APIE MANE » STRAIPSNIAI
KLAUSIMAI ATSAKYMAI 4

KLAUSIMAI ATSAKYMAI 4

 

  Klausimas:  mūsų šeimoje esame dvi sesės. Viena gimusi gegužės, o kita balandžio mėnesį. Abi išvykome iš Lietuvos. Keisčiausia tai, kad aš visada „bėgau“ nuo mamos, o sesuo negalėjo rasti bendros kabos su tėčiu. Pagal gimimo mėnesius, kiekviena bėgom nuo savo karminių pareigų. Kaip susitaikyti su savo karminėmis pareigomis? 

 

  Atsakymas: niekaip. Arba jas vykdai arba ne. Tai kas neįvykdoma, tiesiog persikelia arba į kitas reinkarnacijas arba vaikams. Išvykimas iš Lietuvos (kaip ir vengimas tėvų), taip pat kaip ir bėgimas nuo savo šaknų, nuo pareigų. Dažniausiai tai nieko gero nežadantis veiksmas, karmos atžvilgiu. Žmonėms išrodo, kad taip saugiau finansiškai, daugiau galimybių, daugiau perspektyvų jų vaikams ir t.t. Iš tiesų tai ego, savęs iškėlimas, savęs ir savo naudos sureikšminimas. Tai kaip ląstelės viršenybė virš organizmo. Visiškas atsitraukimas nuo tautos, nuo savo žemės užkrauna karminių bėdų, kuria anksčiau ar vėliau teks spręsti ar jums, ar jūsų vaikams, o gal anūkams. Lietuvių tauta sunkiai serga, nes net trečdalis jų paliko šalį dėl savo asmeninės naudos. Kuomet rasės, tautos atstovai nesupranta, kad MES yra svarbiau už AŠ, tai ateina rasės, tautos „liga“.  Tai panašu į organizmo „vėžį“. Nežinojimas dėsnių (įstatymų), neatleidžia nuo asmeninės atsakomybės. Deja taip. O, kad mažos valstybės žmonėms būtina pasižmonėti po kitas šalis, gal padirbėti, ar net kažkiek užsidirti tai jau kitas klausimas, nes žmogus nesiruošia ilgai ten užtrukti. Jam svarbu tėvynė, gyvenimas joje, šeimos kūrimas joje, savo gebėjimų realizavimas joje ir svarbiausia apsaugoti ją nuo didžiųjų valstybių materialinės, kultūrinės, imigracinės intervencijos.

 

  Klausimas: paskutiniu metu savo bute pastebiu iš šešėlių (nuo augalų) sudaromus veidus (pridėta foto). To anksčiau nebuvo. Ar gali ką nors reikšti? Karjeros srityje nesiseka. Projektus atiduoda kitiems žmonėms, nors mano kvalifikacija aukštesnė ir įdirbis didesnis.

 

  Atsakymas: tie šešėliai buvo visada, tik žmogus, panašius dalykus, pradeda pastebėti, kai pradeda jaustis nesaugus, kai vyksta nelaimės, atsiranda baimės. Jis pradeda atidžiau dairytis į aplinką, tarsi ieškodamas priešiškumo iš aplinkos - „gal dar kas mane atakuos?“ Tuomet vaizduose pradeda matyti įvairias būtybes, grimasas. Garsai baugina ne tik savo „netikėtumu“, bet net tarsi žodžiai, kurie net nebuvo ištarti. Kolegos gali kalbėti apie vienus dalykus, o tu „nugirsti“ kitus. Kadangi karjeros srityje yra tokios problemos, tai iš čia ir nesaugumo būsena.

 

  Baimės „mėgsta“ kauptis inkstų, šlapimo organų srityse. Todėl galimos inkstų, šlapimtakių ligų, šlapinimosi problemų ( jei jūs ilgiau užsibūsite šioje emocinėje būsenoje). Tuomet net menkiausias kojų, dubens peršalimas gali sukelti rimtų fizinio kūno problemų.

 

  Dėl karjeros mažai ką galima patarti, nes priežasčių gali būti daugybė. Galima paminėti tik dažniausiai pasitaikančias. Tiesiog rudenį praeitis „krebždena“ kas nebuvo įvykdyta, blogai įvykdyta, nesuvokta, neteisingai suvokta ir įvertinta. Tai savotiška revizija, kuri gali atsiliepti tiek darbiniuose, tiek gyvenimiškuose reikaluose, tiek fiziniame kūne. Kita, gana dažnai pasitaikanti priežastis, tai idealizmas. Tai būsena, kuomet žmogus gal save, gal savo darbą, pasaulį ir t.t. idealizuoja, o tai Pasauliui pavojinga būsena, nes idealizavimas stabdo bet kokią galimybę bet kam vystytis, tobulėti. Automatiškai vyksta tų „objektų“ ar „sistemų“ ataka prieš tą idealizuotoją. Dar kitas variantas, kad gal būt kažkur jūsų laukia kitas darbas, labiau priimtinas jūsų asmenybei ir iš čia jus bando tarsi „išstumti“.

 

  Linkiu neskubėti sprendimuose, o sąmoningai viską apmąstyti. Kur galimi realūs sprendimai, tas turi būti daroma. Ten kur nežinoma  ar „neįmanoma“ nieko pakeisti, tiesiog prisitaikyti prie esamos situacijos, nes geresnis sprendimas gal būt galimas tik ateityje. Svarbiausia išsaugoti savo sąmoningumą, sveikatą, ugdyti nuovoką. Tuomet visa kita bus galima keisti bet kada. Su pagarba...

 

 

  2018.11.01