APIE MANE » STRAIPSNIAI
MANO ANTRININKAI

  Antrininkų tema daug kam įdomi ir nei medicinoje, nei psichologijoje, nei ezoterikoje nėra ištyrinėta dėl daugelio priežasčių. Tai ir nenoras matyti faktų, kurie kartais gana įkyriai reiškiasi, nenoras pripažinti, kad taip gali būti, o ezoterikoje tai dažnai apvelkama į mistikos rūbus. Pagaliau dauguma žmonių nori būti „vieninteliai“, labai jau individualūs. Aišku yra ir slapti tyrimai, kurie visuomenei neafišuojami – nes kaip kitaip valdyti tą visuomenę. Labiausiai tą temą kol kas tyrinėja fantastai ir progresyvūs genetikai. Va būtent genetikai ir gali daryti detalius šio reiškinio tyrimus ir daryti išvadas iš realios pusės. 

plačiau
 
JAUSMAI, PROTAS, KŪNAS - VIENINGA TREJYBĖ

  Dauguma gana neblogai žino kas yra kūnas, nes gana daug ir skaudžių reikalų tenka apturėti su juo vos ne kas diena. Daug maž žinoma ir kas yra protas, nes jo dėka renkamės savo kūnui maistą, švariname kūną, renkamės sau naudingus gyvenimiškus sprendimus, draugystes, partnerius, sutuoktinius, darbą, keliones ir daugybę kitų, mus tenkinančių pasirinkimų. Na, o apie jausmus dauguma žmonių žino mažai. Jei paklausi žmogaus apie jausmus, tai pirma, ką jie pagalvoja yra „meilė“, po to muzika, artima draugystė. Jei žmogus daugiau nieko nepasakys, tai iš tiesų apie tai jis nieko visai nenusimano ir yra lengvas „grobis“ tiems, kas tais jausmais manipuliuoja. Absoliuti dauguma žmonių veik nieko nežino apie vieningos trejybės – jausmų, proto, kūno suderintą funkcionavimą.  

plačiau
 
STRATEGINIS IR TAKTINIS MĄSTYMAI

   Strateginis mąstymas, tai numatymas kas bus, kas gali būti ir kaip elgtis, kad pasiekti tikslus, maksimaliai apsisaugoti nuo praradimų. Tai panašu į pakilimą virš žemės ir galimybę matyti kelią į priekį, miškus, klonius, upes, kliūtis ir apvažiavimus. Taktinis mąstymas, tai reakcija į besikeičiančią aplinką esamuoju momentu, priimami sprendimai, poelgiai. Tai panašu į važiavimą keliu, kuomet į jį gali išbėgti žvėris, išeiti žmogus, netikėtai nuvirsti medis, pasikeisti oro sąlygos ir reikia priimti greitą sprendimą sustoti, apvažiuoti vietovę ar pan.  

plačiau
 
EMOCINĖS REGĖJIMO PABLOGĖJIMO PRIEŽASTYS

  Medikai puikiai žino, kad apie 80% susirgimo priežasčių yra emocinės. Iš karto kyla klausimas – tai kodėl jie gydo vaistais, o ne moko žmones valdyti ir išreikšti emocijas. Tai būtų galima daryti jau mokykloje ar vaikų darželyje ir daugybė ligų tiesiog net neprasidėtų. Deja verslo visuomenė tuo nesuinteresuota. Farmacininkams nebus pajamų, daugybė „gydytojų“ tiesiog neteks darbo. Tad žmonėms belieka dalintis informacija apie prasiveržiančias į spaudą, knygas, TV, video informacija, savo asmenine patirtimi. Didelį darbą čia atlieka dvasiniai mokytojai, bet ir čia pasitaiko verslininkų ir nieko čia tokio nebūtų, jei jie su laiku nevirstų tik verslininkais. Žmonėms, o ypač vaikams būtina mokytis valdyti savo emocijas, jas išreikšti ir čia daug padeda meditacijos, savistaba įvairiuose gyvenimiškuose situacijose. Bet kokia suturėta savyje emocija, ar pagaliau netinkamai išreikšta sukelia nervinės energijos sutrikimą, organizmo kraujotakos sutrikimą, mikrospazmus. Visa tai kaupiasi, kartais prasiveržia kaip visa griaunanti lavina ir galų gale po truputį įsikūnija įvairių ligų forma, o ypač chroniškų ligų. Jos paprastai yra nepagydomos ir vaistais, tam kartui, galima nuimti tik ligos simptomus. Emociniai sutrikimai tuomet organizme juda kaip gyvas padaras – „pagydo“ vieną organą, tai sunegaluoja kitas, arba skausmai, silpnumas „vaikšto“ iš vienos kūno vietos į kitą. Gydytojų išrašyti vaistai tik dar labiau iškreipia vidinius procesus ir organizmas vis mažiau susigaudo kaip jam gydytis, o organizmo savigydos potencialas yra milžiniškas. Tereikia tik tinkamai nukreipti organizmo gebėjimą gydytis ir turėti tam žinių. Apie tai yra įvairios literatūros įvairių autorių, bet neišsiplečiant norėčiau panagrinėti tik regėjimo atveją. 

plačiau
 
INFORMACIJA TRUMPAI

  Mėnuo prieš gimimo dieną yra labai svarbus organizmui. Būtent tuo metu organizmo ląstelės dauginasi intensyviau. Visas organizmas atsinaujina. Didesnis kiekis energijos nukreipiama organizmui. Tačiau tuo pat metu smunka organizmo imunitetas, pasipriešinimas išorės neigiamiems veiksniams, ligoms, traumoms ir pan. Būtent tuo laiku senesni žmonės dažniausiai miršta, nes jų organizmai sutrinka dėl greito persitvarkymo.

plačiau
 
JEI NETURI MAN PASIŪLYMŲ ...

„Jei neturi man pasiūlymų, tai nerodyk man kokia ta realybė. Geriau gyventi tame proto rūke ir nematyti tiesos, nei pamatyti ją ir prarasti bet kokį pagrindą po kojomis, bet kokią viltį. Jei nenori įsigyti priešo, nerodyk man tos realybės.“ 

plačiau
 
BIČIŲ "SKIEPAI"

 Natūralioje medicinoje bičių įgėlimai vadinami skiepais, nes jie tiesiog atgaivina imuninę organizmo sistemą ir organizmas pats susidoroja su įvairiomis savo problemomis. Bičių įgėlimai suaktyvina kraujotaką ir atgaivina mirštančius organus, nužudo įvairius, kenksmingus organizmo „gyventojus“. Labai svarbu tai, kad bičių „skiepai“ naikina ir organizme išplitusį grybelį. Dar praėjusiais metais teko išgirsti informaciją, kad bičių įgėlimai pagydė Laimo ligą, kurią sukelia erkės įkandimas. Pasirodo, jei įkando erkė ir nežinai ar ji užkrėsta  ir nėra jokio supratimo ir galimybės ką po tokio įvykio daryti, tai geriausi vaistai šalia – bitės „skiepas“. Aišku apie tai galima ir plačiau pasidomėti kam aktualu. 

plačiau
 
KŪRĖJAS

  Kūrėjas, dar vadinamas Dievu yra be galo svarbus visiems savo kūriniams. Kiekvieno kūrinio santykis su Kūrėju suteikia tam kūriniui galimybę tobulėti savo valia ir tapti savotišku savęs ir aplinkos kūrėju. Kuo sąmoningesnis kūrinys, tuo labiau jis pretenduoja į savotišką kūrėjo poziciją. Žemėje žmogus laikomas sąmoningiausiu kūriniu, tačiau pasirodo žmogus žmogui nelygus (pagal sąmoningumo išsivystymo lygį). Yra visa virtinė sąmoningumo lygių ir pagal tai vertinama kiek tas žmogus gali būti kūrėju. Tarp kita ko sąmoningumo lygis mažai priklauso nuo išsilavinimo, amžiaus ar materialinių vertybių vartojimo lygio. Sąmoningumo lygis priklauso nuo išminties, patirties, nuo išsimokslinimo, vis platėjančios pasaulėžiūros, dorovingumo, sugebėjimo tarp „balto“ ir „juodo“ matyti visą „vaivorykštę“, auginti savyje besąlygišką meilę ir tuo pačiu gebėjimą auklėti mažesnio sąmoningumo žmones, nepriklauso nuo amžiaus ir t.t.  

plačiau
 
NORŲ PILDYMO KANCELIARIJA

 Ne kartą ir ne iš vieno žmogaus patirties teko išgirsti žinomą frazę : „Bijok savo troškimų, nes jie gali išsipildyti“. Tačiau aš visada maniau, kad troškimų nereikia bijoti, nes tai žmogaus vystymosi variklis. Troškimus reikia tyrinėti, analizuoti, sudaryti protingą pagrindą jiems realizuotis. Šioje srityje taip pat būtina mokytis. 

plačiau
 
ŽYMĖS

  Išorinis pasaulis  tapatus vidiniam pasauliui. Panašus traukia panašų dėl dabarties komforto, o priešingas traukia priešingą dėl ateities komforto. Panašus nekonfliktuoja su panašiu, nes jiems gerai jau dabar ir jie sutaria jau dabar. Priešingi konfliktuoja dabar ir traukia vienas kitą dabar, kad ateityje tų konfliktų nebūtų. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   sekantis