PRAKTINIS DARBAS
SAVIPROGRAMAVIMAS DĖL BLOGŲ ĮPROČIŲ

  Rūkymas, alkoholizmas, narkomanija, apsirijimas ir t.t. Mūsų blogi įpročiai mus valdo, išdarko likimus. Ar galima ką pakeisti?

plačiau
 
KAIP SAVE GYDYTI MINTIMIS

  Dar paauglystėje pabandžiau autogenines treniruotes ir su laiku pradėjo pavykti. Iš esmės tai darbas su mintimis ir jausmais. Tai tampa ne darbu, o menu, kuomet tinkamai į tai įvedi jausmus. Mintis savyje turi materijos energiją, nes yra biocheminių procesų vykstančių galvoje rezultatas. Per centrinę nervų sistemą mintis veikia vidaus organus, hormonines liaukas ir keičia viso organizmo būseną. Ypač aktyviai šis procesas vyksta dalyvaujant jausmams, kuomet hormonai bangomis pasklinda po organizmą. Mintis, suformuluota žodžiais, neša savyje dvasinę, prisiminimų, emocijų, vaizdinių energiją ir veikia mūsų aurą. Aura tai elektromagnetinių virpesių (kuriuos spinduliuoja organizmas) erdvė aplink organizmą. Grubioji aura, tai  odos paviršiaus išskiriamos dujos. Tam, kad tinkamai naudoti minčių ir jausmų instrumentą, reikia tinkamai nustatyti ligos priežastį, įvilkti mintis į teisingus žodžius ir įeiti į ypatingą transo būseną, panašią į meditaciją, autogeninę treniruotę, savihipnozę. 

plačiau
 
ŽALIASIS MAISTAS

 Dauguma yra bent girdėję, kad  vaisių sultys yra vitaminai. Kai kurie žino, kad daržovių ir vaisių sultys yra maistas. Na o kaip su įvairių augalų lapais, želmenimis? Pasirodo dygstantys želmenys ir besiskleidžiantys lapeliai turi daug aktyvių medžiagų, vitaminų, augimo skatintojų. Visa tai ne tik skatina augalėlių augimą, bet ir apsaugo nuo įvairių mikroorganizmų, virusų, grybelių. Dalis žmonių tai supranta ir naudoja dygstančių augalėlių sultis

plačiau
 
LIMFA

 Limfa yra labai svarbi sistema organizme, kurios dėka organizmas valosi nuo nuodų tiek pačio organizmo tiek bakterinių, grybelių ir parazitų nuodų. Nuo šios sistemos tinkamos veiklos priklauso žmogaus organizmo imunitetas. Limfos kryptis yra nuo galūnių link limfmazgių. Limfos žmogaus organizme yra 1-2l. Joje gausu limfocitų, kurie valo limfą nuo grybelių, bakterijų, virusų, pirmuonių, nes limfoje gausu maistingų medžiagų. Įvairiuose kūno vietose limfos sudėtis nevienoda, bet jos reakcija yra silpnai šarminė. To dėka šioje terpėje grybelių veikla apribojama. 

plačiau
 
MEDITACIJOS

Meditacija tai savęs pažinimas per savo vidinės ir išorinės ramybės būseną. Čia pateiksiu keletą meditacijų. Pirmoji meditacija padės pajusti savyje tekančias energijas. Jausmai, mintys, kūnas susipažins su naujais, giliais pojūčiais. Organizmas turės gaires, patirtį kaip save greičiau stabilizuoti, įvesti į naują būseną, kuri greičiau atstatys jausmus, mintis fizinį kūną. 

plačiau
 
KVĖPAVIMO PRATIMAI

  Gimdamas žmogus pradeda kvėpuoti, o mirdamas nustoja kvėpuoti. Plaučiai, tarsi sparnai, kuriais mes pradedame plasnoti kaip paukščiai pakilę į skrydį ir nustojame plasnoti, kuomet nusileidžiame. Visas gyvenimas tarsi skrydis ir mes tarsi fiziniai angelai, nes mūsų sparnai yra plaučiai. Todėl labai svarbu, kad mūsų sparnai-plaučiai būtų stiprūs ir švarūs. 

plačiau
 
BIOENERGETIKA IR JOS PRAKTIKA

 Pasaulį sudaro energija ir informacija. Kuo labiau ji supresuota, tuo ji mums realesnė, apčiuopiamesnė. Kalbant apie bioenergetiką, tai ji priklauso neapčiuopiamai substancijai. Ją sukuria gyvos ląstelės, kuriuos vibruoja tam tikrais dažniais ir spinduliuoja tam tikras bangas. Gyvos ląstelės perdirba įvairią, iš aplinkos ateinančią energiją ir informaciją. Tuo pačiu jos ir išspinduliuoja, išleidžia į aplinką visokio pavidalo informacines struktūras. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2