APIE MANE » STRAIPSNIAI
ETERIO VIZIJOS

    ETERIO VIZIJOS 
 
Iš medituojančių žmonių gana daug kas mato įvairias vizijas. Dauguma jų mato savas vizijas. Tačiau tie kas domisi plačiau nei jų šalis dažnai mato pasaulines vizijas. Neretai vizijos būna susietos su katastrofomis. Kas tai? Gal tai subtilus įspėjimas? Tie kas mato, matyt turi tą informaciją jausmiškai per save perdirbti, įnešti savos energijos, kad tų katastrofų nebūtų, ar bet jau jos būtų mažesnės. Man teko matyti daug vizijų, kurios realizavosi realybėje tą pačią dieną ar po kelių mėnesių, metų. 2012m. mane pagavo stipri vizija, kuri kažkiek įbaugino. Gal todėl ją įsidėmėjau. Po kelių mėnesių įvairiuose pasaulio vietose užtvindymai dėl stipraus lietaus vis stiprėjo. Jie tęsiasi ir stiprėja šiuo metu. Vizijos yra tik galimybės, kad kažkas tai įvyks. Bet tai tik galimybės, kurias kaip minėjau galima niveliuoti.
 
 Tiems kas nemedituoja, bet pagauna ryškius sapnus patarimas būtų užsirašyti juos. Sapnai ir vizijos neretai pildosi. Jos tikslesnės kuomet žmogus nuoširdus sau ir kitiems. Jei jis nelinkęs iškreipti informacijos. Nuoširdus sau, tai pripažystantis savo bėdas, silpnybes ir keičiantis save. Būtina būti kiek galima nuoširdesniems ir kitų atžvilgiu. Vengti būti „sugedusio telefono“ grandinės dalimi, kuomet skleidžiama informacija apie kitus ir toje grandinėje ji iškreipiama. Jei kažkuris tai žmogus kalba apie kitą žmogų nelabai gerai, tai būkite ta paskutinė grandis, ties kuria informacija sustoja. Jei asmeniškai žinote apie tą žmogų nelabai gerą informacija tai viena, o jei kažkas bando įpiršti tą „informaciją“ , tai ją blokuokite, o dar geriau – iš viso vengti klausytis ir domėtis tuo. Kai tik nustosite domėtis ir palaikyti kalbą su tokiais žmonėmis, kurie yra „sugedusio telefono“ grandys, tie žmonės nustos domėtis jumis. Gal pasidarys nuobodu, bet jau bent švariau smegenyse, širdyje ir net kūne. Kai bus tiesa viduje, tai daugiau tiesos bus ir sapnuose, vizijose ir aplamai pojūčiuose.
 
  Vizijos :
 
  2012m. Banginiai debesyse pila iš tų debesų ant žmonių tankų lietų. Kariškiai šaudo į debesis, bet tai nepadeda. Viskas skandinama. Greitesni ir besiorientuojantys bėga į rytus.
 
 2013m. birželio pradžia. Įvairūs kariniai lėktuvai per visą dangų skrenda į pietus.
 
  2013m. birželio pabaiga. Rytuose numetamos dvi branduolinės bombos. Sprogsta. Nėra kur slėptis. 
 
  2013m. rugpjūčio 4d. Sprogsta atominės bombos. Pasaulio verslo viršūnės atstovai parklupdyti banditų valdžios. Kažkodėl tuo žmonės patenkinti? 
 
 2013m. rugpjūčio 21d. Pastatas. Vyksta apmokymai karių, kurie kariaus vienas su kitu, grupė su kitomis grupėmis? Čia kažkas ne taip ? Atrandu plyšėlį į kitą pastato patalpą, kur vedami panašūs apmokymai, tik antrojo pasaulinio karo stiliumi ir kalba vokiška? Tarsi tai būtų iš ten. Visi čia sužinojo apie apgaules. Dalis pasiima savo daiktus ir išeina. Bandau juos sulaikyti, sakydamas, kad išorėje yra daug apgaulių ir reikia pralaukti, reikia laiko. Matau, kaip išėję pakliūva į „kompiuterinį“ pasaulį, kur viskas netikra. Jie ten pasiklysta, išprotėja, žūva. Kiti laukia esamoje patalpoje. Pateka saulė??? Viskas išaiškėja, visiems viskas tampa aišku. Net muzika keista, pakylėta pasigirsta. Gal dabar reikia kažko išlaukti? Reikia nekovoti?  
 
 2013m. rugsėjo 30d. Į didelį pastatą, kuriame buvau aš ir daug kitų žmonių smogė uraganas, aplink liūtis, griaunama ir plaunama viskas, daug žuvo. To pasekoje dingo visi prekybos kioskeliai, vaisių pardavėjai. Dabar viskas taupoma, vertinamas gyvenimas, formuojasi minibendruomenės.
 
 2014m. gegužės 9d. Per Žemės energetiką, iš aukštesnių energoinformacinių struktūrų leidžiasi vibracijos. Bus tokių vibracijų, kurias sunkiai atlaikys širdis, po to 1,2 čakros ir kažkam galva. Būtina susikurti aukštesnių vibracijų srityje sau priebėgą, o ypač jei žmonės turi silpnas išvardintas sritis. Buvimas aukštesnėse vibracijose leis lengviau išgyventi pavojingų vibracijų periodą. Manau, kad tai ką man perdavė ne visi supras. Į kasdieninę kalbą išvertus būtų taip, kad gyvenant kasdienybėje, negalima paskęsti rutinoje. Būtina mąstyti apie šviesius jausmus, turėti šviesias mintis ir brandinti gerus jausmus. Tai tarsi buvimas virš to kas vyksta ir vyks artimiausiu metu.  
 
  2015m. liepos 14d. Esu mieste prie jūros. Kažkaip neapdairiai įsėdu į autobusą, kuris išvyko iš miesto gal 30km. Apsistoju pas vairuotoją, nes jau arti naktis. Vakaruose kabo jauno mėnulio pjautuvas, o po juo žvaigždė. Kairėje pusėje išdygsta atominio sprogimo grybas. Lyg virš jūros? Iš dangaus krenta degantys arkliai, šunys ir kt.