SEKSUALINĖ ORIENTACIJA
Šis keistas klausimas, apie seksualinę orientaciją pastoviai bandomas įpiršti visuomenei. Tokio klausimo net nėra. Yra tik pirmi, atsitiktiniai lytiniai potyriai, kurie tam kartui, ar visam laikui, psichikoje, iškreipia berniuko ar mergaitės siekį patirti malonumo potyrius lytiniu būdu. Malonumas yra stiprus vidinis narkotikas, sužadinamas išoriniais cheminiais, ar fiziniais poveikiais. Gamta ne veltui dauginimąsi tampriai susiejo su malonumu, nes kitaip žmonės, gyvūnai ir kt., nebesidaugintų. Psichika labai greit įsidėmi kokiu būdu patiriamas malonumas ir tai paverčiama refleksu. Ryškus pavyzdys yra Pavlovo šuns eksperimentas. Suskamba skambutis, šuns organizmas išskiria seiles ir šuo bėga nuspausti pedalą, kad į jo indą įkristų maistas. Suvalgius maisto šuo patiria malonumą. Reiškia, jei berniukas ar mergaitė vaikystėje turėjo pirmą lytinį potyrį su savo lyties partneriu, jo psichika tą malonumą ryškiai įsidėmi ir vėliau ieško analogiško potyrio. Labiau „paslanki“ nervinė sistema linkusi labiau „įsidėmėti“ tokį potyrį ir toks potyris faktiškai virsta psichine trauma visam gyvenimui. Didesnė vaikų dalis, su negamtiškais pirmaisiais lytiniais potyriais, kurie sukėlė malonumą, dėl teisingo tėvų auklėjimo ir visuomenės įtakos, savaime pagyja nuo šios traumos. Liekamieji reiškiniai, tai agresija priešingai lyčiai, kuri gali prasiveržti stresinėse situacijose. Mažesnė vaikų dalis jaučia pastovų nepilnavertiškumą, kas sukelia agresiją prieš tėvus, visuomenę, siekį būti pastebėtam, siekį, kad tokių kaip jis(ji) būtų kuo daugiau ir pan. Tik gydymas ir ribojimai gali sumažinti tokių žmonių skaičių ir apsaugoti visuomenę.
Maždaug prieš penkias dešimtis metų, pasaulinė sveikatos organizacija, išbraukė iš ligų sąrašo, tos pačios lyties žmonių lytinius potraukius. Kodėl? Politika ir pinigai. Politika, nes yra siekis mažinti žmonių skaičių planetoje, siekis priešpastatyti žmones, supriešinti. Vakaruose nemažai žmonių, su iškreipta seksualine orientacija tapo „garbiais“ verslininkais, politikais ir darė įtaką įstatymams. Žmonės su iškreipta seksualine orientacija visada jaučiasi nepilnavertiškais, siekia psichologinio komforto, reikalauja dėmesio, paramos ir pan. Iš čia visokie paradai, kad juos pastebėtų. Iš čia siekis įsivaikinti svetimus vaikus, net nusipirkti juos, kad tik jaustųsi šeima. Iš čia siekis, kad tokių ligonių būtų daugiau ir platinimas iškreipto seksualizmo į darželius, mokyklas, šeimas ir t.t. Tai baimė pripažinti savo ligą ir bėgimas nuo to. Jų šūkis – „malonumas aukščiau visa ko“. Negydomos ligos tampa chroniškomis, su savo paaštrėjimais. Negydomos ligos linkusios plėstis, užkrėsti visuomenę. Dviejų vyrų, ar dviejų moterų „šeima“ tai ne šeima, o liga. Tokių „šeimų“ turėjimas vaikų, paprastai svetimų, tai jau visuomenės gangrena, apkrečianti tokių vaikų psichikas gal jau nepagydomai.
Išvados būtų tokios: teisingas lytinis vaikų orientavimas; apsauga nuo iškreiptų, ankstyvų seksualinių potyrių; apsauga nuo iškreiptos seksualinės informacijos platinimo darželiuose, mokyklose, demonstracijose ir pan. Iškreiptą seksualinę orientaciją vėl pripažinti liga ir nesupriešinti žmonių.