PRAKTINIS DARBAS
Rupkė

 Tik gana maža dalis žino apie rupūžės, kaip vaisto panaudojimą. Labiau apie tai žino vyresnio amžiaus žmonės. Biologai, kurie tyrė rupūžes kaip vaistą, rado realių medicininių patvirtinimų apie gydomąsias jos savybes. Rupūžės per odą išskiria medžiagas, kurios veikia stipriau kaip antibiotikai ir malšina peršalimo ligas. Būtent ligas, o ne simptomus, ką daro dauguma vaistų, gaminamų farmacijoje. 

plačiau
 
KŪNO SURINKIMO PIRMINIS TAŠKAS

  Visi mes žinome, kad išsivystėme iš vienos ląstelės, bet ar bent kad rimtai tai prisimename? Kaip susidėliojo mūsų pirmoji ląstelė, taip išsirutuliojo laike ir erdvėje mūsų kūnas. Aišku aplinka, maistas, mūsų pačių sprendimai ir pasirinkimai visam tam įtakojo, bet minimaliai. Šis straipsnis, orientuos ( bet tikslių nurodymų) į praktinę kelionę, link pirmosios savo ląstelės, link pirmo savo surinkimo taško. 

plačiau
 
GIMDYVĖS IR GIMDYMAS

  Žmogaus pradėjimas, galima sakyti pats iš svarbiausių procesų žmogaus ir žmonijos egzistavime, bet juo mažai domimasi tiek pačių gimdyvių, tiek visuomenės. Neatsakingumas ar sąmoningai sudaromos tokios sąlygos ir nukreipiamas dėmesys? Manau tai antras variantas. 

 

plačiau
 
RECEPTAI

  Kasdieniniame gyvenime tiesiog dažnai nelieka laiko rasti tinkamų savigydai receptų, kurių sudėtis būtų iš paprastų ir prieinamų medžiagų. Farmacinė sistema tuo nesuinteresuota, o dauguma lieudies receptų būna iš gana retų žolyčių ar medžiagų. Bandysiu pateikti kuo paprastesnės sudėtie receptų.

plačiau
 
RAMYBĖ

 Vieną kartą mano močiutė išsitarė, kad šalia manęs jai ramu. Kitą kartą kitas ir dar kitas žmogus tai pasakė ir aš atkreipiau į tai dėmesį. Galvojau gal tai dėl meditacijų, dėl darbo su savo emocijomis, su savo vidine būsena? Stebėjau kitus, savęs pažinimo siekiančius žmones ir ne visuomet tik meditacijose buvo esmė. Tiesiog žmogaus tam tikra, dominuojanti vidinė būsena. Tai gal gali būti ir iš prigimties, bet daugumoje tai pačio žmogaus, jo tėvų, tos aplinkos, kurioje jis augo ‚palikimas“ tam žmogui. 

plačiau
 
KREMAI

  Iš man žinomų kremų "pasaulio" naudoju tik Miraliuks firmos kremus, kurių daugumos poveikis pasitvirtino. Aišku visos firmos turi savo "arkliukų", tai yra veiksmingų ir gydančių kremų, bet šioje firmoje aš jų radau daugiausiai. www.mirra.lt 

plačiau
 
PRAKTIŠKA KŪNO PRIEŽIŪRA. PRATIMAI.

Pateikiami pratimai fiziniam kūnui, mintims, jausmams ir kt.

plačiau
 
SAVIPROGRAMAVIMAS DĖL BLOGŲ ĮPROČIŲ

  Rūkymas, alkoholizmas, narkomanija, apsirijimas ir t.t. Mūsų blogi įpročiai mus valdo, išdarko likimus. Ar galima ką pakeisti?

plačiau
 
KAIP SAVE GYDYTI MINTIMIS

  Dar paauglystėje pabandžiau autogenines treniruotes ir su laiku pradėjo pavykti. Iš esmės tai darbas su mintimis ir jausmais. Tai tampa ne darbu, o menu, kuomet tinkamai į tai įvedi jausmus. Mintis savyje turi materijos energiją, nes yra biocheminių procesų vykstančių galvoje rezultatas. Per centrinę nervų sistemą mintis veikia vidaus organus, hormonines liaukas ir keičia viso organizmo būseną. Ypač aktyviai šis procesas vyksta dalyvaujant jausmams, kuomet hormonai bangomis pasklinda po organizmą. Mintis, suformuluota žodžiais, neša savyje dvasinę, prisiminimų, emocijų, vaizdinių energiją ir veikia mūsų aurą. Aura tai elektromagnetinių virpesių (kuriuos spinduliuoja organizmas) erdvė aplink organizmą. Grubioji aura, tai  odos paviršiaus išskiriamos dujos. Tam, kad tinkamai naudoti minčių ir jausmų instrumentą, reikia tinkamai nustatyti ligos priežastį, įvilkti mintis į teisingus žodžius ir įeiti į ypatingą transo būseną, panašią į meditaciją, autogeninę treniruotę, savihipnozę. 

plačiau
 
ŽALIASIS MAISTAS

 Dauguma yra bent girdėję, kad  vaisių sultys yra vitaminai. Kai kurie žino, kad daržovių ir vaisių sultys yra maistas. Na o kaip su įvairių augalų lapais, želmenimis? Pasirodo dygstantys želmenys ir besiskleidžiantys lapeliai turi daug aktyvių medžiagų, vitaminų, augimo skatintojų. Visa tai ne tik skatina augalėlių augimą, bet ir apsaugo nuo įvairių mikroorganizmų, virusų, grybelių. Dalis žmonių tai supranta ir naudoja dygstančių augalėlių sultis

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   sekantis