APIE MANE » STRAIPSNIAI
TATUIRUOTĖS

TATUIRUOTĖS

 

 

Tatuiruotė ant žmogaus kūno, tai atviri vartai į žmogaus energoinformacinę sistemą. Kerėtojoms, užkalbėtojoms, prakeikinėtojoms tatuiruotės padeda daug lengviau atlikti savo poveikį. Pakanka žmogaus veido nuotraukos ir tatuiruotės ant jo kūno nuotraukos ir tam žmogui, per bet kokį atstumą galima padaryti bet kokią įtaką – prikabinti energiją atsiurbiantį kanalą, įvesti į jo energoinformacinį lauką prakeikimą ir pan. Vienodos tatuiruotės ant skirtingų žmonių odos, energoinformaciškai suriša tuos žmones jau mažesnio ar didesnio egregoro lygyje. Tokiu atveju prakeikimas, ar kita energoinformacinė įtaka, pasklinda po tą žmonių grupę ir įtakoja silpniau. Ta įtaka labai priklauso nuo užkalbėjimą, energetinį atsiurbimą kuriančių žmonių galios, gebėjimų ir pan.

 

 Mada darytis tatuiruotes salonuose padaro žmogų, o ypač jei jis energoinformaciškai silpnas, lengvu grobiu net silpniems „vampyrams“. Tačiau jei tatuiruotė „populiari“ ir realizuota ant tos pat kūno vietos daugeliui žmonių, poveikis konkrečiam žmogui gerokai sumažėja. Kuo individualesnė tatuiruotė ant kūno, tuo lengvesnis „grobis“ visokioms kerėtojoms, magija užsiimantiems ir šiaip vampyraujančioms esybėms. Anksčiau, norint apkerėti ar prakeikti žmogų, reikėdavo bent kokio tai brangaus tam žmogui daikto, jo plaukų kuokšto. Šiais laikais daug lengviau. Pakanka žmogaus veido nuotraukos ir tatuiruočių nuotraukos ant jo kūno. Tuomet visa tai internetu nusiūsti, kad ir kokiai užkalbėtojai Afrikoje ir, priklausomai nuo jos gebėjimų, bus padaryta vienokia ar kitokia įtaka tam žmogui. Žmogaus veido nuotraukos nepakanka, nes tai nors ir silpna vieta, bet energoinformaciškai gana greit besikeičianti vien dėl mimikos, emocijų. Tatuiruotė tai ilgalaikis, nesikeičiantis ženklas ir toje vietoje galima realizuoti ilgai veikiantį ir tuo pačiu pavojingą „užkalbėjimą“, o ypač energetinį atsiurbimą. Ypač pavojinga, jei tatuiruotė padaryta šalia jau ir taip silpno žmogaus organo, pvz., inkstų, kepenų, stuburo ir pan.

 

 Venkite bent kokių tatuiruočių ant savo kūno. Šiais laikais jau atsirado ir jų panaikinimo būdų, bet kol kas jie dar nepakankamai efektyvūs. Jei jau, per savo nežinojimą, leidotės padaryti ant savo kūno tatuiruotes, tai venkite jas demonstruoti, o ypač jas nupaveiksluoti. Visa tai dėl jūsų energoinformacinio saugumo. Aišku yra dar apsaugančios ir sustiprinančios tatuiruotės, kurios energoinformaciškai apsaugo žmogų, bet jas darydavo stiprūs magai, žiniuonys. Didžiausias jų minusas buvo tas, kad mirus ar žuvus magui, tokios tatuiruotės dažniausiai prarasdavo savo apsaugojimo galią ir tapdavo atvirais vartais „vampyraujančioms“ esybėms. Yra tatuiruotės, kurios surištos ne su atskirais magais, bet su egregorais. Tačiau šiuo atveju egregorai ne tik daro teigiamą įtaką, pvz., apsaugo nuo smulkių „vampyrų“, „raganų“ ir pan., bet ir maitinasi tų tatuiruočių turėtojais. Savotiškai patys vampyrauja. Yra posakis, kad dykai niekas piršto nepajudins. Tas pats galioja ir šiuo atveju. Tačiau kokį „pokštą“ gali iškrėsti toks egregoras kuomet jam pritrūks energijos, niekas negali garantuoti. Todėl vienaip ar kitaip, nepatartina turėti ant savo kūno jokių tatuiruočių. Aišku dar silpnos vietos yra mūsų apgamai ant kūno, tačiau mes su jais gimstame, augame ir jau pats energoinformacinis kūnas, vienaip ar kitaip išmoksta ginti šias silpnas vietas.

 

 Kuo anksčiau ir tiksliau išaiškinsite šiuos paprastus dalykus savo vaikams, tuo mažiau bėdų šiame „fronte“ jie turės ateityje. Jau padarytos klaidos lieka su mumis visą gyvenimą, tačiau jei jos mus nesunaikina, tai sustiprina. Jei jau turite tatuiruočių ant savo kūno, ar jūsų vaikai jas „netyčia“ pasidarė, tai visų pirma svarbu vengti jas demonstruoti žmonėms, turintiems „negerą žvilgsnį“, vengti paveiksluotis jas demonstruojant, ieškoti būdų jas panaikinti. Tiek trumpai apie savo energoinformacinį saugumą.