PRAKTINIS DARBAS
KREMAI

 KREMAI

 

  Teko naudoti įvairius kremus ir su laiku įsitikinau, kad vieni iš geriausių daugumai žmonių yra Mirra firmos kremai. Jie turi įvarių rūšių kremų, kurie ne tiek kosmetiniai, o net gydomieji. Mirra turi ir plaukų šampūnų, dantų pastų ir kt. Tai kremai su natūraliomis medžiagomis. Jų svarbi savybė yra  greitas skverbimasis per odą. Todėl žmonėms, kuriems būtina, kad kremai su vaistais greičiau įsiskverbtų į kūną, prieš tai patartina švelniai sudrėkinti odą ir įtepti pusės žirnio dydžio Mirra kremo į vaistams numatomą kūno plotą. Tinka bet koks, nespecializuotas Mirra kremas. Ir aplamai visus Mirra kremus patartina tepti prieš tai švelniai sudrėkinus odą, arba po vonios jau apsišluoščius. Tuomet reikia tik kelių žirnelių dyžio kremo, kad padengti didelį odos plotą. Jei kartais pasijaučia traukimo jausmas, tai reiškia dar to kremo reikia įtepti, nes odos poros jį susiurbia su malonumu. Po tokių kremų negalima tepti makiažo, dažytis, nes makiažo ir dažų daleles kremas nusineš per giliai po oda ir gali kilti alergija.

 

Kaip ir kiekviena firma, taip ir Mirra turi kažkiek savų „arkliukų“ ir šiaip įvairių „žaisliukų“. Man aktualus buvo jų realus poveikis. Labai veiksmingas yra Mirralginas, kuris dažnai naudojamas po sumušimo, sportinės traumos, sąnarių skausmams malšinti, nuo nušalimo, nudegimo. Taip pat jį galima naudoti gerklės srityje jei atsiranda skausmai, esant skausmams krūtinėje, aplink ausies sritį, strėnoms ir pan. Kitas aktyvus kremas yra kojų kremas maitinamasis. Jis tinka ne tik kojoms, bet visam kūnui. Mano tėtis užsigydė pėdų sutrūkimus, ką savo praktika patvirtino dar bet dešimtis žmonių. Tai minkštinamasis, dezinfekuojantis kremas, kuris saugo ir nuo grybelių, mažina prakaitavimą. Iš kelių gydytojų teko girdėti, kad  kremas Uma-Balzamas su eršketų ikrais gražiai užgydo nudegimus, atjaunina odą. Be šių kremų yra daugybė kitų. Apie tai plačiau galima pasiskaityti www.mirra.lt svetainėje.

 

Tiesa dar vienas pastebėjimas nepatyrusiems. Dauguma šios firmos kremų yra su vakuuminiais dozatoriais, kurie neleidžia patekti orui, kuris ardo kremų medžiagas. Kadangi juose yra mažai konservuojančių medžiagų ir daug natūralių, tai tos firmos kremai be dozatorių genda per 3 mėn. Su dozatoriais galima naudoti iki metų. Gavus naują kremą su dozatoriumi jį teks paspausti 8-10 kartų kol atslinks kremas. Tuomet spausti reikia po nedaug, tik tiek, kiek reikia kremo.

Elektroninėje svetainėje galima susirasti kuriuose miestuose ir kur tiksliai yra Mirra centrai ir galima pačiam nuvykti. Tuomet nereikės mokėti už pristatymą. Produkcija iš natūralių medžiagų ir su mažu kiekiu konservantų turi aukštesnę kainą. Todėl ji pakankamai brangi. Pliusas tame, kad ją užtenka naudoti mažais kiekiais, kad pasiektumėte norimą efektą. Pavyzdžiui švarią odą sudrėkinti vandeniu ir uždėjus nedaug kremo jį paskirstyti. Man ir daugumai mano pažįstamų ši produkcija tiko ir patiko. Manau patiks ir jums.