APIE MANE » STRAIPSNIAI
GLOBALIZACIJOS PROBLEMOS

GLOBALIZACIJOS PROBLEMOS

 

 

 Stebint paskutinių mėnesių įvykius tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje, galima matyti kokios aršios kovos vyksta pasaulyje ir retas tūlas pilietis supranta kas iš tiesų vyksta. Dirbtinai „praturtėjusi“ Kinija. Iš tiesų, kas stebėjo, tai matė didžiulį kapitalo ir pačių fabrikų perkėlimą iš JAV ir kitų šalių į Kiniją. Prieš tai Kinijos lyderiai buvo atvežti į Japoniją, perimti patirties. Niekuo neparemtas doleris ir nerealiai didžiulė JAV valstybės skola, kuri niekada nebus apmokėta, o čia dar dirbtinis daugumos gamybos perkėlimas iš JAV į Kiniją. Dirbtinai sukeltos kovos arabų pasaulyje ir po to dirbtinas spalvotųjų antplūdis į Europą. Ir visą tą laiką JAV valdžioje demo(no)kratai. JAV atėjus į valdžią respublikonams, kurie labiau suinteresuoti ne globalizmu, o savo šalies gamybos plėtojimu, kilo vidinė „tarakonų“ kova. Dėl pasaulinės prekių perprodukcijos, kai kuriose šalyse buvo iškelta idėja apie darbo laiko sumažinimą. Buvo kuriami planai dėl žmonių skaičiaus pasaulyje mažinimo, masių kontrolės įvairių mechanizmų. „Staiga“ ir realiai žmonės pajuto pavojų, kuomet buvo sukelta dirbtina pandemija ir žmonės priverstinai uždaromis saviizoliacijoje, priversti dėvėti kaukes.

 

 Taip. Virusas yra. Tačiau jis dirbtinis ir paleistas Kinijoje, mieste, kur iš esmės labiausiai karaliavo JAV demo(no)kratų statytiniai ir buvo karinės biologinės laboratorijos. Nuo to viruso mirtingumas gana mažas, tačiau problema buvo išpūsta iki „dramblio“. Kas tai darė ir kodėl? Aišku tai naudinga buvo dėl prekių perprodukcijos pasaulyje, nes gamyba daug kur buvo pristabdyta. Naudinga demo(no)kratams JAV, kovoje su respublikonais, nes sutrikdė šalies ekonomiką. Pasaulinė sveikatos organizacija jau senokai nėra savarankiška ir valdoma globalistų, korporacijų įrankis. Jos dėka, pasaulyje paskelbta pandemija, kuomet priežasties nebuvo. Sukelta baimės isterija, o tai jau natūraliai sumažina žmonių imunitetą. Kažkur „dingo“ gripas, pneumonija ir kitos ligos? Nuo šių ligų daug didesnis mirtingumas nei nuo koronos viruso. Aišku šis virusas pasaulyje gerai žinomas jau nuo 2003 metų, tačiau dabartinis, laboratorijose šiek tiek pakeistas. Jei nebūtų sukelta tokia panika, tai pasaulis būtų ramiai persirgęs, kaip ir visais virusais. Tačiau pagal globalistų scenarijų, buvo reikalinga išmėginti kuriamus žmonių valdymo instrumentus. Žmonės buvo suvaryti į namus, įvestas antsnukių režimas. Buvo stebima kurios šalys neklauso globalistų nurodymų ir kurie vadovai ar jėgos struktūros prastai vykdo nurodymus. Visa tai bus pataisyta rengiant kitus bandymus. Baigiantis ir jau žmonėms kažkiek suvokus pandemijos spektaklį, demo(no)kratai „pasiūlė“ kitą spektaklį. Tai nuskriaustų juodukų spektaklis. Pasaulyje, visų pirma per pasaulines informacijos priemones, po to gatvėse praėjo baltųjų klūpėjimo prieš juodukus gatvių spektakliai. Tuo tarpu juodukai ėmė plėšti JAV parduotuves, sukėlė riaušes. Toks spektaklis praėjo ir Lietuvoje. Keista buvo matyti Vilniaus gatvėse tiek apkvailinto Lietuvos balto jaunimo, kuriems beje vadovavo juodukai. Dalis to jaunimo, tai Sorošo fondo pašalpiniai, kiti įtraukti kitais būdais.

 

 Labai neramina pagrindiniai globalistų tikslai. Tai tokių vakcinų sukūrimas, po kurių įvedimo į organizmą, žmogui būtinai vėl ir vėl reguliariai tektų ja skiepytis. Kitaip tiesiog imunitetas „išprotėtų“ ir žmogus mirtų nuo menkiausių bet kokių virusų, bakterijų ir t.t. Tai būtų vienas iš idealių valdymo mechanizmų, nes neįtikusiems piliečiams, vadovams, jėgos struktūrų atstovams, negavus to skiepo mirtis. Aišku žmogaus organizmas nėra stabilus įrenginys ir jis pastoviai keičiasi. Jau po pusmečio žmogus yra kitas, jo genetinė struktūra kinta, jis adaptuojasi. Vadinasi valdymas vien skiepų būdu nėra garantuotas. Todėl vystomi ir kiti projektai. Vienas iš jų tai aukšto dažnio elektromagnetinių bangų spinduliuotė, veikianti ląsteles. Tai 5G ir 6G kuriamos stotys, kurios „pagerins“ interneto ryšį. To priedangoje kuriamas kitas valdymo mechanizmas, tai čipavimas. Tereikia į organizmą įvesti mikročipus ir 5G pagalba, lokalioje teritorijoje pasiuntus tam tikrus signalus, žmonės gali pasijusti vangūs. Tokiu būdu galima sustabdyti bet kokias demonstracijas tam tikrose teritorijose. Tokiu būdu galima paveikti net atskirus žmones, turint informaciją apie į jų organizmą įvestus čipus. Kuriamos tam tikros cheminės medžiagos, kurios nuo tam tikro spinduliavimo suyra ir gali apnuodyti žmogaus organizmą. Virtualios žaidimų erdvės kūrimas taip pat globalistų projektas masėms valdyti. Globalinio valdymo industrija gana plati ir paprastiems, pasauliu nesidomintiems žmonėms yra nesuvokiama. Tai vyksta žingsnis po žingsnio ir žmogus nepastebi kaip dešimtmetis po dešimtmečio jis tampa vis labiau priklausomas nuo globalios valdžios įgeidžių.

 

 Džiugina tai, kad ne visus faktorius gali aprėpto globalistai. Visų pirma, kad žmogaus organizmas nėra stabilus ir 30% kintačios medžiagos. Reiškia tiek procentų žmonių gali būti sunkiai pasiduodantys bet kokiam įtakojimui. Kažkur apie 0,5% yra tarsi Gyvybės rezervas, kuris skirtas tam, kad išgelbėti gyvybę nuo bet kokių aplinkos įtakų. Tai yra 1 iš 200 žmonių liks prie savo nuomonės ir gyvenimo būdo. Tik va moralinės ir žmogiškos vertybės tai jau kitas klausimas, tai jau socialinis, žmogiškumo klausimas.

 

 Manęs dažnai klausia, o ką daryti dabartinėje situacijoje, su dabartiniu virusu? Ar skiepytis, ar nešioti kaukes? Kaukės bereikalingos priemonės jei žmogus neserga, nesičiaudo tais ar kitais virusais. Jos net pavojingos, nes nėra natūralaus plaučių ventiliavimo. Tik vyresnio amžiaus žmonėms ir kitiems, turintiems silpną imunitetą reikėtų pasisaugoti žmonių sambūrių. Jiems gal būt ir reikėtų skiepytis, kuomet skiepai atsiras. Beje šiam, dirbtiniam virusui, sudėtinga pagaminti skiepus. O visiems kitiems, kurie pakankamai sveiki yra būtina persirgti bet kokiais virusais ir nesiskiepyti. Kitaip imunitetas taps nesavarankiškas ir vis „reikalaus“ pagalbos iš išorės. Natūraliai nestimuliuojamas imunitetas tampa „liberalu“ ir pasiduoda bet kokiems „svetimšaliams“. Beje paskiepyti nuo bet kokių ligų, tam tikrą laiką yra pavojingi neskiepytiems ir turintiems silpną imunitetą. Paskiepytas žmogus nereiškia saugus. Bakterijos ir virusai nuolat kinta, o susilpninti nereikalingais skiepais organizmai, greičiau suserga nei neskiepyti. Neveltui yra pastebėtas toks efektas, kuomet nuo gripo skiepyti serga net sunkiau, nei neskiepyti.