APIE MANE » STRAIPSNIAI
KLAUSIMAI ATSAKYMAI 2

   Klausimas: kaip atskirti ar pas mane vyksta karmos valymas? 

 

  Atsakymas: labai dažnai yra painiojama karmos (atsineštų nedadarytų, blogai padarytų darbų nešulys iš praeitų savo gyvenimų ar savo tėvų, senelių palikimas) ir patikrinimas bei pamokymai ateities atžvilgiu. Labai didelė bėda yra tuomet, kuomet žmogus „užstringa“ ties vadinamu karmos valymu. Dar blogiau jei tai astrologai ar bioenergetikai sąmoningai ar nesąmoningai perdėtai orientuoja žmogų į tą karmos valymą.

plačiau
 
KLAUSIMAI ATSAKYMAI 1

  Į iš skaitytojų gaunamų klausimų atsakymus paprastai įpindavau į rašomus straipsnius. Straipsnių matyt jau daug ir ne visi turi laiko juos net perskaityti, o ką ten kalbėti apie įsigilinimą, permąstymą. Manau, kad kartais reikia atsikartoti ir vėl atsakyti (gal kažkiek kitaip) į tuos pačius užduodamus klausimus. Čia ne priekaištas skaitytojams. Tiesiog gyvenimas įvairus, mes visi įvairūs ir informacijos pateikimas taip pat turi būti kiek įmanoma įvairus ir atsikartojantis įvairiomis formomis.  

plačiau
 
EMOCINIŲ TONŲ SKALĖ

 Manau neparašysiu šiuo atžvilgiu nieko naujo. Tiesiog pažįstami žmonės, po 5 metų, dalinasi ta pat informacija, kuria aš dalinausi internete tuomet. Esmė tame, kad jiems tai kaip „nauja“ – pamiršo?  Man savaime tai atrodė  aišku ir perdėm to neakcentuodavau, bet matyt kažkiek susisteminti ir pateikti vis dėlto reikia.

plačiau
 
KŪNAS IR GYVENIMO KOKYBĖ

  Žmonės turi įvairius kūnus pagal svorį, apimtį... Nuo ko tai priklauso? Kokią įtaką daro žmogaus kūnas to žmogaus gyvenimo kokybei? Gyvenimo kokybė tai malonumas dėl savirealizacijos šiame pasaulyje, gebėjimas keisti pasaulį, daryti jį patogesnį, gražesnį ir tai palikti palikuonims. Beje tik gabumai, patirtys yra išsinešamos į kitą pasaulį.  

plačiau
 
REINKARNACIJA

  Šita tema mano dėmesio sferoje vis iškildavo, bet gyvenimo rutina vėl ją „nuplaudavo“. Prieš metus mirė man brangus žmogus ir reinkarnacijos tema tiesiog įsiveržė į mano gyvenimą, visai man neprašant. Tiesiog iškildavo vaizdiniai ir sapnai, kurie rodė tos sielos kelią. Tai buvo kaip trumpi filmai. Paskutinių trijų mėnesių laikotarpyje, mirę iš mano giminės, mane tarsi pakvietė pasidomėti jų reinkarnacija. Ir vėl iškilo netikėta informacija vaizdinių pavidalu. Visa ta informacija kažkiek patvirtino knygose, internete, aiškiaregių platinamą informaciją, bet dalį paneigė. 

plačiau
 
TIESOS PAIEŠKOS

 Gana ilgą laiką nepavyko kompaktiškai sudėlioti informacijos ir tam gana efektyviai pasitarnavo kelionė už Lietuvos ribų. Informacija ir apmąstymai apie tiesą, o ypač apie TIESĄ turi būti kasdieniai. TIESĄ žmogaus protu neįmanoma suvokti ir ji mums veriasi tik per gyvenimiškas tiesas. Žmonės iš esmės skirstomi į gebančius savarankiškai aiškintis tiesą ir negebančius to padaryti. Tie, kurie nesugeba aiškintis tiesos turi tik vieną pasirinkimą – tikėjimo kelią. Jų protas nėra lankstus, kritiškas, analizuojantis ir jiems belieka aklai tikėti kitų pateikiamomis „tiesomis“(pusiau tiesomis, ar net tiesioginiu melu). Tokie žmonės lengvai pasiduoda spaudos, TV melui. Tokie žmonės lengvai tampa vienos ar kitos religijos avys. Tik mažuma sugeba aiškintis tiesą, bet klausimas ar jie tai panaudos tik savanaudiškai ar ir visuomenei, jau yra kitas.

plačiau
 
EISENA IR KIEK TAI SVARBU ŽMOGAUS GYVENIME

 Dar tik žengdamas į paauglystę pradėjau kreipti dėmesį į savo eiseną ir labai norėjosi ją taisyti. Teko girdėti ir skaityti, kad eisena įtakoja žmonių likimus. Kur žengia mūsų koja, taip keičiame savo likimą. Pėda, jos dėjimas parodo koks žmogaus charakteris, kaip jis reiškiasi gyvenime ir tuo pačiu kaip tai atsilieps jo gyvenime. Labai daug mamų bei tėčių visiškai nekreipia dėmesio į jų vaikų eiseną, nes nežino ar nesupranta, kad tai įtakoja jų vaikų likimą.

plačiau
 
STIPRŪS IR SILPNI. PAKLYDĘ IR NEPAKLYDĘ.

  Gimimas, gyvenimas ir jo pabaiga labai priklauso nuo tėčių, mamų, senelių, prosenelių gyvenimo būdo, pasaulio suvokimo, mūsų pačių karminių „kabliukų“, pačių pasaulėžiūros ir gyvenimo būdo.

plačiau
 
SVAJONIŲ REALIZACIJOS BŪDAI (papildyta)

 Pateiksiu kelis iš svajonių realizacijos būdų, nes jų yra daugybė. Pirmiausia, kad svajonė galėtų įsišaknyti, būtina išvalyti svajonių lauką, nuo buvusių, nerealizuotų, „apkerpėjusių“ svajonių. Antra – svajonė turi pasiekti tokį potencialą, kad taptų troškimu. Puikiai kiekvienas žino, kad kai trokšti vandens, tai eini būtent ten, kur jis yra nežiūrėdamas į kliūtis, nubrozdintus kelius ar panašiai. Trečia – svajonę patartina pasėti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir į paruoštą „dirvą“. Toliau belieka prižiūrėti, „laistyti“, saugoti nuo „piktžolių“ ir „kenkėjų“. 

plačiau
 
VAIKŲ KARMA PAGAL GIMIMO MĖNESĮ

 Užtikau savotišką informaciją. Kažkiek tiesos joje radau, tad gal kam bus naudinga, savo gyvenime palyginti, pamąstyti. Tad trumpai ką sako numerologija pagal karmą:

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis