APIE MANE » STRAIPSNIAI
BENDRADARBIAVIMAS

  Visiems, kam pateikiama informacija yra naudinga, įdomi, gal būt bus reikalinga, turi galimybę finansiškai prisidėti prie jos kūrimo.

 

 
 
TEBŪNA PASALYJE ŽMONĖS LAIMINGI

 Praktika susijusi su tema „VIBRACIJOS“. Ja ar panašia į ją, savo sugalvota, pradedame rytą, galima ir dieną ar vakare. Ja linkime pasaulio žmonėms laimės. Aišku naivu tikėti, kad būtų įmanoma jog visi žmonės pasaulyje gali būti ar bus laimingi, nes yra Gamtos dėsniai, konkurencijos dėsniai, žmonių „tamsumas“, nesusivokimas, godumas ir t.t. Tačiau ši praktika skirta būtent tavo asmeniniam vidiniam harmonizavimui su žmonija, kad ir kokios rasės ar šalies žmonės būtų. Išorėje reikia ir būtina turėti susivokimo, gudrumo, net kovoti jei reikia, bet viduje siekti tam tikros harmonijos, bet ne pasidavimo. Pasiduodantis vidumi tampa lengvu grobiu net silpniems išorės agresoriams.

plačiau
 
VIBRACIJOS

 Visata tai vibracijos, kurios persikloja, rezonuoja, didina viena kitą, slopina arba nekreipia viena į kitą dėmesio jei jos labai tolimos. Materija ir mes patys, kaip tos vibracijos sąveikaujame kiekvieną akimirką su gausybe kitų vibracijų.

plačiau
 
PERSIPYNIMAS

 Gana daug žmonių kreipėsi dėl temos „Susisiejimas“. Paprašė šia tema plačiau ir praktinės informacijos. Tai, susisiejimą galima pavadinti persipynimu. Ypač jei tai taikyti žmonėms, tai šis išsireiškimas tiksliau apibūdina šį procesą. Persipinama emocijomis, jausmais, gyvenimais, poelgiais ir t.t.

plačiau
 
SUSISIEJIMAS

 Žmonija jau senai pastebėjo, o iš tiesų net žino, bet „nepastebi“ tokio efekto, kad dažna mama taip jaučia savo vaiką, kad jei jam kas nutinka ar jis suserga, tai ji savo vidumi pasijaučia negerai, pajaučia neramybę. Ir tai net nuo atstumo mažai priklauso. Panašus efektas yra su dvyniais. Jei vienas iš dvynių suserga, tai didelė tikimybė, kad ir kitas susirgs, gal net ta pačia liga. Fizikoje tai vadinama kvantiniu susiejimu.

plačiau
 
PAVASARIS

 Pavasaris geras laikas atnaujinti organizmą. Ant pumpurų, besiskleidžiančių lapelių, dygstančių žolelių yra daugybė gerųjų bakterijų, bakteriofagų. Tiesiog reikia eiti į gamtą ir „ragauti“ Gamtą. Lapelį, pumpurėlį, žolytę kramtyti ir jei patiko, tai nuryti. Jei per kartu, tai tik seiles nuryti, o turinį išspjauti. Gamta kviečia atsinaujinti.

plačiau
 
INFORMACIJA

 Šiuo metu pasaulyje vis labiau daugėja informacijos ir jos srautai gana platūs. Kas pasineria į informacijos srautus, tų smegenys dažnai nespėja perdirbti net dalį tos informacijos, o ką kalbėti apie jos įsisavinimą ar pritaikymą savo gyvenime. Iš esmės didelė dalis informacijos tikėtina niekada nebus pritaikyta asmeniniame gyvenime. Tai yra normalu. Tiesiog pasaulio suvokimui reikalinga daugiau informacijos perdirbti, nei jos mums reikia kasdieniniame gyvenime. Pasaulio suvokimas mums duoda daugiau galimybių prisitaikyti, kuomet pasaulyje vyksta tam tikri, staigūs pokyčiai. Tai panašu į imunitetą, kuomet jis ilgą laiką nereikalingas ir dėl staigių aplinkos pokyčių (pvz. atšalimo) suaktyvėja tam tikros bakterijos, o imunitetas jau turi informacijos, kaip su konkrečiomis bakterijomis kovoti. Todėl ir yra patartina turėti daugiau informacijos, nei jos mums reikia kasdieniniame gyvenime ir ta informacija turi „apglėbti“ visos planetos gyvenimą ir ne tik.

plačiau
 
AŠ TAU TU MAN

 Tarp visų gyvų ir net negyvų būtybių nenutrūkstamai vyksta energoinformaciniai mainai. Ką tu pagalvojai, ryškiau įsijautei, idėjai daug emocijų, tą tu, kaip televizijos antena, išspinduliavai į erdvę. Ir jei toje erdvėje yra tokių žmonių, kurie galvoja panašiai, tai yra tuo metu rezonanse, tavo mintis ir jausmas (energoinformacinis paketas) sustiprėja tame ar tuose žmonėse ir jie gali pereiti į tavo „bangą“. Tai yra pasiduoti tavo jausmo įtakai, tavo minčių įtakai. Taip žmones galima įtraukti į tau naudingą veiklą, ar į kokios tai organizacijos, grupės veiklą, pagaliau religijas ir t.t.

plačiau
 
ORGANIZMO ATNAUJINIMO METODIKOS

Dalis medicinos, skirtos labai turtingiems, „serga“ senų ir turtingų žmonių atjauninimo idėja. Tiesiog vartotojiškame pasaulyje yra toks užsakymas iš turtingų žmonių. O ir patys medikai iš to tikisi gauti gerus pinigus. Tačiau ta medikų „liga“ tampa vis labiau pavojingesnė visuomenei, nes naudoja būdus, visai nesiskaitant su žmogiškumu.

plačiau
 
NE MŪSŲ NORAI, NE MŪSŲ MŪSŲ MINTYS

 Šį rytą buvau pas pažįstamos, kuri turi dukrą paauglę. Mama ruošėsi į darbą, o dukra į mokyklą. Užėjo kalba apie dukros norą įsigyti skrybėlaitę. Jos mama manęs paklausė, kaip su dukros noru? Mama dukros klausinėjo kokios ji nori skrybėlaitės, o aš jos mamą sustabdžiau ir klausiu dukros – ar tai tavo noras? Pagalvok, atsiribok. Ji sustingo ir žiūri į mane išplėstomis akimis. Tuomet klausiu – o dabar garsiai atsakyk ką jauti dabar, tik sąžiningai. Ir ji pasakė, kad iškart pajuto tuštumą, po to baimę, pasimetimą ir pyktį ant manęs. Tuštuma parodė, kad tai ne jos noras. Baimė ir pasimetimas, kad kaip tai gali būti, juk ji apie tai mąstė, kalbėjo su kitais. Pagaliau pyktis ant manęs, kad aš savo klausimu „sugrioviau“ jos troškimą, svajonę. O svajonės pasirodo nėra. Tai ne jos svajonė, o įpiršta aplinkos, gal mamos, gal draugių. Tokią diagnozę galima atlikti ir sau, tik būtina būti sąžiningam, sąžiningai savo jausmams. Jei bandysi tyrinėti savo mintis, tai vėl paklysi labirintuose ir saviapgaulėje.

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis