APIE MANE » STRAIPSNIAI
ŠUNYS, KATĖS IR KITI ŽMONĖS

Labai pagreitinti suvokimą galima būnant stebėtoju iš šalies. Tuomet greičiau kinta požiūris į pasaulį. Jei sugebi būti stebėtoju iš šalies sau, tai kinta požiūris į save, o kaip pašalinis efektas, tai traukiasi ligos, nelaimės, gerėja likimas. 

plačiau
 
KARMOS SPECIALISTŲ PASTEBĖJIMAI

Čia sudėjau karmos specialistų pastebėjimus, patyrimus, nuomones. Manau bus įdomu susipažinti su šia informacija, kuri gal būt ekspromtu sudėta, bet aktuali. 

plačiau
 
APIE REIKI IR NE TIK

Šiuo metu yra daug žinoma apie Reiki sistemą. Ji laikoma universalia. Ši sistema kilo iš Japonijos, ją sukūrė mokytojas Mikao Usui. Jis intensyviai ieškojo, kaip žmones gydė Biblijoje aprašomas Jėzus, vien rankų prisilietimu. Mokytojas Usui daug mąstė, analizavo jausmus, stengėsi medituoti - jis gavo energetinės informacijos. Jis buvo japonas, ta informacija buvo išreikšta per šio žmogaus energoinformacinę esatį: per jo jausmus, emocijas, mintis, gyvenimišką patirtį. Todėl jo naudojami simboliai buvo būtent tokie, kokius galėjo priimti jo sąmonė. 

plačiau
 
GRYBELIAI. VIRUSAI. BAKTERIJOS. ENERGETINĖS-INFORMACINĖS ESYBĖS

 Mūsų organizmas tai ne tik fizinis kūnas, tai ir minčių bei jausmų kūnai. Jei yra fiziniai virusai, bakterijos ir grybeliai, tai yra ir minčių, bei jausmų grybeliai, virusai, bakterijos. Tos esybės ezoterikoje turi savus specifinius pavadinimus, bet iš esmės tai tie patys grybeliai, bakterijos, virusai,  kurie atlieka savo funkciją. 

plačiau
 
MINTYS APIE KARMĄ

Visų pirma kas yra „karma“. Paprastai pasakius, tai visa ką perdavė tėvai, seneliai, proseneliai ir t.t. Visa genetika, jausmai, mintys, jų pridarytos bėdos ir geri darbai. Kaškuomet bandyta sakyti, kad vaikai neatsako už tėvų pridarytas bėdas. Prieš žmones, visuomenę gal būt, bet tik ne prieš informacinį lauką. Tame lauke per laiką turi būti viskas kompensuojama ir suderinama. 

plačiau
 
MINTYS , JAUSMAI IR GYVENIMAS

Tam, kad mūsų gyvenimas pakryptų į gerą pusę prieš tai būtina mūsų mintis padaryti kitokiomis, o ypač jausmus. Mąstymo ir jausmo procesai mumyse vyksta ne tik galvoje, bet visame kūne, net kiekvienoje ląstelėje. Mes mąstome, jaučiame visa savo esybe.

plačiau
 
PUIKYBĖ

   Mums visiems norisi vystytis, kažko tai pasiekti gyvenime ir pagaliau tiesiog būti laimingais. Šiuo metu gana laisvai galima rasti daugybę naudingų mokymų, pratimų savęs tobulinimui, vystymuisi; gauti žinių ir kaupti išmintį. Tačiau svarbiausia kliūtis link tikslo tampame mes patys. Būtent  mes patys, nes būtent mumyse ir yra paslėptas  pagrindinis priešas. Tai vadinama – puikybe. 

plačiau
 
VISKAS APIE SKAIČIUS

Čia dėliosiu visą informaciją  apie skaičius. Tai ir ezoterika ir matematika ir gyvenimiški dalykai. Surinkta iš įvairių autorių. Kiek tai veiksminga spręsti kiekvienam ar kiekvienai asmeniškai. Svarbiausia atsiminti, kad skaičiai tai tarsi antenos. Jei signalas ir vibracijos iš žmogaus yra  tai rezonanse vibruos ir skaičiai. Signalas iš žmogaus kyla dėl jausminio pliūpsnio, kuris užkoduojamas minčių, norų, siekių. Jei siekių, minčių, emocijų nėra, tai ir reakcijos nebus jokios.

plačiau
 
VANDUO.MAISTAS

Pats svarbiausias po oro žmogui yra vanduo. Svarbu kaip jį gerti, kada ir kiek. Kas yra žmogaus kūnas. Grubiai paėmus tai labai porėta kempinė užpildyta vandeniu. Žmogaus organizme jo yra 85% - 65%. Daugiausia vandens vaikų organizme, o mažiausiai virš 70m. žmonių organizmuose. Deja dauguma žmonių už vandenį ir net orą labiau vertina maistą. 

plačiau
 
PAMĄSTYMAI APIE DIEVĄ

 Kiekvienas žmogus, anksčiau ar vėliau įgyja tam tikrą požiūrį į religiją, patį tikėjimą. Paprastai tai pradeda formuotis vaikystėje. Tuo laiku aš viduje jaučiau tam tikrą tikėjimą, bet religijai priešinausi. Senelė, mama norėjo mane padaryti religingą. Jų noras pilnai suprantamas, nes joms religiją įpiršo ir pripratino tėvai, laikmetis. Religijoje žmonės ieškojo tam tikros jausminės, psichologinės ir fizinės atramos jų sunkiame gyvenime. Manyje taip pat buvo tikėjimas, tačiau religinių apeigų aš nepriėmiau. Man tai atrodė teatrališka, „kvepėjo“ tam tikra psichologine prievarta. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis