APIE MANE » STRAIPSNIAI
BIČIŲ "SKIEPAI"

BIČIŲ  „SKIEPAI“

 

 Natūralioje medicinoje bičių įgėlimai vadinami skiepais, nes jie tiesiog atgaivina imuninę organizmo sistemą ir organizmas pats susidoroja su įvairiomis savo problemomis. Bičių įgėlimai suaktyvina kraujotaką ir atgaivina mirštančius organus, nužudo įvairius, kenksmingus organizmo „gyventojus“. Labai svarbu tai, kad bičių „skiepai“ naikina ir organizme išplitusį grybelį. Dar praėjusiais metais teko išgirsti informaciją, kad bičių įgėlimai pagydė Laimo ligą, kurią sukelia erkės įkandimas. Pasirodo, jei įkando erkė ir nežinai ar ji užkrėsta  ir nėra jokio supratimo ir galimybės ką po tokio įvykio daryti, tai geriausi vaistai šalia – bitės „skiepas“. Aišku apie tai galima ir plačiau pasidomėti kam aktualu.

 

   Aš asmeniškai rekomenduoju atėjus bičių sezonui būtinai „pasiskiepyti“ jomis. Per sezoną bent 2-3 kartus. Aišku būtina pasitikrinti ar žmogus nėra labai alergiškas. Jei apie tai nieko nežinai, tai pakanka pasigauti bitę ir prispausti jos „uodegą“ ant dešinios rankos, tarp alkūnės ir riešo apie vidurį. Tik įgėlus ir paleidus bitę, iš karto ištraukti geluonį ir burna suvilgyti seilėmis tą vietą, o ypač abejojant dar ir nusiurbti burna kelis kartus. Jei nepajusit didelio blogumo, tai alergijos nėra. Toliau visą dieną stebime kaip vyksta tinimas. Jei jis menkas ar jo nėra, tai drąsiai kitą įgėlimą darome „pilnavertišką“. Tiesiog po bitės įgėlimo jos geluonį paliekame 2-3min., kad visas geluonies turinys patektų po mūsų oda. Tuomet geluonį ištraukiame ir tą vietą suvilgome savo seilėmis kelis kartus.

 

  Po bitės įgėlimo (ir būtų gerai net prieš) vengti aštraus, riebaus maisto, alkoholio, rūkymo, įvairių vaistų. Vengti staigaus temperatūrų svyravimo, saulės, sunkaus fizinio darbo, vengti masąžo 2-3 dienas. Leisti organizmui tinkamai priimti tuos skiepus. Jei organizmas priima pieną, tai patartina gerti pieno po 0.5l., per dieną. Tinimas nuo įgėlimo vietos plinta žemyn, todėl jei bitė įgėlė per vidurį tarp alkūnės ir riešo, tai gali patinti ir plaštaka, pirštai. Vartokit ne mažiau 1.5 – 2 litrų vandens. Kas domisi akupunktūriniais taškais ir  akupunktūriniai taškai gerai į tai reaguoja, tai bitės įgėlimą galima panaudoti būtent tuose taškuose. Maždaug per plaštaką po kelėnu yra taškas, kuris labai stipriai aktyvuoja organizmo atsinaujinimą. Yra įvairios to taško poveikio metodikos, net su prideginimu. Galima taikyti ir bitės „skiepus“. Vengti savanoriškų bitės įgėlimų galvos srityje, nes gal būt jūs kažkiek alergiški ir jautrūs bitės nuodams. Gerai pradėti bandyti skiepytis per mėnulio delčią, nes tuomet žmogaus organizmas mažiau jautrus. Nepatartina „skiepytis“ mėnesį prieš gimtadienį, nes tuomet organizmas per daug jautrus.

 

  Labai svarbu tai, kad bitės įgėlimas ne tik žudo grybelį ir kitus organizmo „gyventojus“, bet provokuoja organizmo išsivalymą, atsinaujinimą, „užmigusių“ organizmo sričių ir organų atgaivinimą. Man asmeniškai buvo įdomi informacija, kad bitės įgėlimai naikina boreliozę, Laimo ligos sukėlėją organizme. Tiesa, pasidomėjus energoinformacine dedamąja, kodėl tam tikri žmonės serga tam tikromis ligomis, tai būtent šią ligą „pasigauna“ gan ciniški, pikti viduje, nepakantūs žmonės. Matyt jų organizme tam tikri virusai ir randa geriausią terpę daugintis. Pažinojau vieną merginą, kuri buvo gana ciniška, pikta viduje, rašė depresyvius, „juodus“ eilėraščius, nors iš išorės ji atrodė trapi būtybė. Kuomet po mokyklos ji įstojo mokytis į Vilniaus universitetą, tai po kelių savaičių jai įkando erkė ir ji susirgo. Jos organizme parazitai gana aktyviai pradėjo reikštis, nes emocinė, jausminė terpė buvo palanki. Aišku norint daryti platesnes, mokslines išvadas reikia daugiau pavyzdžių, bet kartais pakanka ir energoinformacinio tyrimo, kad padaryti tinkamas išvadas. Man asmeniškai per gyvenimą (kiek pamenu) teko patirti daugiau kaip 10 erkių įkandimų. Daugumą jų ištraukiau, o stebėt ir galvot kodėl jos man įkando ir kas vyksta pradėjau deja vėliau ir paskutiniai buvo 5-6 įkandimai (mano rasti) per maždaug 20m. Pirmą stebimą atveją teko patirti 1995m., kuomet viena iš mano bioenergetikos mokytojų paklausė manęs „kas čia?“. Iš išorės atrodė kaip apgamas, o prakrapščius odą, radome „uždusintą“ po oda erkę. Kaip tai įvyko nežinau, bet ji, kaip įsisiurbė į odą, taip ir apaugo ja? Kiti erkių įkandimai buvo susiję su aplink mane atsiradusiais žmonėmis ir mano netinkama reakcija į juos. Tai žmonės, kuriems kažko reikėjo, bet patys jie dėl to nieko nenorėjo daryti. Užsikraudavau tą nešulį ant savęs ir „gaudavau“ erkutę? Pasirodo tai vampyriški žmonės, kurie naudojasi kitais (kartais nesąmoningai) ir erkutė man buvo kaip rimtas signalas. Kūrėjas mums per gamtą, įvairius įvykius, erkutes, ligas ir t.t. mums siunčia žinią apie mūsų gyvenimo būdą, mūsų pasirinkimą (tinkamą ar netinkamą) ir suteikia laisvą valią rinktis. Tereikia būti atidžiam.