APIE MANE » STRAIPSNIAI
DABARTINĖ SITUACIJA PASAULYJE

 Dabartinis virusų spektaklis ne naujiena tiems, kas domisi panašiais „įvykiais“. 2003 metai jau tas pats buvo, su to pačio tipo virusu, o ir vėlesni buvo su kito tipo virusais, bet tai buvo tik pasiruošimai. Tuo metu dar nebuvo pakankamai paruošta tiek techninė bazė, tiek informacinė sistema ir dar mažai savų, paklusnių žmonių sėdėjo tam tikruose postuose. Jau prieš 6 metus, daug kas iš vlogerių internete kalbėjo apie rengiamą žmonių čipavimą, bet buvo aišku, kad techninės galimybės to dar nesiekia. O kas sakė, kad tai bus daroma taip atvirai. Dabar dauguma informacinių priemonių paklūsta įsakymams iš veik vieno centro. Dauguma valstybių paklūsta PSO, tai yra pasaulinei sveikatos organizacijai, kuri iš esmės jau privačiose rankose ir kur jau seniai vadovauja Bilo Geitso grupuotė, o jis atvirai reiškia mintį, kad būtina mažinti žmonių skaičių pasaulyje, panaudojant vakcinas. Aišku Bilui Geitsui tai per didelė garbė, nes jis tik statytinis.

 

 Pirmas etapas, tai riboto aktyvumo ir riboto mirtingumo viruso platinimas visame pasaulyje. Tuo pačiu plačiai pajungiamos pasaulinės informacinės priemonės, kad būtų sukurtas baimės fonas. Per internetą platinami dirbtinai sukurti filmukai, kurie sukelia baimės foną. Bendras baimės fonas, sumažina net ir sveikų žmonių imunitetą, o ką kalbėti apie įvairiomis ligomis sergančius žmones.

 

 Antras etapas, tai įvedamas karantinas visuose valstybėse, reikalaujant tam pačiam PSO. Karantinas įvedamas net ir tuose valstybėse, kur tik keli sergantys ir apie jokią epidemiją ar pandemiją net ir kalbos negali būti. Žmonės savanoriškai, bet priverstinai uždaromi namuose. Policija kaip prievartos ir baudų išrašymo instrumentas. Priverstinai būtina dėvėti kaukes, po kuriomis mielai dauginasi įvairios bakterijos, virusai, grybeliai. O ką kalbėti kokia situacija kyla nepakankamai vėdinamuose bronchuose ir plaučiuose! Kažkur „prapuola“ statistika apie kitas ligas ir mirtis nuo jų, o tuo labiau kur dingo gripas!? Dauguma žmonių iš baimės „pamiršta“ apie tai? Beje apie kaukes. Ypač juokingi tie stikliniai dangčiai, kuriuos dėvi kai kurie apsauginiai ir per TV dar parodo. Tai tik nuo tiesioginio aptaškymo, o kur Brauno judėjimas, kurio dėka tiek dulkės, tiek virusai ant jų juda įvairiai ir palenda po bet kokiais dangčiais! Virusai puikiai patenka ir per akių gleivinę. Vadinasi reikia nešioti akinius, glaudžiai apdengiančius akis! Apie tai žino bet kuris, bent kiek pasidomėjęs virusologija.

Trečias etapas, tai tiesioginis žmonių užkrėtimas per tyrimams skirtas lazdeles. Aišku jose nebūtinai pasėti patį virusą. Pakanka ir tam tikrų komponentų, kurie patekę į organizmą gali sukelti tam tikrus negalavimus, kurie pasireikš po tam tikro laiko. Pavyzdžiui tokiu būdu galima įvesti medžiagas kuris sterilizuoja jauną kartą. Tokiu pat būdu, kai kam galima lengvai įvesti čipus, nes tyrimas daromas giliai, nosiaryklėje. Kuriama netikra mirtingumo statistika, kurioje net visai nuo kitų ligų mirę žmonės priskiriami prie mirusių, kaip mirę nuo tam tikro viruso. Už tai gydytojams mokamos tam tikros premijos ir skiriami pinigai iš fondų.

 

 Ketvirtas etapas, tai išlaikyti maksimalią baimės bangą iki rudens, kuomet bus galimybė vėl, sukelti kažką panašaus į tai, kas vyko dabar. Tuo metu bus pasiruošta masiniam vakcinavimui. Ruošiamos naujo tipo vakcinos, kuriose manoma bus tam tikrų komponentų. Todėl visi, tokiomis vakcinomis paskiepyti žmonės, gali įgyti savotišką „priklausomybę“ nuo jų. O priklausomi žmonės bus labai paklusnūs. Jei, po tam tikro laiko vėl nepaskiepytas tuo pačiu, tai imunitetas staiga sumažėja ir pradedi sirgti nežinia kuo. Į įvairius skiepus, privalomus vaikams jau daug metų, po truputį įvedama kažkas panašaus, daromi eksperimentai, mažinamas jaunos kartos vaisingumas.

 

 Su įvairiomis vakcinomis galima labai daug įtakos padaryti žmonių masėms, lengviau juos valdyti ir religijos tuomet tampa nelabai reikalingos. Tačiau lygiagrečiai dar vystomos ir elektromagnetinio spinduliavimo technologijos, virtualių pasaulių kūrimo technologijos. Tas pats 5G ir jau 6G technologijos sudarys galimybę labai greitam ir didelio kiekio duomenų perdavimui. Tokiu būdu bus galima visur sukabinti veidų, eisenos, šilumos spinduliavimo kameras, kad kontroliuoti mūsų buvimo vietą realiu laiku. Jei dar bus įvedami čipai, kuriuos bus galima įvesti net vakcinavimo būdu, tai bus galima įtakoti net mūsų būseną. Tereiks pasiūsti tam tikrą signalą ir mes tapsime vangūs, tarsi be energijos ir bet kokia demonstracija išsivaikščios pailsėti į namus. Tokiu būdu atkris poreikis į didelį skaičių policininkų. O ką jau kalbėti ne tik apie keistų ligų provokaciją, bet ir apie vaisingumo mažinimą ir tiesioginį nužudymą. Koks galutinis tikslas? Paprasta, kaip du kart du – pasaulinio valdymo sukūrimas, su pasauline vyriausybe ir pasauliniu banku. Prievartinis žmonių valdymas biologinio, elektromagnetinio, psichologinio ir pan., apynasrių dėka.