PRAKTINIS DARBAS
BENDRADARBIAVIMAS

  Visiems, kam pateikiama informacija yra naudinga, įdomi, gal būt bus reikalinga, turi galimybę finansiškai prisidėti prie jos kūrimo.

ANDRIANAS KRUTOGUZENKO

SEB bankas.    LT09 7044 0007 9662 8056

 
 
APIE BADAVIMĄ

 Badavimas nėra badavimas, jei jūs apie jį galvojate kaip apie organizmo išsivalymą nuo šlakų, kuriuos organizmas nespėjo išsivalyti kitais būdais ir belieka štai tokia akcija. Tai jokiu būdu neturi būti tik fizinė akcija, nes nebus įvairiapusio išsivalymo. Organizmas ne tik fizinis, bet ir informacinis darinys, tam tikra struktūra. Todėl, atliekant fizinį badavimą, būtina maksimaliai atsiriboti nuo išorinių informacinių šaltinių ir galimų jausminių sutrikdymų. Reiškia jokio TV, ypač naujienų. Vengti konfliktų su artimaisiais ir „nematyti“ jų „blogo“ elgesio ar „negerų“ darbų.

plačiau
 
KRAUJAGYSLIŲ TRENIRUOTĖ

 Kraujagyslės išsišakojusios po visą mūsų kūną, kaip medžio šaknys žemėje. Kraujas skalauja visus mūsų organus, ląsteles. Kraujagyslės yra tiek plataus, tiek labai siauro skersmens. Plačiuose kraujagyslių „vamzdžiuose“ kraujas cirkuliuoja dažniausiai laisvai ir be didelių trikdžių. Tačiau siaurose kraujagyslėse, o ypač su amžiumi, kraujui sunkiau cirkuliuoti, o ir pačios kraujagyslės ne tik užanka, bet ir tampa trapios, praranda lankstumą. Kuo žmogus judresnis, tuo kraujagyslių, o ypač periferinių, tinklas yra tankesnis, tuo geriau kiekvienas organas aprūpinamas krauju. Kuo žmogus vyresnis, tuo kraujagyslių lankstumas mažėja, o jei gyvenimo būdas yra nejudrus, tai mūsų organai tiesiog badauja dėl kraujo trūkumo ir elementariai „dūsta“. Sudėliosiu tam tikrus pratimus, kurie palaiko kraujagyslių lankstumą, jų galią perkrovoms, dideliems spaudimams ir padeda jas išvalyti (o tai išvalo ir visą organizmą).

plačiau
 
Rupkė

 Tik gana maža dalis žino apie rupūžės, kaip vaisto panaudojimą. Labiau apie tai žino vyresnio amžiaus žmonės. Biologai, kurie tyrė rupūžes kaip vaistą, rado realių medicininių patvirtinimų apie gydomąsias jos savybes. Rupūžės per odą išskiria medžiagas, kurios veikia stipriau kaip antibiotikai ir malšina peršalimo ligas. Būtent ligas, o ne simptomus, ką daro dauguma vaistų, gaminamų farmacijoje. 

plačiau
 
KŪNO SURINKIMO PIRMINIS TAŠKAS

  Visi mes žinome, kad išsivystėme iš vienos ląstelės, bet ar bent kad rimtai tai prisimename? Kaip susidėliojo mūsų pirmoji ląstelė, taip išsirutuliojo laike ir erdvėje mūsų kūnas. Aišku aplinka, maistas, mūsų pačių sprendimai ir pasirinkimai visam tam įtakojo, bet minimaliai. Šis straipsnis, orientuos ( bet tikslių nurodymų) į praktinę kelionę, link pirmosios savo ląstelės, link pirmo savo surinkimo taško. 

plačiau
 
GIMDYVĖS IR GIMDYMAS

  Žmogaus pradėjimas, galima sakyti pats iš svarbiausių procesų žmogaus ir žmonijos egzistavime, bet juo mažai domimasi tiek pačių gimdyvių, tiek visuomenės. Neatsakingumas ar sąmoningai sudaromos tokios sąlygos ir nukreipiamas dėmesys? Manau tai antras variantas. 

 

plačiau
 
RECEPTAI

  Kasdieniniame gyvenime tiesiog dažnai nelieka laiko rasti tinkamų savigydai receptų, kurių sudėtis būtų iš paprastų ir prieinamų medžiagų. Farmacinė sistema tuo nesuinteresuota, o dauguma lieudies receptų būna iš gana retų žolyčių ar medžiagų. Bandysiu pateikti kuo paprastesnės sudėtie receptų.

plačiau
 
RAMYBĖ

 Vieną kartą mano močiutė išsitarė, kad šalia manęs jai ramu. Kitą kartą kitas ir dar kitas žmogus tai pasakė ir aš atkreipiau į tai dėmesį. Galvojau gal tai dėl meditacijų, dėl darbo su savo emocijomis, su savo vidine būsena? Stebėjau kitus, savęs pažinimo siekiančius žmones ir ne visuomet tik meditacijose buvo esmė. Tiesiog žmogaus tam tikra, dominuojanti vidinė būsena. Tai gal gali būti ir iš prigimties, bet daugumoje tai pačio žmogaus, jo tėvų, tos aplinkos, kurioje jis augo ‚palikimas“ tam žmogui. 

plačiau
 
KREMAI

  Iš man žinomų kremų "pasaulio" naudoju tik Miraliuks firmos kremus, kurių daugumos poveikis pasitvirtino. Aišku visos firmos turi savo "arkliukų", tai yra veiksmingų ir gydančių kremų, bet šioje firmoje aš jų radau daugiausiai. www.mirra.lt 

plačiau
 
PRAKTIŠKA KŪNO PRIEŽIŪRA. PRATIMAI.

Pateikiami pratimai fiziniam kūnui, mintims, jausmams ir kt.

plačiau
 
1   2   sekantis