APIE MANE » STRAIPSNIAI
VIRUSAI - FIZINIAI BIOLOGINĖS INFORMACIJOS NEŠĖJAI

VIRUSAI – FIZINIAI BIOLOGINĖS INFORMACIJOS NEŠĖJAI

 

 

 Dabartinė, valdžiažmogių, transnacionalinių kompanijų, politikų sukurta ir palaikoma panika, žvelgiant iš elementarios biologijos, natūralios atrankos pozicijos yra tiesiog kvaila. Virusai yra buvo ir bus. Tai natūralūs biologinės informacijos pernešėjai, kurie suriša visą gyvybę Žemėje į tam tikrą, harmonizuotą, galinčią išgyventi ir keistis vienybę. Pakanka prisiminti pirmą biologinį karą, pradėtą anglosaksų, kurie okupavo Amerikos indėnų žemes. Jie ne tik atnešė su savimi gripą, kuris išnaikino milijonus vietinių gyventojų, bet ir dalindavo antklodes, užkrėstas virusais, nuo kurių indėnų gentys išmirdavo. Jei indėnai nebūtų taip izoliuoti nuo Eurazijos, tai savo laiku būtų persirgę tam tikromis gripo formomis ir Europiečiams nebūtų taip lengva okupuoti tas teritorijas. Išvada – kokie virusai bebūtų, ar bandytų reikštis, būtina jais „persirgti“. Iš esmės tai ne sirgimas, o biologinis organizmo pritaikymas prie aplinkinių gyvenimo sąlygų. Sveikos ląstelės ir sveiki organizmai greit persiima šia informacija ir veik neparodo jokio negalavimo. Žūva tik silpnos, tingios ląstelės, kurių liekanos turi būti kuo skubiau pašalintos iš organizmo. Tik menkas, į organizmą patenkančių skysčių kiekis ir menka šiluma gali stabdyti išsivalymo nuo suirusių ląstelių, kaip toksinų šaltinio. Tuomet organizmas pakelia temperatūrą, o skysčio trūkumas sukelia skausmus tam tikrose organizmo vietose, ypač galvos srityje. Pirmas „vaistas“ tai šiltas skystis , kad jo būtų pakankamai ir dažnas vaikščiojimas pasysioti. Dar labai svarbu grynas oras ir įvairūs kvėpavimo pratimai, kurie per plaučius išvalo lakius toksinus.

 

 Pagalbinės priemonės organizmui adaptuotis prie naujos, virusų atneštos informacijos yra įvairios žolelės, aromatiniai aliejai, vitaminai ir pan. jei organizmas menko imuniteto, mažai juda, yra nutukimo, perdėtai daug valgo baltymų, tai be pagalbinių priemonių, išvengti neigiamos virusų pasekmės, niekaip. Pirtis ar bent vonia taip pat gerai išvalo toksinus iš organizmo. Yra gerai žinoma, kad net maistas ir tas pats vanduo mūsų organizmo priimamas kaip svetimkūnis ir organizmas turi jį perdirbti, suskaidyti, priimti maisto informaciją. Jei organizmas nesugeba tinkamai perdirbti maisto ir persiimti jo informacija, mes turime arba elementarius pilvo skausmus, viduriavimą, arba tiesiog alerginę reakciją. Todėl visi alergikai, astmatikai ir pan., tai organizmai, kurie nesugeba priimti, ar persiimti išorės informacija ir kovoja su išore, su Gamta. O Gamtos dėsniai, iš liberalios žmonijos požiūrio, yra gana „žiaurūs“. Ir niekur, net į kosmosą, nuo jos nepabėgsi, nes esi Gamtos kūrinys, sudarytas iš jos dalelių, kurios bus su tavimi bet kur. Ir kuo labiau sterilizuosi savo aplinką, tuo labiau savyje žudysi Gamtą, o tuo pačiu ir save. Būtina išmokti gyventi darnoje su Gamta, keistis su Ja ir Joje.

 

 Bet kurie „naujai atsiradę“, ar pradėję žmonijoje reikštis virusai, pradžioje būna gana aktyvūs ir nukenčia silpniausia vietinės srities žmonijos dalis. Virusams sklindant, žmonija persiima nauja, virusų perduodama informacija ir virusų poveikis silpsta. Perdėtas saugojimasis mažai efektyvus, nes virusais vis viena persirgs visi. Kodėl? Todėl, kad net sveiki žmonės, faktiškai juo persirgo, tik nepastebėjo, nes jų imuninė sistema lengvai persiėmė nauja informacija. Iš po to, sveiki žmonės, jau tų virusų nešiotojai, ar perdavinėtojai ir nuo to niekur nepabėgsi, nes pasaulis globalus ir labai greitai galima iš vienos šalies patekti į kitą. Jei virusus savo mintyse priimsime kaip draugus (ir tai nepaprastai svarbu suvokti), kurie atneša mums naują, biologinę informaciją, tuomet nebus baimės, kuri mažina mūsų imunitetą. Todėl mes lengvai „persirgsime“. Savo organizmui tereikia tik padėti išsivalyti toksinus, kurie susidaro tokio poveikio metu. Iš čia ir šiluma ir skysčiai. Mažiau baltymų. Daugiau ventiliacijos savo plaučiams.

 

 Ir dar vienas pikantiškas momentas, kurie įsivaizduoja, kad virusai yra mūsų priešai. O kas yra spermatozoidas jei ne virusas? Jis taip pat perneša informaciją. Beje moters organizmas į juos reaguoja kaip į priešus ir sudaro specialią skystą terpę, kurioje žūva daugybė silpnų spermatozoidų. Tik patys stipriausi, judriausi pasiekia kiaušialąstę, bet ir tai ne viskas. Pasirodo norint, kad bent vienas iš stipriausių spermatozoidų patektų į kiaušialąstės vidų yra būtina daugiau kaip dešimt spermatozoidų jos paviršiuje. Savotiška grupinė ataka. Tik pats stipriausias iš jų ir patenka. Tai natūralios atrankos dėsniai!!! Vyrai yra informacijos iš aplinkinio pasaulio atnešėjai. Ne veltui jie judrūs, ieškantys naujovių, pokyčių, o moterys konservatyvios. Visą naują, gautą iš aplinkos, Gamtos informaciją, vyrai per spermatozoidus perduoda moters kiaušaląstei. Taip informacija perduodama palikuonims. Tai tas pats principas kaip ir pas virusus. Tik šiuo atveju vyksta genetinės informacijos susiliejimas ir tapačių darinių dauginimas iki organizmo išsivystymo. Virusų atveju, tai tiesioginis genetinės informacijos perdavimas jau susiformavusiam organizmui. O kad tai vyktų efektyviau, į tą procesą įjungiamos silpnos ir tingios ląstelės, kurios greit ir efektyviai padidina virusų kiekį, bet žūva ir pačios.

 

 Virusai tai tik Gamtos instrumentas, kuris neturi savo tiesioginio proto. Jei į Gamtos reikalus įsikiša žmogus, ar kiti dievai, tai virusas gali pridaryti ir bėdų. Tai tas pat, kas duoti vaikui degtukus, neišmokius jo saugaus elgesio taisyklių. Todėl dabartiniai „mokslininkai“ mums dar daug bėdų sukurs ir visų pirma dėl transnacionalinių ir karinių kompanijų užsakymų, kurioms reikia kuo skubesnių rezultatų, neatsižvelgiant į galimas pasekmes, kurios pasimato tik su laiku. Biologiniai dariniai tai ne žaislai, su kuriais paskutiniu metu, galima sakyti žaidžia neatsakingos grupuotės ar atskiri „genijai“, žmonijai sukels daug problemų. Suvokiantiems tą problemą žmonėms žinoma, kad būtina atsirinkti tiek gyvenamą vietą, tiek maistą, skysčius ir visa tai, ką vartoji į vidų ir vengti farmacininkų įsikišimo į savo organizmą bet kokių „vaistų“ forma. Atsargiai ir nepatikliai vertinti informaciją, teikiamą bet kokių, oficialių informacinių sistemų. Aplamai TV išjungti ir išnešti „į rūsį“. Butas, namai, ar darbo vieta, kuriuose TV ar radijas veikia kaip fonas, tai jau psichinė ataka, silpninanti jūsų imunitetą ir tai faktas.

 

 Dar vienas niuansas, kurį man ne kartą nurodė pastabūs žmonės. Žmogus nėra visai gamtos kūrinys. Visi gamtos kūriniai prisitaikę gyventi gamtoje. Visi jie arba turi kailį, arba tam tikrą odą, gimę jau turi tam tikrus instinktus ir pan. Gamtoje jie išgyvena. Tik vienas žmogus gali išgyventi ir vystytis tik visuomenėje, naudodamas tam tikras, jo pagamintas priemones. Žmogus yra modifikuotas kūrinys. Paimtas iš Gamtos ir atlikus tam tikras genetines modifikacijas, panaudotas atlikti tam tikriems veiksmams. Manoma, kad žmonės, tai dievų, atvykusių į Žemę, kurie gerai nusimanė genetikoje, kūriniai. Dievai, kad jiems būtų patogiau atskirti savo vergus, sužymėjo juos spalvomis ir suteikė tam tikrų rasinių požymių, kad jei jie kryžmintūsi, tai su laiku išsigimtų, taptų nevaisingi. Ne veltui yra patarimas nesimaišyti rasėms. Vadinami dievais, buvo godūs ir savanaudžiai ir kovojo vienas su kitu, šiuose karuose panaudodami ir savo vergus bei „bastardus“ – savo vaikus iš sueities su savo vergėmis. Ne veltui mes žinome tokius veikėjus kaip Heraklis ar panašius, kurie buvo dievų ir žmonių, jų vergų mišrūnai. Taip. Jie gyveno ilgiau, turėjo dievų galių, bet nebuvo dievais ir buvo gana aktyviai naudojami kovų tarp dievų metu. Tačiau paveldėję iš savo tėvų ne tik jų galią, bet ir godumą, agresiją, siekį būti vienvaldžiais, dievams išnykus, ar pasitraukus, jau patys vienas su kitu kovojo. Šiuo metu ko gero liko tik jų vergai – žmonės. Tačiau ir šie, sukurti pagal dievų „atvaizdą“, daro tą patį blogį. Kovoja vienas su kitu dėl teritorijų, resursų, siekia būti vienvaldžiais. Kūriniai verti savo dievų, todėl nėra ko stebėtis, kad taip „blogai“ gyvename. Tik tuomet, jei mes savo suvokimu peraugsime savo kūrėjus, gal ir išsikapstysime iš susinaikinimo liūno. Kaip sakoma „lipimo ant tų pačių grėblių dėsnio“.

 

 Plius dar viena sudėtinga tema, išsirutuliojanti iš viso to, kas pasakyta, tai Gamtos dėsnis, kurį žmonija pažeidžia ir dėl to, po truputį silpsta ir nyksta. Gamtoje yra toks dėsnis, kad išlieka patys stipriausieji, kurie gali tobulėti toliau, tobulindami savo rūšį, rasę. Žmonijai peršamas liberalus požiūris į Gamtą, kad visi žmogaus pagimdyti vaikai yra neapsakoma vertybė, nors puikiai žinoma kiek gimsta su apsigimimais ir pan. Gamtoje jie greit būtų išbrokuoti, žūtų ir giminė, gentis, rasė, rūšis galėtų toliau sėkmingai vystytis. Žmonija verčiama, tiesiog programuojama, genetiškai išsigimusius, ar apsigimusius puoselėti, auginti, skirti laiką ir lėšas. Kaip minėjau tai sudėtinga tema žmogui, bet Gamtai tai normalu. O jei mes ne su Gamta, tai prieš ją. Tokia giminė, tauta, rasė, ar aplamai žmonija, kuri nesilaiko šio Gamtos dėsnio, natūraliai silps tiek fiziškai, tiek intelektualiai, tiek ekonomiškai. Su laiku tokia giminė, tauta, rasė tiesiog išnyks Gamtoje, nes Gamtai, jokie išgalvoti „moraliniai“, liberaliniai išsigalvojimai negalioja. Tiesiog yra dėsnis. Tik suvokiantys bent šį, vieną iš dėsnių, sugebės išlikti ir vystytis, o kiti išnyks su savo iliuzijos sukurtomis fantazijomis, kad ir kokios jos „gražios“ bebūtų. Kartais kyla hipertrofuota, perdėta reakcija į šio Gamtos dėsnio nesilaikymą ir plyksteli rasizmas, perdėta reakcija į tam tikrus genetinius nepilnavertiškumus. Bet visa tai kyla būtent kaip pasąmoninė žmonijos, rasės, tautos reakcija į galimą išsigimimą ar išnykimą. Nėra suvokimo, adekvatumo, galimos ateities numatymo ir dažnai remiamasi tik emocijomis.