APIE MANE » STRAIPSNIAI
DIRBTINIAI VIRUSAI IR VAKCINOS

DIRBTINIAI VIRUSAI IR VAKCINOS

 

 

 Paskutiniu metu vis dažniau ir daugiau žinių, tiek iš neoficialių, tiek ir oficialių šaltinių, prasismelkia apie dirbtinai kuriamus ligų virusus ir vakcinas nuo jų. Apie tai jau teko girdėti jau daugiau kaip prieš 20 metų ir net buvo minima spaudoje, bet dauguma žmonių tuo nesidomi ir jiems tai naujiena net dabar?

 

 Kaip dirba biolaboratorijos kapitalizmo sąlygomis? Manau žinomas faktas, kad pelnas ir viršpelnis tai jų dievas. Vadinasi viskas, kas verslininkų laboratorijose pagaminama, atrandama, turi nešti maksimalų ir greitą pelną. Kažkurį tai laiką laboratorijoms buvo pelninga gaminti vakcinas nuo esamų ligų. Tačiau greitai išaiškėjo, kad bakterinių ir virusinių ligų pagrindas buvo nešvara. Kuomet žmonės pradėjo laikytis higienos, tai ligų tapo mažiau ir vakcinų poreikis mažėjo. Tai netenkino verslininkų. Buvo sugalvota, kad laboratorijos tirtų bakterijas ir virusus ir gamintų naujas jų rūšis. Tuo pačiu, šalia, gaminti prieš juos vakcinas. Tai labai brangios ir nepatikimos technologijos ir daug lėšų reikia norint tokias technologijas kurti ir išlaikyti. Todėl verslininkai mokslininkus patalpino į siaurus laiko rėmus, kad kuo greičiau jie gamintų virusus ir bakterijas ir mažiau tyrinėtų įvairias jų „neplanuotas“ pasekmes. Konstruojant tokius mažus biologinius objektus, daromos neprognozuojamos klaidos, o ir patys objektai laisvėje mutuoja, keičiasi, keičia savo savybes. Tokių, nekontroliuojamų biologinių objektų, biolaboratorijos, kas metai sukonstruoja vis daugiau ir pasauliui gresia biologinė katastrofa. Tačiau pelnas dabar ir kuo didesnis yra svarbiau verslo žmonėms ir jiems neįdomu kas galimai gali nutikti po tam tikro laiko. Tai ir yra pagrindinė kapitalizmo yda.

 

 Biologinėse laboratorijose yra sukuriami pavojingi virusai, bakterijos ir kuriami net grybeliai su specifinėmis savybėmis. Dėl viso to, vakarų visuomenė kelia įstatymų saugumo kartelę. Transnacionalinėms kompanijoms tuomet belieka savo laboratorijas perkelti į kitas šalis, kuriuose įstatymai šioje srityje neveikia. Šiuo metu tai veik visos posttarybinės respublikos ir Kinija. Daugiausia tokių laboratorijų yra Ukrainoje, Gruzijoje, Bulgarijoje, Moldovoje. Apie tokią teko girdėti ir Latvijoje. Jose vakcinos kuriamos paskubomis ir kiekvienam „sezonui“ reikalaujama naujos versijos, nes reikia gauti naujo pelno. Reiškia pirma reikia sukurti naujus virusus, bakterijas. Ypač naudinga pagaminti tokį agresyvų ir greitai plintantį virusą, kuris neša kažkiek tai mirčių ir sukurti patikimą vakciną nuo jo. Tuomet pelnas bus didelis. Virusai ir bakterijos šiais laikais plinta gana greitai, nes išvystytas transportas. Net į tolimus šalių užkampius galima užvežti užkrečiamas ligas vieno, sergančio žmogaus dėka. Galima net specialiai užvežti į tam tikrus regionus ir paskleisti per visuomenines ventiliacijos sistemas.

 

 Verslininkai ne tik tokiais būdais išgauna pelną. Jiems būtina valdžios parama, prievartinė skiepijimo sistema. Tik taip pelnai yra garantuoti. Taip buvo sukurtos prievartinės vaikų skiepijimo sistemos. Tačiau visiškai neatsižvelgta, kad tik mažai daliai vaikų to reikia ir mažai kas iš vaikų miršta dėl infekcinių ligų. Dauguma vaikų perserga savaime ir būtent taip stiprėja jų imuninės sistemos. Skiepai tik alina vaikų imunines sistemas ir daro priklausomas nuo „vaistų“ ir skiepų. Tačiau tai dar ne viskas. Skiepai auginami substratuose, kurie gali būti kenksmingi, alergingi vaikams. Skiepuose randama gyvūnų genomo dalelių. Skiepuose yra pavojingų medžiagų, kurios sukelia smegenų lokalinius sutinimus, dėl ko vaikus kamuoja traukuliai. To pasekmės tokios, kad vaikai lėčiau vystosi, gali likti sutrikimai visam gyvenimui, jie tampa neįgalūs net save aptarnauti. Pastebėtas autizmu negaluojančių vaikų vis labiau didėjantis skaičius. Bent kiek farmacijoje nusimanantiems, visa tai žinoma ir žinantys vengia tiek skiepų, tiek įvairių „vaistų“. Tylima, tik dėl farmacijos korporacijų diktato ir pavojaus savo gyvybėms. Jei oficialūs specialistai prabyla, o tuo labiau su įrodymais, tai jie nužudomi, „atsitiktinai“ miršta. Kai kuriems pakanka pabauginti tuo, kad jie tiesiog atleidžiami iš darbo, be galimybės įsidarbinti panašioje sferoje. Jų nepriims net kitose šalyse, nes korporacijos transnacionalinės.

 

 Šiuolaikinės biologinės laboratorijos jau gali pagaminti tokias bakterijas ir virusus, kurios gali sutrikdyti gyvybinę veiklą konkretaus žmogaus. Paimama norimo žmogaus genetinė medžiaga, kuri gali būti plaukas, seilės liekanos ant puodelio ir t.t. Po to sujungiama su virusine medžiaga ir įpilama į to žmogaus vartojamą vandenį, ar į maistą įdedama. Kitus žmones tas neveiks, o konkretus žmogus gali sunegaluoti ir po kiek tai laiko numirti. Patys populiariausi „koviniai biorobotai“, šiuo metu yra širdies veiklą sutrikdantys, kraujagyslių trombozę sukeliantys. Tiesiog pats organizmas pradeda gaminti perdėtą kiekį trombų ar kitų medžiagų, nuo ko žmogus ir miršta. Dar populiarus yra vėžį sukeliantis virusas. Sujungiamas žmogaus genomas su tokiais virusais ir paskleidžiamas toje teritorijoje kur tas žmogus. Aplink gali būti ir kitų žmonių, bet tai jų neveiks. Tik konkrečiame žmoguje tas virusas suveiks, nes tame viruse jau įvesta to žmogaus genomo kodo dalis. Praeis metai, ar keli ir žmogus mirs nuo vėžio. Ir visai nesvarbu, kad jis gyvens sveiką gyvenimo būdą ir sveikai maitinsis. Tokie žmonės net greičiau apimami tokio tipo virusinio vėžio. Užsakymai laboratorijoms yra labai brangūs, bet su laiku technologijos vystosi ir šioje srityje viskas pinga. Nepatenkinti korporacijų veikla ar žinantys apie tai daugiau ir konkrečiai yra šalinami būtent tokiais, biologiniais metodais. Su laiku, valdžia ar konkrečiais politikais nepatenkint aktyvistai, galimai bus šalinami būtent panašiais metodais.

 

 Farmacijos labai susijusios su gydytojais, kurie, gyvendami kapitalizmo sąlygomis, priversti siūlyti savo pacientams būtent vienų ar kitų farmacijų teikiamas „vaistines“ priemones. Tos priemonės tik sumažina ligų simptomus bet negydo. Būtent tokia esmė yra šiuolaikinės medicinos – ne išgydyti, o tik pagerinti pacientų būklę. Jei žmonės bus išgydomi ir dar profilaktiką gaus, tai farmacininkų pelnai kris, o ir gydytojai liks be darbo. Tuo nei vieni, nei kiti nesuinteresuoti kapitalizme. Privačių klinikų verslininkai įsako savo gydytojų personalui sugalvoti ligas, pateikti klaidingus tyrimus, kad tik įtikinti pacientus sergant baisiomis ligomis, kurioms gydyti reikia daug lėšų. Tai siekiama kuo ilgiau pacientus pririšti prie esamos klinikos. Daugiausia ligų yra tik dėl ląstelių gyvybinės veiklos produktų neišvalymo iš organizmo, dėl ko gauna maisto kūne gyvenančios bakterijos, grybeliai. Jie sukelia dar didesnę toksikozę, rūgštingumą, puvimą. Iš čia ir skausmai. Tereikia tik daugiau vartoti skysčių, judėti iki išprakaitavimo, mažiau valgyti, o ypač sunkiai virškinamo maisto. Tuomet pats organizmas susitvarko be vaistų.

 

 Dar viena didelė bėda, kad farmacijos, dėka šeimos gydytojų, gauna apie pacientus visą medžiagą. Jei kurie tai pacientai stebuklingai išgyja nuo tam tikrų ligų, pavyzdžiui vėžio, tai jie tampa grobiu farmacininkams. Tokių pacientų imuninė sistema gamina daugiau priešvėžinių medžiagų ir farmacinėms kompanijoms svarbu gauti tokių žmonių genetinę medžiagą ir ją užpatentuoti kaip savo. Jei turite aktyvią ir tinkančią bandymams genetinę medžiagą tai geriausiu atveju jūs būsite pastoviai stebimas ir laikas nuo laiko bus paimama jūsų genetinė medžiaga, prisidengiant profilaktiniais tyrimais. Blogiausiu atveju jūs dingsite ir jūsų kūnas, gal net preparuotas bus tyrinėjamas laboratorijose. Šiuo metu dauguma dingstančių vaikų yra naudojama transplantologijoje, kaip organų dalys turtingiems verslininkams ar politikams. Todėl siekiama kuo daugiau šalių sukurti genetinės medžiagos surinkimą ir sukurti katalogą, pagal kurį po to turtuoliai, kuriems reikia transplantologo paslaugų, galėtų lengvai susirasti tinkantį donorą (pagal genų panašumą).

 

 Gal dalis žmonių pasakys, kad tai siaubinga tai, apie ką čia buvo parašyta. Bet tai tiesa, kurios tie žmonės siekia nematyti. Tai „lengviau“ gyventi. Lengviau, kuomet nežinai, kad piemuo suėda daugiau avių, nei vilkai. Va ir visa tiesa. Guvaus proto, bei savisaugos instinktą turintys žmonės savarankiškai, aktyviai tuo domisi kas dieną ir ieško maksimalaus, įmanomo saugumo. Visiškai išvengti to, kas aplink mus neįmanoma. Gyvename kapitalizmo liūne, kur godumas, naudos siekis, apgaulės, vagystės yra daugumai žmonių normalu, priimtina. Dalis žmonių „tiki“, kad religija juos išgelbės. Deja ir ten kapitalizmas, kuris visų pirma formuoja paklusnumą, nuolankumą, fanatiškumą. Religijos pagalba, lengva sukurti valdžiai nuolankius „mažutėlius“ ir juos, kaip kovotojus nukreipti prieš valdžiai neįtinkamus asmenis ar žmonių grupes, kitas tautas.

 

 Esant tokiai situacijai belieka tik domėtis alternatyviomis gydymo galimybėmis, kurių dauguma sugrįžta iš senų laikų. Būtina domėtis fiziologija, organizmo funkcionavimu. Būtina domėtis psichologija, kad nebūti apgautam visokio plauko verslininkų, bei „gydytojų“. Šiuo metu vaistinių yra ne ką mažiau nei maisto parduotuvių ir visi jie bando mums įpiršti, kad mums visa tai reikalinga ir net būtina. Būtina domėtis dvasiniu pasauliu, kad neleisti jo privatizuoti bet kokiai religijai. Beje tai svarbiausias punktas.

 

 

2019.12.01