APIE MANE » STRAIPSNIAI
VIRUSAI MUMS, MES VIRUSAMS

  VIRUSAI MUMS, MES VIRUSAMS

 

 

 Manau visi mes, iš mokyklos laikų žinome, kad virusai tiesiogine prasme nėra gyvos būtybės. Jie nevalgo ir nesidaugina. Tai biologinės informacijos struktūros, kurios ieško kitų, silpnų biologinių struktūrų, kuriose jie dauginami. Tai savotiški biorobotai. Jie kiek pavojingi tiek ir naudingi. Pavyzdžiui populiaraus gripo virusai, sezoniškai išvalo mūsų organizmus nuo sergančių, senų, net vėžinių ląstelių. Jei gripu nesergate, tai reiškia, jog jūsų organizmo imuninė sistema pakankamai veikli ir geba pati išvalyti sergančias, senas ir vėžines ląsteles. Beje virusai ir ne tik gripo, organizme konkuruoja su bakterijomis ir grybeliais. Jei virusų nebūtų, tai juos būtinai reiktų sugalvoti.

 

 Dabartiniu metu tik galima stebėtis žmonių „neraštingumu“ biologijos srityje. Vien kaukių masinis nešiojimas, nedėvint uždarų akinių parodo žinių stoką. Virusai puikiai patenka ir per akių gleivinę. Ne veltui „kostiumuotos“ brigados, atvykstančios į virusų zoną, dėvi ir akinius, ne tik kombinezonus. Kaukės žmonėms tapo įprastu dalyku ir nešioja tiesiog po smakru, net nepastebėdami. Koronos virusas sukėlė sumaištį dar 2003 metai ir spaudoje buvo rašoma apie tai. Tai kur jis buvo tiek metų? O gal jis tiesiog pasklido po pasaulį ir žmonės kažkiek prisitaikė prie jo? Dabartinis virusas agresyvesnis? Gal ir taip, nes jau oficialiame lygyje iškyla informacija apie bandymus biolaboratorijose, tiek Kinijoje, tiek JAV su koronos virusu ir šikšnosparniais. Net jei tai dirbtinai paleistas virusas, tai normalaus imuniteto žmonės turi kelis metus persirgti juo ir organizmas prisitaikys. Tačiau masinis skiepyjimas nesuteikia tokio šanso organizmui. Beje skiepuose yra modifikuotas virusas, kuris nėra tas, kuris plinta ir beje mutuoja. Mutuojantiems virusams reikia vis naujų skiepų, bet tai silpno imuniteto žmonėms. Kiti turi persirgti kaip gripą ir prisitaikyti. Dažnas skiepyjimas sekina organizmą, iškreipia natūralaus imuniteto darbą.

 

 Dar vienas labai keistas „sutapimas“, kad lygiagrečiai įvedamas 5G ryšys, o spinduliuotė veikia visus gyvus organizmus ir ne tik savo galios (kaitinimo) dėka. Veikia pačią genų sistemą ir imunitetą.

 

 Bet koks į organizmą patekęs virusas ir sugebėjęs kažkiek tai daugintis, su savimi atneša informaciją apie organizmus, kuriuose jis pabuvojo. Kuo daugiau organizmų virusas perėjo, tuo mažiau agresyvesnis jis yra. Virusai, nors ir nėra gyvos būtybės, bet jie taip pat siekia išlikti. Todėl prisitaiko prie aplinkybių, prie jų „daugintojų“ ir „saugotojų“. Virusai išlieka mūsų organizme pasislėpę įvairiuose vietose ir pradeda masiškai daugintis tik susidarius sąlygoms, nusilpus imunitetui. Imunitetas nusilpsta dėl organizmo apsinuodijimo įvairiais, gyvybinės veiklos produktais. Tai įvyksta dėl perdėto baltymų kiekio maiste, prasto virškinimo veiklos darbo, silpnų gerųjų bakterijų virškinimo trakte, ar tiesiog mažo jų kiekio. Taip pat ir dėl prasto kepenų darbo, kurios valo toksinus ir dėl prasto inkstų veiklos darbo, kurie iš kraujo atskiria nuodus ir išvalo lauk. Daug išsivalymo sistemų turi organizmas. Kad ir ta pati oda, kuri su prakaitu gali išmesti iš organizmo daug toksinų. Ne veltui taip vertinama pirtis. Tinka ir prakaitą varantis sportas, arba bent vonia.

 

 Virusinės ligos metu ypač svarbus yra organizmo išvalymas nuo toksinų, kurie gana nuodingi. Žūva daug senų, ligotų, vėžinių ląstelių, ir kt., ir visa tai genda organizme, puotauja bakterijos, grybeliai, kurie ypač toksiškas išskyras turi. Skysčių turi būti pakankamai daug ir jų šalinimas geras. Todėl organizmas „mėgsta“ suprakaituoti, pakelti temperatūrą. Temperatūros pakilimas tai ne ligos pradžia. Drąsiai galite atskaičiuoti 2-

3 dienas atgal, kuomet iš tiesų jumyse pradėjo reikštis pvz. gripo virusai. Temperatūros pakilimas, tik organizmo siekis išsivalyti jau esančios ligos toksinus, nuodijančius organizmą. Beje tie nuodai kenkia įvairių organų darbui. Jei jie valomi prastai, tai pasekmės gali būti probleminis tų organų darbas. Pavyzdžiui prastai dirbanti širdis ar kiti organai. Būtent todėl vieniems gripas praeidavo „normaliai“, kitiems rimtos pasekmės. Tas pats dabar ir su koronės virusu. Skysčiai, išsivalymas ir mažas baltymų kiekis maiste. Per daugiau kaip metus susikaupė tam tikra įvairių žmonių patirtis, kuri teigia, kad koronės virusas skiriasi nuo gripo tik tuo, kad jis sukelia vietinį, didesnį kraujo krešamumą ir trombus. Todėl yra patarimas vartoti kraują skystinančius preparatus. Trombų nebūna, jei nustojate vartoti baltyminį maistą. Šis virusas, kaip ir gripo, turi savo aktyvumo laiką organizme. Tai maždaug 12 parų. Vadinasi tam laikui apribojame baltymus, ar net visai nutraukiame jų vartojimą. Geriame pakankamai skysčių. Lovos režimas tik esant didesnei temperatūrai, o šiaip tai judėti būtina, kad limfos tekėjimas būtų normalus ir tuo pačiu organizmo išsivalymas. Vengti fizinė ir psichinės perkrovos (kaip ir gripo atveju). Yra žmonių, kurie sirgimo metu tiesiog badauja. Vartoja tik skysčius, arbatą, vandenį. Yra kur kelias dienas badauja, po to tik žalėsiais maitinasi, arba kartais kruopų košes. Kuo mažiau apkrausime virškinimo sistemą, tuo švariau organizmas išsivalys, bet ne greičiau. Vis viena tai truks apie 12 parų, tik anksčiau ateis palengvėjimas. Po sirgimo vengti peršalimo, skersvėjų. Nevartoti antioksidantų, nes organizmo oksidantai yra jo imuninės sistemos dalis. Jie dalyvauja naikinant virusus, bakterijas, grybelius, ligotas, vėžines ląsteles. Geri atsiliepimai apie maisto papildą kapsulėse, su eteriniais aliejais Eukamirsan (Ispanijos). Jo sudėtyje yra eukaliptų, apelsinų, mirtų, citrinų eterinių aliejų. Kamelijos vaistinėje. Užsakant internetu veik porą eurų pigiau. Ir aplamai, ligos metu sveika retkarčiais tiesiog pakvėpuoti ar ingaliuotis eteriniais aliejais. Žmonės tam naudoja tą pačią, populiarią „žvaigždutę“. Dar naudoja apsitrynimą skiestu actu, degtine, kamparo spiritu… Visa tai tik pagalbinės priemonės. Esmė yra pačio organizmo veikla, gebėjimas išsivalyti. Būtent į tai svarbiausias dėmesys.

 

 Būtina suprasti, kad virusai mums ne priešai. Jais galima ir net būtina naudotis, o kai kurių vengti. Beje bakterijos, kaip ir grybeliai yra virusų priešai (o gal atvirkščiai), todėl pakankamas bakterijų kiekis organizme, dažnai apsaugo nuo virusų. Mumyse esančių „gyventojų“ vyksta kasminutinė kova ir sugyvenimas. Mes galime šį procesą reguliuoti savo gyvenimo būdu, mityba, veikla ir t.t. Su amžiumi tiesiog reikės daugiau pagalbos ir iš išorės, kurią individualiai atras kiekvienas pats. Tai ir liaudies priemonės, o gal kažkas ir iš medicinos. 

 

 

 Aišku nereikia pamiršti, kad mes gyvename Gamtoje, kur yra tam tikri Gyvybės dėsniai, o gyvybė visų pirma tai agresija, išgyvenimas bet kokiais būdais ir siekis išplėsti savo rūšies teritoriją. Įvairios rūšys persipina vien dėl to, kad jėgos veik vienodos, o kartu gali duoti vieni kitiems naudą ir priešintis kitoms gyvybės formoms, rūšims. Paprasčiausias pavyzdys tai mūsų virškinimo trakto „gerosios“ bakterijos. Jos padeda perdirbti maistą, dėl savo gyvybinės veiklos išskiria reikalingas organizmui medžiagas, dėl ko organizmui nereikia naudoti savo resursų, o tiesiog pasiimti. Būtent dėl to persipynimo, mūsų genuose yra daugybė informacijos apie įvairias bakterijas, virusus, su kuriais žmonės kažkada susidūrė, jų organizmas kovojo ir tapo organizmo genomo dalis. Žmonių visuomenė kol kas taip pat gyvena pagal agresyvios Gyvybės dėsnius, kur svarbu pagriebti pirmam ir kuo daugiau, būti pirmam ir kad kuo daugiau gamtos padarų tave aptarnautų. Kaip Gamtoje vienas kitą išnaudoja, vienas kitu maitinasi, kur ne tik jėga svarbu, bet ir gudrumas, gebėjimas pasislėpti, apsimesti ne tuo, kuo esi, kur naudojamasi nuodais, taip ir žmonių visuomenėje. Tik dėl tam tikros socialinės pagalbos, bendrumo pajautos, tam tikro dalinimosi žmonės bando išeiti iš žiaurios Gamtos. Deja dvarininkijos liekanos, susiformavusios buržuazijos veikla, globalių kapitalistinių kompanijų siekiai nesuteikia žmonėms kitų pavyzdžių, kaip vogimo, apgavystės, melo, naudojimosi kitais, kad būti virš jų. Nėra to vergo, kuris nesvajotų tapti kitų vergų valdytoju, tipo ponu. Socializmas davė tam tikrų pavyzdžių, kad mes esame vienis, kad tik dalindamiesi ir būdami visuma, galima būti daug daugiau laimingesni ir saugesni. Tačiau psichologija žmonių nespėjo pakankamai pakisti, o „vedliai“ suburžuazėjo. Dabar vėl mokomės „sąžiningai“ naudotis kitais žmonėmis, kažkiek „užglostydami“ tai religinėmis sąvokomis, tam tikromis žmogiškomis vertybėmis, bet esmė lieka ta pati, kol Sistema nebus keičiama į labiau žmogiškomis vertybėmis pagrįstą socialinę sistemą, kažkiek suderinta su Gamtos dėsniais.

 

 Gamtoje yra ir bus, agresyvios gyvybės formų, kaip grybelių, bakterijų, virusų. Ypač su iš kosmoso krentančiais meteoritais atkeliauja įvairi organika ir mokslininkai randa „nesaugios“ organikos. Ji Žemėje gali mutuoti ir bandyti plėsti savo teritoriją. Tai reiškia vėl tam tikra agresyvi gyvybė. Net toks dalykas, kaip skrydis į Marsą, kur jau rasta tam tikros organikos, sugrįžus tokiems aparatams yra didelė tikimybė, kad į Žemę pateks agresyvi gyvybė ir galimos pandemijos. Net toje pačioje Žemėje, iš po senovinių ledų, ar iš kalnuose užverstų uolų, kur tūkstančiais metų izoliuotai gyveno bakterijos, grybeliai, virusai, galima ataka. Todėl žmonijai ligas visų pirma atneš smalsūs tyrinėtojai, tiek iš Žemės pakampių, tiek iš kosmoso. Todėl mikrobiologija turi būti intensyviai vystoma. Deja tai dažniausiai daroma kariškių naudai, didžiųjų farmacijos ir ne tik kompanijų naudai, nes mokslininkai iš to išgyvena. Tokia socialinė sistema. Kadangi farmacininkai, gyvendami kapitalizmo sistemoje, suinteresuoti didinti savo kapitalą, o jis didėja tik esant įvairioms ligoms, pandemijoms. Reiškia ligos, pandemijos turi nesibaigti ir vis kartotis. Būtent dėl to dauguma žmonių ne pagydoma, o apgydoma, pašalinami simptomai, tuo pačiu pakenkiant kitiems organams, imuninei sistemai. Taip pacientas ilgam nuo jų „nepabėgs“. O dideliems pelnams išgauti reikalingos pandemijos, sezoninės ligos, kur reikia daug vakcinų. Kadangi žmogus, persirgęs tam tikromis virusinėmis ligomis paprastai tampa atsparus, ar bent atsparesnis joms, o ypač jei prisižiūri, tai farmacijos kompanijoms labai nenaudinga. Būtent dėl to ir siūlomi sezoniniai skiepai nuo gripo, o ne tyrinėjai ir reklamuojami savo sveikatos priežiūros ir natūralūs imuniteto stiprinimo būdai. Koronės virusas yra iš patobulintų gamtos virusų ir patobulintų būtent farmacininkų dėka. Dabar jie turi galimybę didžiuliais tempais auginti pelnus, o globalistinė „sveikatos priežiūros sistema“ reikalauja skubiai visus skiepyti, kad žmonės nesugebėtų įgyti masinį imunitetą prieš šį virusą, panašų į gripą ir dar tuo, kad jis greitai mutuoja. Tai globalus projektas, kur farmacininkai tik įrankis. Pinigų spauzdintojai, bankininkai vieni iš pagrindinių šio „cirko“ organizatorių. Jiems reikia, kad žmonės būtų suskaičiuoti, surūšiuoti, paklusnūs, pinigai elektroniniai. Kapitalizmas pereina į globalaus kapitalizmo formą, kur pagal juos pasaulio valdymas turi būti tik globalių kompanijų rankose. Mažoms kompanijoms bus leista reikštis tiek, kiek neapžios globalios kompanijos. Bet kuris smulkus verslas bus galimas tik didesnių kompanijų leidimu ir nauda toms kompanijoms. Jei žmones, žmoniją tai tenkins, taip ir bus. Jei ne, tai per didelius neramumus ir netektis, galima formuoti kitą, ne tokią išnaudotojišką sistemą. Ji taip pat nebus idealas, bet joje žmogus bus saugesnis. Tai ir yra tobulėjimas. O naujos sistemos gaires žmonija jau turi ir tai reikia suprasti kaip kelrodį, o ne nekeičiamą, nekoreguojamą, „akmeninę“ sistemą. Ją sumastė žmonės, kurie turėjo savo gyvenimišką suvokimą, savo ydų, todėl ją būtina tobulinti, pritaikyti prie naujų sąlygų, aplinkybių. Viskas padaroma jei daroma.