APIE MANE » STRAIPSNIAI
PAMĖGINK

PAMĖGINK

 

 Pamėgink nevalgyti vakare ir užmik su alkanu skrandžiu tris savaites ir pradėsi matyti šviesius sapnus. Prabudimas bus lengvas, malonus, nuotaika pakili ( neapkrauni kūno valymosi nuo toksinų sistemos).

 

Pamėgink nedėti į maistą druskos ir pipirų tris savaites ir pastebėsi, kad pasisotinti galima mažesniu maisto kiekiu, kūnas taps lengvesnis, o jei tai darysi du mėnesius, tai pastebėsi, kad kūno masė yra mažesnė (tausoji virškinimo sistemą).

 

Pamėgink negerti pirktų parduotuvėje vaisvandenių, sulčių tris savaites ir pastebėsi, kad jauti vandens skonį, kad numalšinti troškuliui tau reikia mažiau skysčių (saugai inkstus). Nepamiršk, kad visuose vaisvandeniuose (kiek žiūrėjau parduotuvėje) būtinai įdėta troškulį skatinančių medžiagų, kurie naudojami kaip konservantai. Populiariausia iš jų citrinos rūgštis.

 

Pamėgink negerti kavos ir arbatų (ypač juodos) tris savaites ir pajusi, kad tave daug kas džiugina, kad ramiai užmiegi ir giliai miegi. Pastebėsi, kad ant veido sumažėjo raukšlių, jos netokios gilios. Sumažėjo nervingumas. Bet kokia arbata, o ypač kava turi organizmą tonizuojančių medžiagų, kurios iškreipia galimybę pačiam organizmui pasigaminti tokių medžiagų.

 

Pamėgink tris savaites sėdėti ir vaikščioti tiesia nugara ir pastebėsi, kad pagerėjo tavo atmintis ir paspartėjo suvokimas. Tiesi nugara, tai ne tik geras kraujo tekėjimas, bet ir puiki bioenergetika. Energetinis stuburo kanalas maitina visą organizmą ir yra LABAI svarbus.

 

Pamėgink tris savaites tavo nemėgstamam žmogui mintyse (kai tik pagalvoji apie jį ar susitinki) dovanoti pačią nuostabiausią dovaną. Įsivaizduoti kaip jis ja džiaugiasi ir pastebėsi, kad tavo reakcija į jį bus švelnesnė, o gal būt ir jis su tavimi maloniau pradės bendrauti. Tokiu būdu naikinamos ankstesnių stresų sukurtos programos, nuostatos. Taip atsiranda galimybė atviriau bendrauti su „nemėgstamu“ žmogumi ir jį net jį keisti.

 

Pamėgink tris savaites 2 valandas prieš miegą nežiūrėti TV, kompiuterio, neskaityti spaudos leidinių ir tu pradėsi jausti ar net matyti SAVO troškimus, pajusi kūrybos poreikį. Per TV, kompiuterį, spaudą tu matai kitų troškimus, nuomones, viltis, aukoji energiją kitų filmuose sukurtiems pasauliams, o kur tavo pasaulis, kur tavo svajonės ir siekiai. Prieš miegą būtina atrasti savo pasaulį, savo šeimos pasaulį ir su juo nueiti miegoti. Miego metu organizmas įtvirtina tai su kuo mes nueiname miegoti. Tai tarsi saviprogramavimas.

 

Pamėgink tris savaites kalbėti telefonu tik esant reikalui ir geriausia ne daugiau 3min. su vienu žmogumi ir tu pajausi turinti(s) energijos ir laiko atsargų, kuriuos galėsi panaudoti savo tobulėjimui, savo šeimai. Be to nustatyta, kad ilgesnis negu 3min. pokalbis mobiliu telefonu, savo spinduliavimu pradeda kaitinti smegenis, o nuo 5 minutės pradeda veikti ir dubens sritį. Dėl to silpnėja imunitetas, atsiranda kraujo sutrikimų, nervinių signalų praeinamumas stringa, gali atsirasti auglių.

 

Pamėgink,  tik atsiradus poreikiui paimti kažką saldaus, skanaus, cigaretę, alaus ar pan. susilaikyti nuo to, tai po trijų savaičių tu pasijusi kelis kart stipresnis(ė). Taip ugdoma valia ir suvokimas ar to, ko užsinorėjai iš tiesų tau reikia.

 

Pamėgink tris savaites kai tik nori kažką padaryti (veiksmas, darbas, bet ne poreikis), kas tave labai sudomino, padaryti iškart – pajusi energijos antplūdį ir galimybę visus kitus darbus nuveikti daug greičiau. Tokių nuveiktų per parą darbų gerokai padaugės. Tai vadinama leisti energijai tekėti laisvai.

Pamėgink tris savaites , kai tik susitinki praeivius akimis (ir tau užsinori) jam (jai) nusišypsoti (negalvodamas ką apie tave jis ar ji pagalvos), tai pajausi, kad visi žmonės tau pažįstami ir tau su jais saugu.  Tai vadinama teigiamų ryšių užmezgimas. Akys ir šypsena yra tylus pasisveikinimas, kuris stipresnis už garsinį pasisveikinimą. Tai tarsi sielų pasisveikinimas ir palinkėjimas vienas kitam laimės.

 

Pamėgink tris savaites kas dieną pagulėti gamtoje, tarp medžių, toliau nuo mašinų ir tu išgirsi tylą. Pasirodo tyloje yra kiti garsai, daug subtilesni.