APIE MANE » STRAIPSNIAI
AUTIZMO PRIEŽASTYS

  AUTIZMO PRIEŽASTYS

 

 

 Vaikų autizmas, tai 21 amžiaus tragedija, beje susijusi su farmacijos korporacijų godumu. Jei 1995 metai vaikų autistų buvo tik kas 1 iš 5000, tai dabar 1 iš 40. Tai pagal oficialią statistiką. Pagrindinė viso to priežastis yra skiepai kūdikiams.

 

 Jau prieš 20 metų JAV medikai pradėjo kelti mintį, kad vaikų autizmas susijęs su skiepais. Tokia informacija, tik pasirodžius jai, buvo trinama iš šaltinių, kartu su pačiais medikais, mokslininkais. Ta informacija po to buvo atsargiai išreiškiama įvairiose knygose, kurias ne visi skaito ir tuos rašytojus akivaizdžiai nėra kaip apkaltinti, ar pasmerkti, kad jie skleidžia „melą“. Ši informacija jau pasklido tarp žmonių, kurie ne tik medikai, bet ir domisi medicina.

 

 Autizmas yra įvairių „laipsnių“. Tai priklauso nuo sužalojimų mastų smegenyse. Virusai, patekę į smegenis sukelia didesnį ar mažesnį smegenų uždegimą ir priklausomai nuo smegenų srities ir paveikto tūrio, tokios ir pasekmės. Fiziologijoje gerai žinoma, kad smegenys yra apgaubtos specialaus barjero, kad tam tikru laipsniu apriboti pavojingų virusų, bakterijų, o tuo labiau grybelių patekimą į smegenis. Šis barjeras ne pas visus naujagimius yra vienodai „storas“. Todėl dar iki skiepijimo „išradimo“, kūdikiai natūraliai tapdavo autistai, tačiau tai buvo taip retai, kad niekas to nediagnozavo kaip ligos.

 

 Pirmą kartą apie naują ligą parašė 1943 JAV gydytojas Leo Kanner. Apie keistus vaiko elgesius. Pati vyriausia mergaitė buvo gimusi 1931 ir būtent tuo metu į vakcinas buvo pradėtas dėti aliuminis. Matyt jis palengvina virusų patekimą per „sieną“ tarp smegenų ir kūno. Beje manoma, kad Kanner pavogė duomenis iš Vienos pediatro Hanso Aspergero, nes pagrindinis diagnozuojantis gydytojas perėjo iš Hanso pas Kannerį. Jei JAV 1970 vienas iš 10 000 vaikų buvo autistas, 1987 metais vienas iš 3000, tai jau 2014 vienas iš 45. Šiuo metu, 1 iš 36. Paskutiniu metu daug kuriuose vakcinose aliuminio nėra ir jis pakeistas kitomis, gal net labiau aktyviomis medžiagomis, kurios „pramuša“ barjerą tarp smegenų ir kūno ir įneša virusus. Pagal viską ne tik skiepo susilpnintus virus, bet ir kitiems virusams sudaro sąlygas pereiti barjerą. RNR modifikacija, kurią pradėjo plačiai naudoti per vadinamą plandemiją 2020, tai jau bandymas genetiškai perprogramuoti žmogaus genus.

 

 Šiuolaikinė vaikų skiepijimo medicina, tai kaip religija musulmoniškose šalyse – žingsnis į šoną ir tu jau priešas ir prievartos mechanizmas jau kelyje. Nėra pasirinkimo, realių mokslinių studijų. Tuo nesuinteresuotos farmacijų korporacijos. Jiems tuomet tektų „susitraukti“. Iš tiesų toli gražu ne visiems kūdikiams reikia skiepų ir retas yra rizikos sferoje. Ypač visuomenėse, kuriose laikomasi higienos, sveiko gyvenimo būdo. Yra ligos, nuo kurių miršta 1-3 iš 1000, jei neskiepiji. Jei skiepiji, tai 30-40 iš tūkstančio paskiepytų kūdikių garantuotai taps autistais. Ir beje nėra visiškos garantijos, kad paskiepyti nesusirgs liga, nuo kurios skiepyti. Tačiau dauguma ligų, nuo kurių skiepija mirties rizika tik 1 iš 10 000. Todėl sveiki tėvai ir mamos, kurie laikosi higienos, gyvena sveikai turi turėti galimybę neleisti skiepyti savo kūdikius. Ir dar kartą pasikartosiu, kad šito bijo farmacijos kompanijos.

 

 Gana daug mamų, kurios tarpusavyje dalinasi informacija girdėjo, kad kūdikiai, po skiepo kartai patiria traukulius, o kartais net dažnai pasikartojančius ir stiprius. Būtent tai parodo, kad buvo „pramuštas“ smegenų barjeras ir smegenys chaotiškai siunčia impulsus į kūną, kas pasireiškia traukuliais. Net iš asmeniškos aplinkos teko sužinoti, kad 2 ir 4 mėnesių skiepai gali sukelti tokius traukulius. Pavyzdžiui hepatito vakcina pirmo mėnesio, vienai mergaitei sukėlė širdies veiklos sutrikimą. 6 ir 12 mėnesių skiepai aktyvius, linksmus kūdikius staiga padarė užsidariusius savyje, dėmesys sutrikęs. Vienai mergaitei tas atsistatė per daugiau kaip metus, bet tėvai bijo tolimesnių pasekmių. Statistikos dėl skiepų poveikio nerenkama. Jei paklausi gydytojų kodėl po skiepų viena ar kita reakcija, jie tik skėsčioja rankomis. Aišku jie ne visažiniai, o jei patys pradės skelbti mintis apie skiepų įtaką, tai bus „išdarbinti“ ir gal būt su draudimu dirbti medicinoje apskritai.

 

 Autizmas, tai farmacijos korporacijų godumo pasekmė. Jie dalį žmonijos paverčia neįgaliais, kad tik jų pajamos nesumažėtų. O jei reikia tai ir patys sukuria virusus, kuriems po to, o dažniausiai net prieš tai „sugalvoja“ skiepus. Paskutiniu metu tokių „sugalvotų“ virusų matyt bus daugiau, nes nėra mechanizmo kaip ne tik kovoti, bet net apriboti tokių korporacijų veiklą. Tokios korporacijos pilnai gali papirkti ar net šantažuoti ne tik atskirus asmenis, bet ir valstybes. Kuriami žmonių genetiką modifikuojantys virusai ir apie tai jau nuo 2019 metų kalbėjo net didelių valstybių vadovai.