APIE MANE » STRAIPSNIAI
ENERGOINFORMACINĖ ERDVĖS STRUKTŪRIZACIJA

ENERGOINFORMACINĖ ERDVĖS STRUKTŪRIZACIJA

 

  Atėjo tokia diena, kuomet aš suvokiau, kad mano kūno ribos nėra mano ribos. Aš daug platesnis ervėje ir pasklidęs laike. Atrodo ir senai ir visai nesenai tas suvokimas, ta pajauta persmelkė mane. Vien žinoti nepakanka. Būtina pajauta, giluminis suvokimas ir tik tuomet bus galima keistis ir kažką keisti. Pajauta, kad praeitis, dabartis ir ateitis koncentruojasi ties tavimi. Pajauta, kad savo mąstymu, veiksmais aš keičiu erdvę aplink save ir į tą erdvę patekęs jautrus žmogus pajaučia mane per jame vykstančius pokyčius.

 

  Manau stebėjote mestelėtus vandenin amenukus. Palietę vandens paviršių jie, aplink save, sukuria vandens ratilus. Dabar prilyginkime tuos akmenukus su žmonėmis, o ratilus su energoinformacine struktūra, tik sustingusia ir virpančia erdvėje (ir laike). Jei tokių akmenukų į vandenį mestelėsime kelis, tai ratilai persiklos vienas ant kito ir gausis mišrus vaizdas. Tas pat vyksta kuomet erdvėje yra daugiau nei vienas žmogus ir visi jie aplink save turi savo energoinformacines bangas, vibracijas. Jos jungiasi, stiprėja ar silpnėja persiklodamos viena ant kitos. Tokios bangos, perėjusios per kelis žmones gali sustiprėti tiek, kad į tam tikro žmogaus gyvenimą pritrauks norimą įvykį ar asmenį. Gali būti ir atvirkščiai, kad „pavyduoliai“ užgesins to žmogaus troškimus, idėjas. Tai labai paprasta ir tuo pačiu sudėtinga struktūra. Kuo žmogus labiau tai suvokia ir pajaučia, tuo daugiau jis savo gyvenimo šeimininkas ir pagaliau kitų „šeimininkas“, arba pagalbininkas.

 

  Aplink žmones esančios erdvės poveikį ryškiausiai pajutau, kuomet domėjausi merginomis, moterimis. Su vienomis jausdavausi įsitempęs, su kitomis laisvesnis, su dar kitomis užeidavo noras išgerti alkoholio ar užsirūkyti, su dar kitomis atsirasdavo agresijos pojūtis, nekultūringumas ir t.t. Knygose aiškaus išdėstymo apie tai neradau. Tuo metu esantys šalia manęs bioenergetikai aiškaus atsakymo nedavė. Iš visos informacijos visumos išplaukė tokia pajauta : mes esame energoinformacinės sistemos ir aplink mus susikuria tam tikras energoinformacinis laukas, kuris atitinka mus. Jis keičiasi priklausomai nuo mūsų savęs keitimo, arba kitų siekių mus keisti. Jei moteris, kuria aš susidomiu manyje iššaukia norą vartoti alkoholį (ir panašiai), tai reiškia ji jau turėjo vyruką (ar tėvą), kuris gėrė ir jos energoinformaciniam lauke tai išliko. Pasidomėjau ir pasirodo tai tiesa. Be to beveik visos moterys, kurios išsiskyrė su „blogais“ vyrais, paprastai ieško tokio pat tik truputį geresnio? Psichologai sako, kad tiesiog susiformavo įprotis gyvenant su buvusiu (ar draugaujant) ir traukia prie tokių pat santykių, tik be tam tikrų tų santykių elementų (sakykime agresijos ir pan.). Iš tos pusės tai taip, bet kodėl aš pajausdavau jų buvusius vyrus ir manyje kildavo noras (jausmas) kopijuoti jų elgesį su ta moterimi? Reiškia tos moters biolauke, jos struktūroje išliko tam tikros, įprastos jai vyro elgesio su ja normos ir ji jas „spinduliuoja“. Moteris su tokiu magnetiniu lauku pritrauks tik jau jai įprasto elgesio vyrus. Todėl jaunos merginos, kurios dar neturi kitokios bendravimo patirties, o tik savo tėvą, būtinai ieškos kažko panašaus kituose vyruose. Jos aplink save turės tėvo ir jos sukurtą energoinformacinę struktūrą, kuri trauks tokius vyrus, kurie tą struktūrą ir atitinka. Bendravimas per energoinformacinę struktūrą nusako bendravimą per draugystę, vienas kito gyvenimo pažinimą, bendrų interesų ieškojimą, o ne per aistrą ir kūniškumą. Tai tik sudarko vienas kito pažinimą ir nuvilia. „Švariausi“ vyrai, merginos atžvilgiu būna pirmieji, nes jie labiausiai atitinka merginos ir jos tėvo bendravimą. Toks vaikinas labiau rūpinsis mergina, jam labiau rūpės šeima. Čia labai svarbu kokioje šeimoje augo ta mergina ir kokį pavyzdį ji matė šeimoje ir kokie jos santykiai buvo su jos tėvu. Jei tėvas davė tik neigiamą patirtį, arba nieko nedavė, tai mergina gyvenime laimės neturės ir blaškysis po gyvenimą kaip rudeninis lapas.  

 

   Merginos energoinformacinio lauko pritrauktas vaikinas toliau gali būti tiesiogiai veikiamas ir pačios merginos, bet kaip jis reaguos į buvusio tos merginos vaikino ar vyro paliktas energoinformacines struktūras priklauso tik nuo to vaikino. Jei jis silpnas, tai sakykime gali pradėti vartoti alkoholį (jei buvęs tos merginos vaikinas gėrė ir jai tai buvo įprasta), nors iki tol jo nevartojo. Jis gali tapti agresyvus merginos atžvilgiu ir žaloti ją fiziškai (jei buvęs tos merginos vaikinas buvo agresyvus ir merginai tai tapo įprasta), nors iki tol taip nesielgdavo. Ką prie savęs pritraukia mergina, už visa tai atsako ir mergina ir jos buvęs tėvas. Tai jų bendravimo pasekmė. Jei tėvo nebuvo, tai galėjo būti patėvis, vyresnysis brolis, dėdė, kaimynas ir pan. Besiformuodama mergaitė (o ypač paauglė) kuria tam tikras bendravimo normas su savo būsimu vyru per esamus tuo metu šalia jos vyrus. Šalia jos tuo metu paprastai yra tėvas ar kt. Jei mergina tampa moterimi ir pakeičia kelis draugus, vyrus, tai jos energoinformacinis laukas yra pakeistas ir iš tų vyrų pusės. Jei su kuriuo tai vyru buvo stiprus emocinis ryšys, tai tokia struktūra liks visam gyvenimui. Todėl, bet kuris jos naujas vyras turės derintis prie su ta moterimi jau buvusių vyrų paliktais toje moteryje pakeitimais arba su ja neprasidėti. Vien tik besąlyginė vyro meilė moteriai gali maksimaliai pravalyti nuo buvusių vyrų, esamos moters energoinformacinį lauką ir priminti jai jos ir jos tėvo bendravimo paliktas energoinformacines struktūras. Todėl jei jaunystėje merginai susižavėjimas, emocinė trauka dar gali tapti meile tarp jos ir jos vaikino, tai vyresniai moteriai būtina yra tik meilė. Tik meilė vyresnę gali „išvalyti“ nuo skausmo, apgaulių, netikėjimo, pavydo, įprasto vyro girtuokliavimo, agresyvumo ir pan. Jei meilės nėra, o yra tik susižavėjimas ar patogumas būti kartu, tai gana greit esamas vyras pajus buvusių tos moters vyrų netikusius charakterius, kurie tiesiog spinduliuos iš tos moters. Tik stiprus ir mylintis vyras galės padėti tokiai moteriai „pasveikti“ nuo jos buvusių vyrų. Abejingas vyras tiesiog vis labiau vengs tokios moters, o silpnas pradės kopijuoti jos buvusių vyrų charakterius, pomėgius ir moteriai beliks pasakyti – „visi tie vyrai toookie“, „visi tie vyrai brudai“, „visi tie vyrai vienodi“ ir pan. Geriau pasakytų, kad ji pritraukė per silpną vyrą, kad jis jai padėtų pasveikti nuo buvusių. Išeitis yra ir čia. Visų pirma tas vyras neabejingas tau (nes nesišalina tavęs) ir tuo reiktų pasidžiaugti. Po to pastebėti ir pagirti jo gerus bruožus, kurie tai moteriai labai patinka ir kurie ją apvalytų nuo buvusių „tragedijų“. Tai moteriai duota galimybė auginti šalia savęs vyrą, kuris tuo pačiu ir jai padėtų „sveikti“. 

 

  Aišku jei vyras stiprus ir mylintis (kas retai nutinka), tuomet jis nereaguos į iš moters besiskverbiančius buvusių jos vyrų charakterių energoinformacines nuoplaišas. Jis pakeis aplinką, vietą. Jis „negirdės“ tam tikras moters „pretenzijas“, suprasdamas, kad visa tai iš buvusio jos gyvenimo ir reikia duoti laiko savo moteriai „pasveikt“ ir tapti jai savimi. Tai yra tapti tokiai, kokia ji užaugo šalia savo tėvo, patėvio, vyresnio brolio ir pan. Va čia reikėtų pasidomėti kas tai buvo per žmonės. Gali būti ir taip, kad tam tikri moters bruožai taip ir nepasikeis, nes toks buvo tėvas, patėvis ar pan. 

 

  Panašiai apie vyrus turi mąstyti ir moterys. Jos turi žinoti, kad jos esamas mylimasis, draugas turėjo kitas moteris, kurios įnešė į jį savo charakterio bruožus, paliko savo „antspaudą“. Tik besąlyginė meilė gali tuos vyrus sugrąžinti juos į jų jaunystę, į bendravimo su mama laikmetį, kuomet jie suformavo bendravimo su moterimi normas, dorovę. Jei meilės nėra, o yra tik aistra, patogumas, tai prieš jus atsigęž visos buvusios to vyro moterys (pasireikš per to vyro su jumis elgesį), kurios jame paliko skaudžius antspaudus. Vyras ant jūsų išreikš visas patirtas nuoskaudas, apribojimus, pažeminimus ir pan. Va todėl antrinės draugystės, šeimos ir pan gana greitai subyra. Nėra meilės, tik noras būti kartu, aistra, patogumas. Gydo tik Meilė.

 

   Savo pastebėjimus apie energoinformacinės erdvės struktūrizaciją aplink mus visų pirma parašiau per tą patirtį, kuri buvo man ryškiausia. Būtina suvokti, kad tų patirčių mes turime begales ir nebūtinai tarp lyčių. Yra hobis, darbinės patirtys ir daugybė kitų. Visa tai struktūrizuoja erdvę aplink mus ir mes kaip magnetai traukiam arba atstumiam kažką. Jei daug, su jausmu, nuoširdžiai apie kažką mąstome, tai žiūrėk gana greitai mes patenkame į tokią situaciją, kuri mums pateikia situaciją, objektą ar kt. apie kurį mes mastėme. Reiškia mes pakeitėme energoinformacinę erdvę aplink save, kuri ir pritraukė tai ko laaabai norėjome. Kai kurie žmonės labai kažko panori, o po to pamiršta. Kai energoinformacinė erdvė pritraukia „norą“, tai jis būna arba jau nebenorimas arba „ne toks“. Todėl yra sakoma, kad atsargiau su norais, o ypač jaunystėje. Jaunystės norai labiau linkę realizuotis, nes tuomet dar mažai neigiamų tų norų pasekmių yra patirta. Jaunystėje būna tokių norų, po kurių įgyvendinimo daug kam norisi „spjaudytis“. Labai populiarus jaunimo noras yra „pabėgti“ nuo mamos, tėvo globos. Dažniausiai merginos išteka, bet už dar „bjauresnio“ nei jų mama ar tėvas varianto. Tuomet patiria dar didesnę agresiją ir suvaržymus. Deja jau po laiko, nes į pasaulį ateina vaikai, atsakomybė ir pan. Ribojami mamų ar tėčių vaikinai svajoja išvykti kuo toliau. Deja gana daug tokių vaikinų yra infantilūs ir pakliuvę į nesaugę aplinką šaukiasi mamos ar tėčio užtarimo. Retai kam pakanka ryžto pereiti savarankiškumo išbandymus. Normaliose šeimose vaikai išmokomi savarankiškumo, nėra perdėtai ribojami ir jau tuomet jie išmoksta būti atsakingais už save ir net už artimuosius.