APIE MANE » ISTORIJA.DARBAS SU SVETAINĖS INFORMACIJA

ISTORIJA.DARBAS SU SVETAINĖS INFORMACIJA


Šią svetainę sukurti paskatino bendraminčiai, pagalbininkai. Jau 12m. intensyviau dirbu su žmonėmis bioenergetiškai. Vedžiau REIKI sistemos, elementaraus masąžo, kvėpavimo, meditacijų apmokymo kursus. Paskutiniu  metu apsiribojau informacijos teikimu, kvėpavimo pratimų kursais..


Visiems, kas užėjo į šią svetainę, skaitant siūlyčiau analizuoti, taikyti sau, savo artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Tuomet vyks realūs pokyčiai su jumis (ir jūsų artimaisiais). Prie ko prisilieti, iš to mokaisi ir keitiesi. Pokyčių sparta priklauso nuo atvirumo, kuomet nėra išankstinių nuostatų. Atsargesniems reikia būti tiems, kas prikaupė „bėdų“ savo gyvenime, dar vadinamų karma. Tos bėdos gali būti ir iš senelių, prosenelių, sukauptos giminėje. Aplamai, skaitant mus keičiančią informaciją, knygas, reikia kažkiek riboti šį informacinį srautą, nes kūnas, sąmonė gali nespėti keistis, o pokyčių pareikalaus nauja informacija! Gali pasipilti problemos, ligos, įvairios mintys, daugybę klausimų į kuriuos nerasime atsakymų. Tai tik  labai sparčių pokyčių rodiklis.


Pastaba : Pateiktuose straipsniuose gali būti klaidų, už ką iš anksto atsiprašau. Kadangi tai tik tiesos paieška, ši medžiaga bus pastoviai koreguojama, keičiama mano straipsniuose! Tiems, kuriems sunku skaityti tokį šriftą, gali nusikopijuoti tekstą ir savo dokumentų failuose pakeisti šriftą. Be to galite atsispausdinti ir patogiai įsitaisę,  įsigilinti į tekstus. Nepamirškit atsidėkoti, jei esama informacija jums naudinga, nes padėka sukuria teigiamą  abipusį informacinį-energetinį ryšį (ieškoti prie "Kontaktų"). Pateikiama informacija, tai mano asmeniniai pastebėjimai ir žmonių, su kuriais dirbau patirtis. Pateikiu ir kitą mane sudominusią informaciją, su kuria sutinku ar bent jau domiuosi. Iš esmės, idėjos sklando ore ir tie kas domisi tais pačiais dalykais, randa panašius atsakymus. Savo patirtimi jūs galite prisidėti prie pateikiamos medžiagos įvairinimo, tobulinimo. 


  Svajoti būtina ir sveika. Svajonės pakylėja virš esamos realybės ir sudaro galimybę kurti naują. Į savo minčių ir kuriamo pasaulio sferą verta pritraukti bendraminčių, nes tai skatina tobulėjimą. Savo mintis būtina pripildyti jausmais, nes jausmai tai energija, o mintys tik kanalai tai energijai tekėti. Jei minčių kanalai „sausi“, be jausminės energijos, nors ir gražiai sukurti, idealūs yra tik galimybė kažkam vykti. Tam, kad kanalai būtų sukurti ir jais tekėtų energija būtina  tam tikra jausmų, minčių ir kūno švara. Kuo daugiau žmonių prisijungs prie teigiamų  minčių ir jausmų, kurie skatina Žemėje darną, gyvybę, tuo charmoningiau gyvens ir vystysis žmonija.