APIE MANE » STRAIPSNIAI
ENERGIJOS AUGINIMO, GYVYBĖS PLĖTIMO VEKTORIUS

ENERGIJOS AUGINIMO, GYVYBĖS PLĖTIMO VEKTORIUS

 

Labai svarbu savo gyvenime stebėti ar savo gyvenimo būdu mes auginame energiją, plečiame gyvybę ar darome atvirkščiai. Labai svarbu  ar tai daro visuomenė, kurioje gyvename, valstybė, nes nuo to priklauso asmeninė gerovė ir palikuonių gerovė. Taip pat iš istorijos ar iš gyvūnijos pasaulio mes žinome, kad pirmiausia pavalgo šeimos galva, tas, kas pagauna grobį, tai yra maitintojas. Tik stiprus maitintojas vėl galės šeimai, gaujai sumedžioti naują grobį. Po jo minta mažiau gaujai svarbūs individai ir galiausiai palikuonys. Tik esant stipriems maitintojams, kitiems nariams, palikuonys gali išgyventi. Iš šios pozicijos pažiūrėkime į dabartinę visuomenę ir jos perspektyvas.

 

 

Dabartinėje visuomenėje visų pirma rūpinamasi palikuonimis ir tai kilo iš mamų ir tėčių perdėto rūpesčio savo vaikais. Siekiama vaikus gerai maitinti, rengti, suteikti daug žaidimų, malonumų. Vyrai tampa reikalingi tik kaip materijos aprūpintojai. Aišku gerai būtų, kad jie dar prižiūrėtų vaikus, būtų malonūs su žmonomis. Didesnė šiuolaikinės šeimos energijos dalis nukreipta į vaikus į jų dabartinį aprūpinimą, saugumą, lepinimą. Jei vaikas jaučia, kad visi jo poreikiai patenkinti, tai jis sugalvoja kaprizingus poreikius. Jis jau dabar viską ar beveik viską gauna ir jam nesvarbi ateitis, nes tėvai, visuomenė juo rūpinasi ir rūpinsis. Interesas kažko siekti tampa menkas. Tuomet vaikai nebegalvoja apie išlikimą, kūrybą. Išlieka tik noras pasirodyti, būti svarbiam, alfa žinduoliui. Gamtoje jauni individai intensyviai mokosi ir niekuomet nesijaučia visiškai saugūs. Tas skatina judėjimą, tobulėjimą. Visuomenėje vaikas nemato tikslo daug judėti, nes viską gauna iš tėčio ir mamos, kurie dirba kaip vergai ir senka. Tėvų energija sekinama tam, kad patenkinti įvairiausius vaikų poreikius, bet jokiu būdu ne vaikų įgūdžių  tobulinimui, proto lavinimui, jausmų ugdymui. Dabartiniai palikuonys sekina tuos, kas juos pagimdė. Tai jų pasąmonėje fiksuojasi kaip lozungas „neturėk vaikų, nes jie tave sekins“, „vaikai tai didelės išlaidos ir rūpesčiai“, „jau geriau šuniukas nei vaikas“ ir pan. Jie jau nebenorės turėti savo vaikų. Reiškia gyvybės energija mažėja, gyvybės vektorius trūkinėja, nyksta. Tokia visuomenė negyvybinga, nes doroviniai prioritetai yra apversti aukštyn kojomis.

 

 Dabartinėje visuomenėje socialinė apsauga nukreipta į individą yra žalinga, nes veda į visuomenės susinaikinimą. Sakykim pensininkai savo pensiją gauna pagal tai kiek jie metų išdirbo ir kokio dydžio buvo jų atlyginimas. Visą darbingo amžiaus darbo laiką iš jų valstybė negeranoriškai atima dalį jų pajamų. Atėjus laikui (jei jie iki jo išgyveno), jiems mokamas tam tikras „atlyginimas“, vadinamas pensija. Ar tai skatina gyvybės vektoriaus didėjimą? Ne. Tokia socialinė struktūra patogi tik vienišam, vaikų neturinčiam žmogui, kuris visą savo darbingą amžių skiria vergaudamas valstybei už galimai didesnę pensiją. Kuo šeimoje daugiau vaikų, tuo tokia socialinė struktūra yra mažiau palanki, nes tėvai turi ir daug dirbti ir vaikais rūpintis.  Maksimalus energijos vektorius būtų jei jokio mokesčio darbingas žmogus nemokėtų Sodrai ir tuo pačiu iš valstybės iždo nereikėtų mokėti jokių pensijų. Šita socialinė struktūra turi būti kuriama pačios šeimos. Kuo šeimoje bus daugiau vaikų, tuo didesnę galimybę būti socialiai saugiais turės tėtis ir mama. Vaikai turi išlaikyti savo tėvus senatvėje, kaip ir tėvai vaikus jų jaunystėje. Tai didina gyvybės vektorių, nes mamos pasąmonėje įsitvirtins programa apie būtinybę turėti palikuonių. Šiuo metu daug moterų nenori turėti palikuonių, tauta nyksta. Kam palikuonys jei svarbiausia daug dirbti ir uždirbti. Ši socialinė sistema skatina vienišumą, atskyrą nuo visuomenės. Tai vergoviška sistema.

 

Ar verslo sistema skatina energijos didėjimą? Ne. Šiuolaikinis verslas suinteresuotas maksimaliai didesnėmis pajamomis, su minimaliomis išlaidomis. Dažniausiai tai perku-parduodu sistema. Vienur nusipirkau už 80cnt., kitur pardaviau už 3Lt. Šio proceso metu jokios gamybos nevyksta. Tai vertė iš oro. Tai smukdo visuomenės moralę. Kuo didesnis verslas, tuo jis labiau linkęs išnaudoti mažus verslus, paprastus žmones kaip vergus (ko jie net nesupranta), valstybę, naikinti konkurentus. Verslas linkęs stabdyti mokslo progresą, nes jis jau į kažką įdėjo pinigus ir jiems nesaugu jei tie pinigai pasirodo buvo be reikalo įdėti. Tai būdinga šiuolaikiniai naftos ir dujų pramonei. Jau pakankamai daug buvo išradimų ir atradimų, kuriuos pritaikius mes gyventume jau kitokioje kokybėje. Tačiau „nepatogūs“ mokslininkai pašalinami, juos išjuokia, nefinansuoja.

 

 Dar vienas, atrodantis keistai gyvybės auginimo vektorius yra gimimo dienos šventimas. Pasirodo per savo gimimo dieną būtina sveikinti savo mamą, o ne pačiam švęsti. Kodėl? Todėl, kad mama nėštumo metu atliko didžiulį darbą, o ją sveikindamas vaikas savo gimtadienio proga į jos pasąmonę įneša papildomą informaciją, energiją. Tai mamas programuoja vėl ir vėl gimdyti. Šis paprastas būdas pasirodo gali penktadaliu padidinti gimstamumą giminėje.

 

 Labai svarbūs yra valstybės simboliai, su kuriais piliečiai savo gyvenime susiduria kas dieną. Valstybės simboliai turi pasąmoninę įtaką valstybės piliečiams ir valstybės gyvenimą kreipia tam tikra kryptimi. Šalies herbas yra pagrindinis šalį orientuojantis arba deziorientuojantis simbolis. Kaip sakoma „kaip pavadinsi laivą, taip jis ir plauks“.Pavojinga tos valstybės piliečiams nešioti kitų valstybių simbolius ( striukė, maikutė, kelnės su svetimų šalių emblemomis).

 

 Išvados : gyvybės vektoriaus potencialo didinimo kelios kryptys 1.Gimtadienio dieną sveikinti savo mamas ir joms rengti šventę (padidės gimstamumas, nes mamos bus pasąmoningai orientuotos į aktyvesnį vaikų gimdymą). 2.Valstybėje verslas turi būti ribojamas ir kontroliuojamas valstybės ir gamybos bei prekybos sektoriuje valstybei turi priklausyti virš 50% sektoriaus (garantuojamas materialinis žmonių saugumas, stabilumas). 3.Tėvus senatvėje išlaiko vaikai, o valstybė jiems nemoka pensijos ir tuo pačiu žmonės nemoka Sodrai (padidėja gimstamumas, nes tėvai suinteresuoti turėti daugiau juos išlaikančių vaikų). 4. Šeimoje visų pirma apsirūpina šeimos maitintojai ir tik kas lieka vaikams ( vaikai tampa aktyvesni, labiau suinteresuoti patys kurti savo ateitį, išsiugdo daugiau gabumų). Šalies herbas savyje turi turėti pasąmoningą orientyrą tautos energijos didinimui.