APIE MANE » STRAIPSNIAI
PASAULIS 2018 PAGAL ROTŠILDUS

 The Economist žurnale, kaip ir kiekvienais metais, buvo pateiktas piešinėlis, kuriame Rotšildų verslo grupuotės klanas pateikia savo planus, įtakos sferas ateinantiems metams. Aš tuo labai jau nesidomiu, bet turiu daug pažįstamų, besidominčių politika ir prašančių paanalizuoti tam tikrus įvykius per savo prizmę. Tad žemiau pateikiu kažkiek paviršutinišką savo požiūrį į tai. Pasidomėjus kitų tyrėjų informacija, tikrai nemanau, kad tai po mėnesį ar savaitę surikiuotas planas, kaip kad bando įžvelgti tie tyrėjai. Tokio stiliaus pateikimas yra skirtas labiau rytų šalims, Kinijai, kur ne raidės, o hieroglifai. Hieroglifai pateikia iš karto vaizdo, reiškinio, daikto supratimą ir tai ne raidė. Gal į tuos rašmenis orientuojantis ir būtų galima iškapstyti kokią tai tų paveikslėlių laiko esmę, bet šito aš nesiekiau. Pateikiu tik bendrą vaizdą viso to, ką sau šiems metams suplanavo Rotšildų (viena iš žydų grupuočių) klanas. Tačiau nereikia pamiršti, kad jis ne vienintelis ir vyksta įvairių klanų kova, susitarimai, naujų klanų gimimai ir žūtis.  

plačiau
 
ŠEIMA - PASKUTINĖ ŽMONIJOS GYNYBOS TVIRTOVĖ

  Šeima, tai vyro ir moters sąjunga iš kurios gimsta vaikai. Beje tiek pas lietuvius tiek pas rusus šis žodis išreiškia analogišką mintį. Gal yra ir dar kur, bet neradau. Šeima, tai kaip ŠE ši ( I ) MA nęs. Šeši manęs, tai yra šeši vaikai. Tiek moters tiek vyro genų, vaike yra po lygiai. Todėl šešiuose vaikuose yra šeši vyro ir šeši moters atspindžiai. Tai yra šeima. O pas rusus šeima yra „семья“. Tai yra „семь я“ tiesiogiai ir sakoma – septyni aš. Reiškia jų pilna šeima yra septyni vaikai. Taip užrašyta mūsų kalbos kode. Tačiau kalba ne apie tai. Kalba yra apie tai, kad šeimos institucijos sąvoka šiais laikais iškraipoma ir net siekiama ją sunaikinti. Kas ir kodėl tai daro dabar ir panagrinėsime. 

plačiau
 
ANABOLINIAI STEROIDAI

   Žmogui malonumą gyvenime suteikia savirealizacija. Kuomet žmogus save realizuoja – jo(jos) smegenyse išsiskiria tam tikros medžiagos, kurios tarsi stimulas už teisingą gyvenimo kelią. Norint save realizuoti yra būtina tobulėti, visa ko išmokti, plėsti pasaulėžiūrą. Jei žmogus tingus, bailus jis ieško cheminių malonumų, stimuliantų vietoj tobulėjimo ir teisingos savirealizacijos. Tie stimuliantai tai įvairiausi narkotikai, kurie sustabdo žmogaus tobulėjimą, nukreipia jo gyvenimą klystkeliais. Beje šie, to vieno žmogaus klystkeliai, paprastai įtakoja aplinkinių ir kitų žmonių gyvenimus. Todėl vieno žmogaus narkomanija yra ir aplinkinių, artimųjų žmonių abejingumo, nusišalinimo problema, kas jiems (ir jų palikuonims) po kiek tai laiko sugrįžta bumerangu.  

plačiau
 
NARKOMANIJA

  Priklausomybė nuo…. Bet kokia priklausomybė, tai žmogaus nesugebėjimas nevartoti alkoholio, rūkalų, narkotikų, maisto perdėtas vartojimas, TV nesugebėjimas ilgesnį laiką nežiūrėti, sumanaus telefono manija ir t.t. Priklausomybė yra taip pat ir religinė ir kažkokio muzikos dievaičio ar muzikos grupės negalėjimas neklausyti, tam tikrų išsireiškimų pastovus kartojimas ir t.t. Žmogus susikuria daugybę savų priklausomybių ir tik jis pats gali jas “atkabinti”. Jokia magija, joks kodavimas, ar kitas išorinis poveikis nepašalins priklausomybės jei žmogus pats, nors kiek, to nenorės. Išorinė pagalba reikalinga, kartais net būtina, bet tik pagalba. 

plačiau
 
APIE DIEVĄ ...

  Šį straipsnį norisi pavadinti tiesiog pasvarstymu apie Kūrėją, kurį galima vadinti ir visiems suprantamu arba jų suvokimui priimtinu pavadinimu, tokiu kaip Dievas. Bent jau mano gyvenime, tai tas suvokimas vis keičiasi, tarsi įgauna „naujų atspalvių“, bet nieko kardinalaus nevyko iki šiol, kol... 

plačiau
 
VAIKŲ ŠVIESA

  Kiekvienas vaikas, ateidamas į šį, fizinį pasaulį atsineša savo šviesos kiekį. Aišku yra ir karminės „uodegos“ ir giminės, į kurią atėjo, „energoinformacinės“ šiukšlės, bet šviesą atsineša kiekvienas.

plačiau
 
KATYTĖS ŠUNIUKAI IR LIGOS

 Labai daug kas tiesiog nepamąsto kiek ligų su įvairiais parazitais mums atneša tokie mieli augintiniai. Yra tiesiog prabanga turėti augintinius ir vaikus. Kodėl? Paprasta kačių toksoplazma, kuri katėms tarsi nieko ypatingo nepadaro, bet „skaniai“ valgo žmogų. Jos mėgiamos vietos yra smegenys ir akys, nors ji randama ir kituose organizmo vietuose. Nėščioms moterims gali būti jų būsimo kūdikio, tai yra jau vaisiaus išsigimimo priežastis. Toksoplazmoze sėkmingai galima užsikrėsti ir nuo paukščių, pavyzdžiui namuose auginamų papūgėlių, nes jie tarpiniai nešiotojai. Toksoplazma dažnai yra lėtinė, bet pasitaiko atvejų, kuomet dar užpuola ir grybelis. Tada per kelis metus galimas net jauno žmogaus neįgalumas.

plačiau
 
TIRPIKLIAI IR PARAZITAI (IŠ Hulda Regehr Clark)

 Į mūsų organizmus kas diena patenka begalės tirpiklių, nors ir mažais kiekiais. Visų pirma per parduotuvėse pirktus įvairius gėrimus ir per maistą. Ten, kur miltelių pavidalo maistas (vaikų maistas, baltyminis maistas, milteliai gėrimams gaminti, vaistai kapsulėse miltelių pavidalu ir t.t.) tų tirpiklių būna daugiau. Tirpikliai patenka ir oru ypač dažymo procese. Tirpikliai mūsų ląstelių sieneles padaro plonesnes, o kai kur visai skylėtas. Tuo pasinaudoja mūsuose esantys parazitai ir įsikuria tuose vietose, kur daugiausiai nusėda tų tirpiklių.

plačiau
 
NUTOLIMAS NUO GAMTOS (Pamąstymai)

  Absoliuti dauguma žmonių bėdų susiję su žmonių nutolimu nuo Gamtos, nutolimu nuo Gamtos dėsnių. Pagrindinė problema manau tame, kad buvo yra ir manau bus žmonių, kurie sieks naudotis kitais žmonėmis (gal tai pavadinti vampyrizmu?). Tas siekis atsiranda tuomet, kuomet žmogus nesugeba, sutarime su Gamta gauti iš Jos tai ko reikia jo pragyvenimui, šeimos pragyvenimui, tobulėjimui. Tai atsiranda, kuomet žmogus nesugeba, sutarime ir abipusiškai naudingai, gauti iš kito žmogaus tai, ko jam reikia, ko jo šeimai reikia, tobulėjimui reikia. Tuomet belieka paimti tiek iš Gamtos tiek iš kitų žmonių neatsižvelgiant į jokius dėsnius, kitų poreikius ar jų elementarų išlikimą. 

plačiau
 
ŠVIESOS ANGELAS IR DAR...

  Šį straipsnį pavadinau biblijinio projekto vienu iš veikėjų „užvadinimu“, nes daugumai tas projektas gyvenimiškai gana gerai žinomas. Tame projekte šviesos angelas minimas Liuciferio vardu. Tai angelas, kuris nešė savyje Šviesą, Žinias, Idealą, buvo be galo gražus ir pan.  Jis minimas kaip „puolęs“ angelas, o kodėl? Todėl, kad jis norėjo būti tapatus ar net „aukštesnis“ už Dievą? O gal todėl, kad norėjo savo turimas žinias dalinti Dievo kūriniams tiesiog taip, kad jie gyventų gerai, patogiai?

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   sekantis