PRAKTINIS DARBAS
HARMONIZACIJA GARSU

      HARMONIZACIJA GARSU

 

 Atsisėdate vienas priešais kitą nuo 30 cm., iki 2m., atstume. Garsiai tariate raidę AAAAAA… Klausote savo kaimyno ir siekiate pataikyti į rezonansą, kuomet garsas tarsi susilieja į vieną. Ore susikuria stovinti garso banga, kuri harmonizuoja abu žmones. Galimi ir kiti garsai, pavyzdžiui OOOO…, ŪŪŪŪ…. Ir panašiai. Susirandate jums priimtinus ir geriausiai girdimus. Labai svarbu gerai įsiklausyti į kaimyno skleidžiamus garsus ir taikytis prie jo, o jis prie tavęs. Jei vienas iš jūsų blogiau girdi garsų niuansus, ar kaip sakoma, visai neturi klausos, tai jam belieka tik skleisti AAA… taip, kaip jis moka, o jautresniam klausytis ir derintis. Kad procesas vyktų sklandžiau, patartina užsimerkti ir atidžiai klausyti. Vėliau galima ir atsimerkus.

 

 Harmonizacija garsu suderina asmenybes energoinformaciniam lauke, savotiškai gydo psichiką ir net kūną. Tokia harmonizacija dar labiau suartina mylinčias poras, draugus, pažįstamus. Jei harmonizacijos garsu metu jaučiamas diskomfortas, tai parodo jūsų vidinę disharmoniją, baimę derintis prie kito, siekį tik vadovauti ir nesitaikyti prie kito, perdėtą egoizmą, baimę būti užvaldyti kito, jau buvusias psichologines traumas dėl pasitikėjimo kitais, artimaisiais ir panašiai. Tik visiškas atsidavimas procesui gali pašalinti visas baimes, traumas, susireikšminimus ir t.t. Tokių užsiėmimų reikia pravesti tiek, kol nepajusite to proceso suteikiamo malonumo. Po proceso, ar net proceso metu gali išlysti emociniai stresai, sukelti ašaras, panikos jausmą. Tam kartui nutraukiame veiksmą. Kartojame kitą dieną, vėl ir vėl, duodame išėjimą stresams. Kuomet pradėsite jausti šio proceso malonumą, pakanka kelių minučių per dieną, ar vieno kelių seansų po kelias minutes per savaitę, o gal dar rečiau. Tai priklauso nuo patiriamų kasdieninių stresų, tarpusavio galimybių susitikti ir pan.

 

 Labai įdomų efektą duoda grupinis AAAA… harmonizacijos veiksmas. Būtent jame jau ryškiau vyksta silpnesnių grupės narių stiprinimas, harmonizacija, gydymas. Svarbu, kad kuo daugiau narių savo balsais pataikytų į harmonizaciją ir sukurtų vieningą bangą. Būna net stebuklų.