APIE MANE » STRAIPSNIAI
PAJAUNĖJIMAS

  PAJAUNĖJIMAS

 

 Dar prieš 40 metų chirurgai (o gal ir anksčiau, tiesiog nerašė apie tai), pastebėjo, kad po nedarbingo organo (inkstai, kepenys ir kt.) persodinimo su pacientu vyksta keli keisti dalykai…

 

 Tai va. Dabar apie pirmą keistą dalyką. Pacientas gali pradėti sapnuoti „ne savus“ sapnus, kuriuose jis kitas žmogus. Gali atsirasti nebūdingi jam įpročiai ar gebėjimai. Pavyzdžiui pradėjo norėti rūkyti, ar atsirado poreikis meškerioti, tapti medžiotoju ar dar kokie tai gebėjimai. Tai informacija, kurią atnešė implantuotas organas iš buvusio savininko. Nemokėjai ir net nežinojai kaip groti su gitara ir vualia. Po operacijos rankos pačios linksta prie to instrumento ir truputis pasitreniravus, sekasi puikiai.

 

 Na o pats svarbiausias dalykas, dėl ko dabar pasaulyje „dingsta“ tiek daug jaunų žmonių ir vaikų yra atjaunėjimas. Pastebėta, kad jei implantuotas organas yra iš jauno žmogaus, tai senas žmogus kažkiek atjaunėja ir atjaunėjimo efektas priklauso nuo implantuoto organo masės (jaunesnių ląstelių kiekio) ir nuo pačio donoro jaunumo. Aišku labai jaunų, tipo paauglių ar vaikų organai, kurie dar nesusiformavę, suaugusiems transplantuoti netinka. Manau daug kas pastebėjo, bet smegenyse neužfiksavo, kad gana daug pasaulio „lyderių“, verslininkų, bankininkų ir pan., įtartinai ilgai gyvena ir kartais net neblogai atrodo. O būna, kad tarsi atjaunėja. Paskutiniu metu manoma, kad mokslininkai išmoko iš labai jaunų, paauglių ar visai vaikų „ištraukti“ kamienines ląsteles, kurių koncentratą ir perka turtingiausieji. Jei taip, tai paaiškinama kodėl tiek jaunimo ir vaikų dingsta. Ir tik maža dalis susijusi su siekiu įsivaikinti ir pagaliau su ištvirkėliais. Biznis susijęs su žmonių pardavimu labai išvešėjęs. Na, o su transplantacija dar labiau. Va kilus karui, Europoje laukiantys donorų sulaukia organų ne po keliolikos metų, o tik po kelių mėnesių. Iš Ukrainos masiškai veža organus. Populiaru tapo „gyvieji konteineriai“. Tai yra kuomet sužeistas karys transportuojamas „gydytis“ į vakarus, kur jis panaudojamas kaip donoras. Dar blogiau kuomet autobusais ir fūromis išvežami vaikai. Va prieš kelias savaites Londone sulaikė fūrą su vaikais. Jūs manot kils didelis skandalas? Pinigai didžiuliai tame versle ir visos žiniasklaidos bus „nugesintos“, kaip ir politikai. Panaši situacija buvo maždaug prieš metus, kuomet į vakarus išvežtas pilnas autobusas ukrainiečių vaikų, kuris „dingo“. Tipo „triukšmas“ buvo keliolika savaičių, kuris tilo tilo ir nutilo.

 

 Pasikartosiu – pajaunėti galima tiek, kiek jaunų, svetimų, veiklių ląstelių gauna mūsų organizmas. Tai medicininis faktas. Senovėje buvo manoma, kad pajaunėti galima išsimaudžius vaikų kraujyje ar net juos valgant. Todėl toje pat Europoje buvo ir žmogėdriškumo „aukštoje“ visuomenėje. Deja skrandyje ir viduriuose ląstelės išardomos. Pajaunėjimas galimas tik per implantaciją. Panašu kaip medžio skiepijimas naujais, jaunais ūgliais. O va ar mokslininkai tikrai išmoko gauti kažkokią jaunų ląstelių „ištrauką“ iš vaikų tai tikslių žinių nerasta, bet yra kalbų apie tai. Jei mokslininkai sėkmingai kuria žudančius virusus ir skiepus, tai ko nesukurti metodo iš kurio galima daug uždirbti. O seni vertelgos labai geidžia jaunumo.