug, bet ... Apie tai kaip aš išmokau mokytis ir panašiai tai padarė kiti, dabar ir pasidalinsiu. 

plačiau
 
NETIKĖK SUAUGUSIU

  Netikėk suaugusiu, kuris dirba nuo ryto iki vėlaus vakaro, kad uždirbtų daugiau pinigų, sakydamas, kad tai tavo gerovei, kad tai šeimos gerovei. Toks suaugęs iš tiesų tik materijos vergas. Jis rūpinasi tik savo ir tavo kūnu, daiktais. Tave, tavo jausmus, tavo mintis, tikrąjį tave jis pamiršo. Tai ne meilė tau. Mylintis tave rūpinsis ne tiek tavo patogumais, sočiu pilvu. Mylintys tave tėvai išmokys mylėti save, brolius, seses, išmokys rūpintis jais, pagaliau tave išmokys būti savarankišku (savarankiška). Išmokys įvairių darbų, kad tu bet kurioje situacijoje jaustumeis saugus (saugi) tiek materialiai, tiek dvasiškai ir tavo jausmai būtų saugūs nuo aplinkinių įžeidimų.  

plačiau
 
NEVYKĖLIAI

  Labai aktualus klausimas tiek vaikystėje tiek paauglystėje, o ir vėliau. Kas yra nevykėliai iš tiesų ir ką bandoma išvadinti nevykėliais. Dažnai patys nevykėliai, kuriems taip „kaka“ viduje, pradeda vadinti nevykėliais, kurie kitaip nei jie suvokia pasaulį, kurie ruošia savo ateities gyvenimo dirvą, mokosi, domisi įvairiais dalykais, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir t.t. 

plačiau