APIE MANE » STRAIPSNIAI
LAISVA VALIA. GYVYBINĖS ENERGIJOS SRAUTAS

   Laisva valia, tai visų pirma savanoriškas apsisprendimas daryti tam tikrus veiksmus ar jų nedaryti. Dievas mums suteikia visišką laisvą valią, apribotą tik šio trimačio pasaulio dėsniais. Reiškia absoliučios laisvos valios nėra, bet ji turi būti tokia, kuri leistų maksimaliai atsiskleisti žmogaus esybei. 

plačiau
 
ŠOKINĖK RUPKE, ŠOKINĖK ...

 Ar teko girdėti tokį pavyzdį : įmetė dvi rupūžes (pagal kitą versiją varles) į stiklainį su grietine. Viena rupūžė pašokinėjo truputį ir „pavargo“. Ji susitaikiusi nuskendo grietinėje. Kita rupūžė šokinėjo šokinėjo kol suplakė sviestą ir į jį atsispyrusi iššoko iš stiklainio. Tai ryškus gyvybės pavyzdys. Gyvybė niekuomet nepasiduoda ir randa išeitį iš bet kokios situacijos. Ar antroji rupūžė žinojo, kad suplaks sviestą? Aišku nežinojo, bet darė viską ką galėjo esamame momente. Sakoma, kad antroji rupūžė buvo protinga. Ji įvertino grietinės kiekį, galimybę  joje nugrimzti ir stiklainio aukštį. Pagal jos skaičiavimus iššokti iš stiklainio buvo neįmanoma ir ji pasidavė net nepradėjusi veikti. Antroji rupūžė, nors ir bukai, bet ji veikė artimiausią aplinką taip, kaip galėjo, kol ta aplinka pasikeitė ir suteikė jai galimybių išsigelbėti.

plačiau
 
LAIMINGAS TAS, KAS LAIKO SAVE LAIMINGU

Teko pastudijuoti įvairių mokytojų, autorių ir tiesiog įvairių žmonių mintis apie laimę, savęs ir Dievo pažinimą. Tuomet nusprendžiau apie tai išdėstyti čionai tokiais žodžiais, mintimis, su kuriomis aš rezonuoju. 

plačiau
 
VIOLETINĖ ŠVIESA

Savo laiku ezoterikoje susidūriau su savotiška mada – violetinės šviesos mada. Norint kažką taikyti sau ar kitiems skelbti apie tai, pirma reikia kiek galima geriau žinoti viso to poveikį. Deja dauguma ezoterikos „mokytojų“ atkartoja kažkieno skleidžiamas „tiesas“, net „nesukramtę“ patys. Stebėti ir tyrinėti šį reiškinį atsitiktinai pradėjau nuo 1999m. Tiesiog mano aplinkoje atsirado keli žmonės, kurie regėjo tą šviesą, jautė jos poveikį. Vėliau pastebėjau, kad ši mada atiteka labiau iš vakarų nei iš rytų, iš vadinamo Sen Žermeno – „mago“(?) gerbėjų. Apie jį teko skaityti dar studentų laikais iki 1989m. ir spalvomis dirbėti taip pat teko – dėl rimto, ilgalaikio virškinimo sutrikimo. Susitvarkiau naudodamas spalvų gydymą ir plius vidinį harmonizavimą Džunos metodu. Tačiau kalba ne apie tai. Taigi, violetinė šviesa. 

plačiau
 
ZOMBIAI

  Zombiai, tai nesavarankiškos valdomos biologinės būtybės. Jie tenkina  tik savo elementarius gyvybinius poreikius ir vykdo jas valdančių asmenų valią. Zombiai turi tik tokį supratimą apie save, pasaulį, koks reikalingas, tam, kad be didesnių abejonių vykdytų valdančių asmenų valią. Zombiai užprogramuoti aktyviai ir pasyviai ieškoti kitaip mąstančius, besielgiančius negu valdantieji leidžia ir žlugdyti tokius asmenis, iš jų tyčiotis, mažinti jų aktyvumą. Zombiai, tai užprogramuotos biologinės mašinos. 

plačiau
 
ETERINIAI PARAZITAI

Gana daug žmonių girdėjo apie prakeikimus, nužiūrėjimus, vaiduoklius, energetinius vampyrus ir k.t. Tačiau paklausus konkrečiai, tai mažai kas gali apibūdinti tą reiškinį ir kaip visa tai veikia. Aišku visų pirma čia kaltas mokslas, kuris to nepripažįsta, nes ... neturi instrumentų šių reiškinių tyrinėjimui. Bažnyčios institucijos tarsi pripažįsta tai, tarsi ne, nes ... tai psichologinė-finansinė organizacija siekianti kuo daugiau žmonių padaryti priklausomais nuo jų. Jiems reikia kuo daugiau mistikos, nervų virpuliukų ir „stebuklų“ po bažnyčios sparneliu. 

plačiau
 
MOKYTOJAI - MOKINIAI ...

  Visos esybės savo ir kitų gyvenime yra ir mokiniai ir mokytojai. Ir nesvarbu ar tai aukštų vibracijų eterinės esybės, ar žemų vibracijų, ar pagaliau tai fizinės esybės. Tai visuotinis dėsnis. Mes tik Dievo ląstelės, kurios mokosi ir moko tam, kad atkartotų JO kelią, JO programas ir pažintų JĮ. Na gal nereikia nuklysti per toli, bet perspektyvos aiškios. Kaip mes elgiamės, kas dieną, kuo gyvename, ko siekiame artimiausioje ateityje visų pirma kaip dvasinės būtybės ??? 

plačiau
 
SUSITAPATINIMAS

Absoliuti dauguma žmonių nesuvokia kokią didelę reikšmę jų gyvenime turi susitapatinimas. Susitapatinimas, tai aplinkoje matomo objekto informacinis perkėlimas ant savęs ir savęs informacinis perkėlimas ant to objekto. 

plačiau
 
APŽVALGA

Praėjo 10 savaičių nuo svetainės atsidarymo ir reikia atlikti atsiliepimų, pageidavimų analizę. Visi, kurie nori pakeisti save, situaciją susiduria su labai panašiomis problemomis. 

plačiau
 
DAUGIAPOLIŠKAS MĄSTYMAS

Absoliuti dauguma žmonių mąsto vienpoliškai. Tai natūrali pirmykštės gyvybės būsena, kuomet gyva esybė mąsto tik apie savo gyvenimą, poreikius. Todėl, kad pirmykštė gyvybė išliktų ir plėstūsi, „gavo“ instinktus, iš kurių pagrindinis yra dauginimosi instinktas, o po to išlikimo.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis