APIE MANE » STRAIPSNIAI
REINKARNACIJA

  Šita tema mano dėmesio sferoje vis iškildavo, bet gyvenimo rutina vėl ją „nuplaudavo“. Prieš metus mirė man brangus žmogus ir reinkarnacijos tema tiesiog įsiveržė į mano gyvenimą, visai man neprašant. Tiesiog iškildavo vaizdiniai ir sapnai, kurie rodė tos sielos kelią. Tai buvo kaip trumpi filmai. Paskutinių trijų mėnesių laikotarpyje, mirę iš mano giminės, mane tarsi pakvietė pasidomėti jų reinkarnacija. Ir vėl iškilo netikėta informacija vaizdinių pavidalu. Visa ta informacija kažkiek patvirtino knygose, internete, aiškiaregių platinamą informaciją, bet dalį paneigė. 

plačiau
 
TIESOS PAIEŠKOS

 Gana ilgą laiką nepavyko kompaktiškai sudėlioti informacijos ir tam gana efektyviai pasitarnavo kelionė už Lietuvos ribų. Informacija ir apmąstymai apie tiesą, o ypač apie TIESĄ turi būti kasdieniai. TIESĄ žmogaus protu neįmanoma suvokti ir ji mums veriasi tik per gyvenimiškas tiesas. Žmonės iš esmės skirstomi į gebančius savarankiškai aiškintis tiesą ir negebančius to padaryti. Tie, kurie nesugeba aiškintis tiesos turi tik vieną pasirinkimą – tikėjimo kelią. Jų protas nėra lankstus, kritiškas, analizuojantis ir jiems belieka aklai tikėti kitų pateikiamomis „tiesomis“(pusiau tiesomis, ar net tiesioginiu melu). Tokie žmonės lengvai pasiduoda spaudos, TV melui. Tokie žmonės lengvai tampa vienos ar kitos religijos avys. Tik mažuma sugeba aiškintis tiesą, bet klausimas ar jie tai panaudos tik savanaudiškai ar ir visuomenei, jau yra kitas.

plačiau
 
EISENA IR KIEK TAI SVARBU ŽMOGAUS GYVENIME

 Dar tik žengdamas į paauglystę pradėjau kreipti dėmesį į savo eiseną ir labai norėjosi ją taisyti. Teko girdėti ir skaityti, kad eisena įtakoja žmonių likimus. Kur žengia mūsų koja, taip keičiame savo likimą. Pėda, jos dėjimas parodo koks žmogaus charakteris, kaip jis reiškiasi gyvenime ir tuo pačiu kaip tai atsilieps jo gyvenime. Labai daug mamų bei tėčių visiškai nekreipia dėmesio į jų vaikų eiseną, nes nežino ar nesupranta, kad tai įtakoja jų vaikų likimą.

plačiau
 
STIPRŪS IR SILPNI. PAKLYDĘ IR NEPAKLYDĘ.

  Gimimas, gyvenimas ir jo pabaiga labai priklauso nuo tėčių, mamų, senelių, prosenelių gyvenimo būdo, pasaulio suvokimo, mūsų pačių karminių „kabliukų“, pačių pasaulėžiūros ir gyvenimo būdo.

plačiau
 
SVAJONIŲ REALIZACIJOS BŪDAI (papildyta)

 Pateiksiu kelis iš svajonių realizacijos būdų, nes jų yra daugybė. Pirmiausia, kad svajonė galėtų įsišaknyti, būtina išvalyti svajonių lauką, nuo buvusių, nerealizuotų, „apkerpėjusių“ svajonių. Antra – svajonė turi pasiekti tokį potencialą, kad taptų troškimu. Puikiai kiekvienas žino, kad kai trokšti vandens, tai eini būtent ten, kur jis yra nežiūrėdamas į kliūtis, nubrozdintus kelius ar panašiai. Trečia – svajonę patartina pasėti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir į paruoštą „dirvą“. Toliau belieka prižiūrėti, „laistyti“, saugoti nuo „piktžolių“ ir „kenkėjų“. 

plačiau
 
VAIKŲ KARMA PAGAL GIMIMO MĖNESĮ

 Užtikau savotišką informaciją. Kažkiek tiesos joje radau, tad gal kam bus naudinga, savo gyvenime palyginti, pamąstyti. Tad trumpai ką sako numerologija pagal karmą:

plačiau
 
ŠAMANAS

  Savo laiku Rusijoje sutikau tokį žmogų, kurį daug kas tuomet pavadindavo šamanu. Kaip jį vadina jam buvo nesvarbu, bet kartais, mažame būrelyje žmonių, jis save pavadindavo „znakar“ arba „ZNAjuščiy KARmu“. Ir tai akcentuodavo jog šis pavadinimas tik dalinai atspindi jo veiklą. Pagrindinis jo tikslas buvo žmonių sąmoningumo auginimas. Na, o kad žmonės pasveikdavo tame procese, tai buvo tik šalutinės pasekmės. Tuo laiku jis mane sužavėjo ir buvimas šalia (kad ir gana trumpas) paliko pėdsaką visam mano gyvenimui. Kai aš vieną kartą jį pavadinau mokytoju, tai jis griežtai paprieštaravo. „Aš tau tik tas, kas parodo kur yra jungtukas tavo kambaryje. Tačiau tik PATS gali jį nuspausti ir tavo kambarys nušvis.“ Tai yra mano vidus nušvis naujame suvokime, naujame žinojime. Ir tų tamsių kambarių mumyse yra daug ir visuose reikia užsidegti šviesas – pačiam (pačiai). Vėliau išgirdau, kad jis tą patį pasako ir kitiems.

plačiau
 
SVAJOKLIAI IR REALISTAI

   Labai aktuali tema viso to, kas vyksta su kiekvienu iš mūsų, kiekvieną dieną. Problema paryškėja kuomet ją "įvarome į kampą". Tai yra logiškas tos problemos finišas. Į „svajoklius“ ir „realistus“ pažiūrime jų finiše. 

plačiau
 
PASAULIS 2018 PAGAL ROTŠILDUS

 The Economist žurnale, kaip ir kiekvienais metais, buvo pateiktas piešinėlis, kuriame Rotšildų verslo grupuotės klanas pateikia savo planus, įtakos sferas ateinantiems metams. Aš tuo labai jau nesidomiu, bet turiu daug pažįstamų, besidominčių politika ir prašančių paanalizuoti tam tikrus įvykius per savo prizmę. Tad žemiau pateikiu kažkiek paviršutinišką savo požiūrį į tai. Pasidomėjus kitų tyrėjų informacija, tikrai nemanau, kad tai po mėnesį ar savaitę surikiuotas planas, kaip kad bando įžvelgti tie tyrėjai. Tokio stiliaus pateikimas yra skirtas labiau rytų šalims, Kinijai, kur ne raidės, o hieroglifai. Hieroglifai pateikia iš karto vaizdo, reiškinio, daikto supratimą ir tai ne raidė. Gal į tuos rašmenis orientuojantis ir būtų galima iškapstyti kokią tai tų paveikslėlių laiko esmę, bet šito aš nesiekiau. Pateikiu tik bendrą vaizdą viso to, ką sau šiems metams suplanavo Rotšildų (viena iš žydų grupuočių) klanas. Tačiau nereikia pamiršti, kad jis ne vienintelis ir vyksta įvairių klanų kova, susitarimai, naujų klanų gimimai ir žūtis.  

plačiau
 
ŠEIMA - PASKUTINĖ ŽMONIJOS GYNYBOS TVIRTOVĖ

  Šeima, tai vyro ir moters sąjunga iš kurios gimsta vaikai. Beje tiek pas lietuvius tiek pas rusus šis žodis išreiškia analogišką mintį. Gal yra ir dar kur, bet neradau. Šeima, tai kaip ŠE ši ( I ) MA nęs. Šeši manęs, tai yra šeši vaikai. Tiek moters tiek vyro genų, vaike yra po lygiai. Todėl šešiuose vaikuose yra šeši vyro ir šeši moters atspindžiai. Tai yra šeima. O pas rusus šeima yra „семья“. Tai yra „семь я“ tiesiogiai ir sakoma – septyni aš. Reiškia jų pilna šeima yra septyni vaikai. Taip užrašyta mūsų kalbos kode. Tačiau kalba ne apie tai. Kalba yra apie tai, kad šeimos institucijos sąvoka šiais laikais iškraipoma ir net siekiama ją sunaikinti. Kas ir kodėl tai daro dabar ir panagrinėsime. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis