APIE MANE » STRAIPSNIAI
BAIK TAI DABAR IR VISIEMS LAIKAMS

BAIK TAI DABAR IR VISIEMS LAIKAMS

 

  Dar vaikystėje pastebėjau, kad nepastebimai prikimba įpročiai, kurie man trukdo, trikdo, vargina. Tai gali būti ir pastoviai kartojami žodžiai ar frazės – „vienu žodžiu“, „ta prasme“, „kad kad“ ir pan. Iš kažkur „išdygdavo“ nesuprantamos baimės ir ne mano norai? Tuo metu daug ko nežinojau, bet man tie reiškiniai nepatiko ir aš juos giniau šalin nuo savęs. Kažką praginti pavykdavo iš karto, o kažko ne. Kas tai?

 

  Su laiku supratau, kad tai energoinformacinės programos, kaip parazitai šoliuojantys nuo žmogaus prie žmogaus ir besidauginantys atkartojimo būdu. Tereikia sau griežtai pasakyti BAIK TAI ir „parazitas“ dings, išnyks. Jei savyje turi kabliukų, tam tikrų panašių programų, kurie atitinka parazitinės programos informacinę dalį, tai tą BAIK TAI teks kartoti griežtai ne vieną kartą ir ne vieną dieną, kol parazitinė programa nusilps ir bus sunaikinta. Jei parazitinė programa sėdi žmogaus viduje daug metų, tai prireiks daugiau laiko jai nusilpninti ir sunaikinti. Tačiau jei žmogus darys tą griežtai ir žiūrės į parazitinę programą kaip į SVETIMKŪNĮ savo kūne, palaikys atstumą tarp savęs ir jos, programa greit dings. Reikia griežtumo ir nuoseklumo. Yra žmonių, kurie bijo uždarų erdvių, bijo daug žmonių, bijo vienatvės, įsikibę į alkoholį, rūkalus, narkotikus, persivalgymą ir pan. Tereikia griežtai pasakyti BAIK TAI, atskirti nuo savęs tą programą, sudaryti tarp savęs ir jos atstumą. Liberalizmas čia netinka. Liberalioje dirvoje gerai veši parazitai, o ar tau to reikia tai jau tavo reikalas, tavo sprendimas. Tai ar nori tai užbaigti ???

 

  Ar nori užbaigti verkšlenti dėl savo ligų, problemų šeimoje, savo prisirišimų, gyvenimo nuoskaudų, praradimų, skūstis valdžia ar kaimynais ? Tai užbaik ir niekuo nesiskūsk porą mėnesių. Rezultatai bus įdomūs. Jei patiks, tai pratęsk. 

 

 O kaip su tais, kurie nori mesti rūkyti ar vartoti alkocholį? BAIK TAI DABAR IR VISIEMS LAIKAMS !