APIE MANE » STRAIPSNIAI
BENDRADARBIAVIMAS

  Visiems, kam pateikiama informacija yra naudinga, įdomi, gal būt bus reikalinga, turi galimybę finansiškai prisidėti prie jos kūrimo.

ANDRIANAS KRUTOGUZENKO

SEB bankas.    LT09 7044 0007 9662 8056

 
 
PAVASARIS

 Pavasaris geras laikas atnaujinti organizmą. Ant pumpurų, besiskleidžiančių lapelių, dygstančių žolelių yra daugybė gerųjų bakterijų, bakteriofagų. Tiesiog reikia eiti į gamtą ir „ragauti“ Gamtą. Lapelį, pumpurėlį, žolytę kramtyti ir jei patiko, tai nuryti. Jei per kartu, tai tik seiles nuryti, o turinį išspjauti. Gamta kviečia atsinaujinti.

plačiau
 
INFORMACIJA

 Šiuo metu pasaulyje vis labiau daugėja informacijos ir jos srautai gana platūs. Kas pasineria į informacijos srautus, tų smegenys dažnai nespėja perdirbti net dalį tos informacijos, o ką kalbėti apie jos įsisavinimą ar pritaikymą savo gyvenime. Iš esmės didelė dalis informacijos tikėtina niekada nebus pritaikyta asmeniniame gyvenime. Tai yra normalu. Tiesiog pasaulio suvokimui reikalinga daugiau informacijos perdirbti, nei jos mums reikia kasdieniniame gyvenime. Pasaulio suvokimas mums duoda daugiau galimybių prisitaikyti, kuomet pasaulyje vyksta tam tikri, staigūs pokyčiai. Tai panašu į imunitetą, kuomet jis ilgą laiką nereikalingas ir dėl staigių aplinkos pokyčių (pvz. atšalimo) suaktyvėja tam tikros bakterijos, o imunitetas jau turi informacijos, kaip su konkrečiomis bakterijomis kovoti. Todėl ir yra patartina turėti daugiau informacijos, nei jos mums reikia kasdieniniame gyvenime ir ta informacija turi „apglėbti“ visos planetos gyvenimą ir ne tik.

plačiau
 
AŠ TAU TU MAN

 Tarp visų gyvų ir net negyvų būtybių nenutrūkstamai vyksta energoinformaciniai mainai. Ką tu pagalvojai, ryškiau įsijautei, idėjai daug emocijų, tą tu, kaip televizijos antena, išspinduliavai į erdvę. Ir jei toje erdvėje yra tokių žmonių, kurie galvoja panašiai, tai yra tuo metu rezonanse, tavo mintis ir jausmas (energoinformacinis paketas) sustiprėja tame ar tuose žmonėse ir jie gali pereiti į tavo „bangą“. Tai yra pasiduoti tavo jausmo įtakai, tavo minčių įtakai. Taip žmones galima įtraukti į tau naudingą veiklą, ar į kokios tai organizacijos, grupės veiklą, pagaliau religijas ir t.t.

plačiau
 
ORGANIZMO ATNAUJINIMO METODIKOS

Dalis medicinos, skirtos labai turtingiems, „serga“ senų ir turtingų žmonių atjauninimo idėja. Tiesiog vartotojiškame pasaulyje yra toks užsakymas iš turtingų žmonių. O ir patys medikai iš to tikisi gauti gerus pinigus. Tačiau ta medikų „liga“ tampa vis labiau pavojingesnė visuomenei, nes naudoja būdus, visai nesiskaitant su žmogiškumu.

plačiau
 
NE MŪSŲ NORAI, NE MŪSŲ MŪSŲ MINTYS

 Šį rytą buvau pas pažįstamos, kuri turi dukrą paauglę. Mama ruošėsi į darbą, o dukra į mokyklą. Užėjo kalba apie dukros norą įsigyti skrybėlaitę. Jos mama manęs paklausė, kaip su dukros noru? Mama dukros klausinėjo kokios ji nori skrybėlaitės, o aš jos mamą sustabdžiau ir klausiu dukros – ar tai tavo noras? Pagalvok, atsiribok. Ji sustingo ir žiūri į mane išplėstomis akimis. Tuomet klausiu – o dabar garsiai atsakyk ką jauti dabar, tik sąžiningai. Ir ji pasakė, kad iškart pajuto tuštumą, po to baimę, pasimetimą ir pyktį ant manęs. Tuštuma parodė, kad tai ne jos noras. Baimė ir pasimetimas, kad kaip tai gali būti, juk ji apie tai mąstė, kalbėjo su kitais. Pagaliau pyktis ant manęs, kad aš savo klausimu „sugrioviau“ jos troškimą, svajonę. O svajonės pasirodo nėra. Tai ne jos svajonė, o įpiršta aplinkos, gal mamos, gal draugių. Tokią diagnozę galima atlikti ir sau, tik būtina būti sąžiningam, sąžiningai savo jausmams. Jei bandysi tyrinėti savo mintis, tai vėl paklysi labirintuose ir saviapgaulėje.

plačiau
 
MINČIŲ - JAUSMŲ EGREGORAI

 Mūsų mintys, tai kaip „stikliniai indai įvairios formos“, pripildyti įvairaus „skysčio“ ir tos mintys gali mus palikti. Mes kaip antenos ir generatorius viename – galime išspinduliuoti mintis į aplinką. Tai panašu į mūsų laikmečiui jau žinomą televizijos ar radijo transliaciją. Mintys gali skisti erdvėje toliau, jei jos pakankamai stiprios, pakankamai įkrautos vaizduotės, įvairiausių jausmų. Arba užgesti netoliese, užgožtos kitų žmonių minčių. Jos gali sustiprėti jei šalia sutinka panašias mintis ir net labai sustiprėti jei sutinka veik vienodas mintis.

plačiau
 
AUTIZMO PRIEŽASTYS

Vaikų autizmas, tai 21 amžiaus tragedija, beje susijusi su farmacijos korporacijų godumu. Jei 1995 metai vaikų autistų buvo tik kas 1 iš 5000, tai dabar 1 iš 40. Tai pagal oficialią statistiką. Pagrindinė viso to priežastis yra skiepai kūdikiams.

plačiau
 
TAVE PROGRAMUOJA, TU PROGRAMUOJI

 Absoliuti dauguma žmonių net nebando suvokti, kad jie nuo kūdikystės yra programuojami aplinkinių žmonių. Paaugę jau programuoja kitus ir gali patys save programuoti. Bet kuri gyvybė tai galybė biologinių, emocinių ir mentalinių programų, kurios atsikartoja, truputį kinta ar sąmoningai keičiamos. Kadangi žmogus sąmoningiausia būtybė planetoje, tai jis turi galimybę sąmoningai ir greitai programuoti tiek save, tiek kitus.

plačiau
 
PAJAUNĖJIMAS

 Dar prieš 40 metų chirurgai (o gal ir anksčiau, tiesiog nerašė apie tai), pastebėjo, kad po nedarbingo organo (inkstai, kepenys ir kt.) persodinimo su pacientu vyksta keli keisti dalykai…

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis