APIE MANE » STRAIPSNIAI
SKIEPAI

VAKCINOS

 

  Labai daug žmonių visiškai nesidomi kas yra vakcinos ir kokie jų ne tiek teigiamos, o neigiamos pasekmės. Va kad ir šis vienas filmas verstas iš anglų į rusų kalbą (galima susirasti ir anglų kalba), pateikia žiaurią tiesą apie vaikų smegenų žalojimą. Yra tam tikra sistema, kuri į smegenis nepraleidžia daugybę jai galimai pavojingų junginių, chemijos. Dėl nto gydytojai negalėjo gydyti daugelio smegenų ligų, auglių ir pan. Tuomet farmacininkai sugalvojo kaip prasiskverbti pro šį barjerą panaudodami nano daleles. O kai dar panaudojo polisorbatą80, tai prasiskverbimo sparta padidėjo 20 kartų. Tą pačią technologiją panaudojo ir vakcinų gamintojai. Tačiau vakcinoje paprastai yra virusas, kuris kartu su vakcinos medžiaga patenka į smegenis ir sukelia tam tikrų smegenų vietų uždegimą, patinimą. Tai kūdikiams sukelia traukulius, atsiliepia jų tolesniam vystymuisi, sukelia autizmą.

 

  Apie kūdikių skiepus :

 

https://www.youtube.com/watch?v=tAcwKnVq3Lw&index=11&list=PLMzS_8mcnIQMD_KIA7PBpdCFF5_mcSDwE&t=143s

 

  Suaugusių žmonių organizmo sistemos atsparesnės skiepų neigiamoms pasekmėms, bet ir jų organizmas kartais atsiliepia alergijomis. Tačiau tie, kas skiepijasi dažniau, pasirodo „dusina“ mitochondrijas savo ląstelėse, nes jas skiepai veikia toksiškai. Tai visų pirma pajaučia vyresnio amžiaus žmonės, kurie po, vis pasikartojančių skiepų, kurie dažnokai net nesuveikia kaip rašoma instrukcijoje, pradeda jaustis silpnesni. Tokie žmonės, greičiau miršta nuo iki šiol juos tik trikdžiusių organizmo negalavimų.

 

 Plačiau apie skiepus :

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLMzS_8mcnIQMD_KIA7PBpdCFF5_mcSDwE&fbclid=IwAR2MhprzsToUmCDn7ryhLkJZPc2CwWGHkex1CVbEpr0X4bSw6CAGkuScjD0&app=desktop

 

  Skiepų pasekmių šalinimas, vengimas tam tikros aplinkos, maisto :

 

https://www.youtube.com/watch?v=pKyQuWvJetg&list=PLMzS_8mcnIQNlh8LntfBb4DqnyVdUywHR&t=0s&index=3

 

  2019.02.24