APIE MANE

 

 

 Mano pagrindiniai mokytojai : 

 

               

 

  Džuna                    Svetlana                Sergejus                           Sai Baba               Nijolė

 

 

 

                     

 

     Mira               Ravi Shankar           Andrianas (aš)  

 

 

 

 Daugybę metų man buvo įdomu stebėti žmogaus, gyvybės, aplinkos, visatos pokyčiais. Pradžioje stebėjimai buvo epizodiški, po to vis labiau nuoseklesni. Hobis susiformavo į tam tikrą kryptį, kurią aš pavadinau energetiniais-informaciniais tyrinėjimais.

 

 Savo gyvenime teko sutikti, bendradarbiauti, stebėti  įvairius ezoterikus, aiškeriagius, psichologus, gydytojus, mokslininkus, mistikus, religinius sektantus, religiotyrininkus, savo kelio ieškotojus, ligonius, neįgaliuosius ir tiesiog įvairius kasdieną sutiktus žmones.

 

 Žinios, patirtis kaupėsi jau nuo 9-10m. amžiaus, kuomet susidomėjau Džunos Davitašvili, kuri tų laikų Tarybų Sąjungoje buvo žinoma ekstrasensė, veikla. Vien iš smalsumo išmėginau jos pateiktus savigydos būdus. Pajutau, kad jie veiksmingi. Tai paskatino tolimesniam domėjimuisi ne tiek pačia Džuna, kiek aplamai pažinimu. Kuo toliau, tuo labiau teko susidurti su moksliškai ir logiškai nepaaiškinamais reiškiniais į kuriuos ieškojau atsakymų.

 

 Po Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo, atsivėrė galimybė keliaut po pasaulį (Indija, Norvegija, Anglija, Vokietija ...), tapo labiau prieinama informacija apie ezoterinius reiškinius. Mane labiausiai domina praktinis reiškinių pritaikymo būdas. Turėjau mokytojus ir vietinio ir tarptautinio lygio. Džuna, kad ir netiesiogiai, išmokė mane tyrinėti jausmu. Svetlana mane išmokė matyti ir veikti jausmu. Satja Sai Baba išmokė atrasti savyje meilės jausmą. Sutikau ir kitų mokytojų, tokių kaip Nijolė, Mira, Ravi Šankaras... Jie paskatino tobulinti savo jausmus, būti stebėtoju ir tyrinėtoju. Tapau REIKI sistemos mokytoju (mokytoju apie Reiki agregorą) nuo 2000m., mokiausi ir dirbau su masąžais, jogos, kvėpavimo sistemomis. Visas gautas žinias taikau praktikoje, tobulinu.