APIE MANE » STRAIPSNIAI
KASDIENYBĖ

  Bet kokiai informacijai apie sveikatinimą, pagijimą ir kaip tai daryti, iš kur ji bepareitų yra būtina būti pasiruošus ją išgirsti, suprasti, „perdirbti“ per save. Būtina būti pasiruošus keistis, pakeisti savo požiūrį į praeitį, dabartį, ateitį. Jei žmogus nepasiruošęs keistis, gerinti savo charakterį, tai ką jis beskaitytų, tai tik laiko gaišimas. Gaunamos informacijos supratimas, suvokimas, tai visuomet vidinis pasikeitimas. Deja tai dažnai ilgalaikis ir sunkus procesas, daugumai. Dauguma nepasiruošusi greitai keistis, va todėl ir kenčia gana ilgai, prasidėjus tiems pokyčiams.  Kad informacija greičiau pradėtų veikti, būtina mąstyti apie tai ką skaitai, taikyti savo ir kitų gyvenimams. Todėl geriau ją nusikopijuoti ant popieriaus lapų iš kurių bus galima skaityti lėtai, bet kur, pamąstyti. Šalia, ant to pačio lapo galima dar ir savo pastabas, mintis užsirašyti, paanalizuoti. Tuomet vyksta gyvas darbas, daugiau dirba smegenys ir jausmai. Skaitymas iš kompiuterio turi tokią savybę, kad įjungus jį, informacija esanti jame jau čia, jau jaučiama, bet neišreikšta, o jei įjungtas dar ir internetas, tai viso pasaulio galima informacija jau čia, tik neišreikšta. Labai jautrūs žmonės tai jaučia ir negali net būti šalia įjungto kompiuterio. 

plačiau
 
SMEGENYS

  Kiek svarbios žmogaus gyvenime yra smegenys ir jų kokybiškas darbas? Kiek žmonių apie tai susimąsto? Aplamai mažai žmonių susimąsto apie bet kurių organų darbą. Dar kažkiek pajunta skrandį, vidurius, širdį, akių problemas, tai yra tos vietos, kurios greičiausiai ir jautriausiai sureaguoja į susikaupusias problemas ir tarsi sustabdo žmogų pagalvoti. Deja ir čia su dauguma žmonių yra problema – jie tiesiog numuša simptomus ir skuba „gyventi“ toliau. Ne nepasistengia trumpam pamąstyti, „įjungti“ smegenis, va jos todėl tokios ir „negudrios“, nes negauna visapusiškos informacijos, o kas gi dedasi išorėje, už tų kaulų ir mėsos „pavėsio“.  

plačiau
 
VISATAI REIKIA ...

 Tarp mūsų (o gal ir mes tokie), gyvena žmonės, kurie jau daugybę kartų reinkarnavo Žemėje ir kurie daugybę kartų patyrė įvairių patirčių, bei gavo pamokų. Kaip tokiems žmonėms gyvenasi Žemėje vėl ir kaip juos atskirti iš bendros masės? Kaip jiems sekasi vėl ir vėl pradėti nuo „švaraus lapo“? 

plačiau
 
SMEGENŲ MAGIJA

 Smegenys gana dažnai stebina ne tik paprastus žmones, bet ir mokslininkus. Pavyzdžiui kažkoks tai stimulas iš išorinio pasaulio gali sukurti specifinę patirtį. Na sakykime kažkokia tai piliulė nuo galvos skausmo. Kuomet sąmonė pastebi, kad dėl tos piliulės pavartojimo nustojo skaudėti galva ir, kad tą pokytį sukūrė toks poveikis iš aplinkos ir tai pasikartos kelis kartus, tuomet kažkurį  tai kartą, pavartojus net „tuščią“ piliulę organizmas lieps galvai nebeskaudėti. Tai vadinama išorinio stimulo asociacija su tam tikru vidiniu pokyčiu. Tiesiog smegenys suaktyvina tas pačias neuronų grandines, kaip išgėrus vaistų ir organizme išsiskiria panašios cheminės medžiagos. Tai galima pavadinti organizmo saviprogramavimu.  

plačiau
 
NEIGIAMA PATIRTIS

  Neigiama patirtis dažnai mums atsiliepia neigiamu savęs saviprogramavimu į ateitį. Pavyzdžiui jei pirmoji patirtis kalbant auditorijai viešai (o ypač jei dar vaikas) yra neigiama, tai yra tuo metu žmogus pasijuto nesaugus, apimtas nerimo, kažkas auditorijoje šyptelėjo, prunkštelėjo. Žmogų išpylė šaltas prakaitas, pradėjo strigti kalba, širdis daužosi, veidą užliejo raudonis, gal susuko skrandį, vidurius, galva ištuštėjo ir pan. Už visa tai atsakinga pasąmonė, autonominė nervų sistema. Sąmoningai to pakeisti negalime. Jei nors kartą nutiko toks „sutrikimas“, tai žmogus sąmoningai ar nesąmoningai daugybę kartų mintimis tą atkartoja, tuo tik sustiprindamas neigiamą saviprogramavimą. Jis prisimena daugybę smulkmenų nesėkmės metu, kurios „įsiėda“ programose, kas tik kartosis ateityje. Jei ateityje kas pasiūlys išstoti viešai prieš auditoriją, kad ir po daugybės metų, mintys, jausmai, praeitis susipins į vieną visumą ir sąmoningai to nesugebėsime įveikti. Beliks tik atsisakyti. 

plačiau
 
BUITINIAI VAMPYRAI (straipsniai papildomi)

  Kažkaip vis pagalvoju, kad gana dažnai žmonės nesiorientuoja kas yra tie „vampyrai“, iš kur kyla vampyrizmas ir aplamai kas tai yra. Dažnai pokalbis ar pamąstymai apie tai suvedami į kinosiužetus, kartais dar pakalbama apie energoinformacines struktūras, kurios prilimpa prie žmonių su tam tikrais charakterio bruožais, pasaulėžiūra ar „paveldi“ iš tėvų, senelių, prosenelių. Tačiau kas tai yra realiai gyvenime, kas dieną, metai iš metų ir dar su pažįstamais, artimaisiais ir su pačiu savimi (dažniau ar kartais), tai apie tai nekalbama, nutylima, o gal net nemąstoma. Tačiau apie tai reikia ir būtina mąstyti ir kalbėti, nes kaip tavo draugai, artimieji apturės šansą išgirsti problemos buvimą ir galimybę pasitaisyti, atsikratyti to ir neskriausti savo draugų, artimųjų ir savęs.  

plačiau
 
GYDYMAS IR SAVIGYDA

 Tiek pas įprastus gydytojus, tiek pas bioenergetikus ateinančių ligonių gijimo greitis, o ir pats gijimas labai priklauso nuo ligonio. Ypač tai ryškiai matosi jei ligoniai lankosi pas bioenergetikus, kurie ligonį „įveda“ į sveikos būsenos pojūtį, nuteikia sveikai būsenai. Kiek laiko pacientas sugebės išlaikyti tos būsenos pojūtį ( kelias valandas, paras ir pan.), tokiu greičiu pacientas ir sveiks. Gana dažnai net pas bioenergetikus-mėgėjus kai kurie pacientai sveiksta greičiau, nei pas stiprius bioenergetikus. Ir visa tai tik dėl to, kad tiek pats bioenergetikas, tiek pacientas atitiko vienas kito „chemiją“, būseną, esamo momento jausmą ir pacientas „įsirašė“ tą jausmą į savo energoinformacinę sistemą ilgam, (bent iki kito seanso). Kartais pakanka kelių tokių poveikių, kad žmogus pasveiktų iš bet kokios ligos ir visa tai tik todėl, kad ligonis maksimaliai atsivėrė poveikiui ir prisiminė tą poveikį ilgam. 

plačiau
 
ŽVILGSNIS Į IDEALIZMĄ

  Susidariusioje dabartinėje situacijoje „atsišviežina“ ir žvilgsnis į idealizmą. Idealistai gyvenime susiduria su pastovia kova už idealus, už idealius santykius, idealų gyvenimą, idealius kaimynus, idealią visuomenę ar valstybę. Idealistai, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kas diena „kovoja“ su neidealiais pažįstamais, bendradarbiais, bendramoksliais, sutinkamais praeiviais ir jie to net nesupranta. Idealistai paprastai būna perskaitę daug knygų apie idealų pasaulį, matę savo tėvų idealų gyvenimą, kai tuo tarpu tikrąjį savo gyvenimą, konfliktus, ašaras tėvai slėpė nuo savo vaikų. Daugiausia idealistų ir gana konfliktiškų yra kilę iš socialiai sudėtingų šeimų, nepilnų šeimų. Tokie idealistai, matydami šalia savęs neidealų tėvų, giminės, kaimynų pasaulį, „pabėga“ į idealų knyginį, filmų, pasakų pasaulius, religijas. Jie tampa agresyvūs neidealiam pasauliui ir Jame gyvenančioms „būtybėms“. 

plačiau
 
TIESA - ŠVIESA

  Labai aktuali tema visais laikais yra tema apie Tiesą, o bioenergetikoje tai yra vienas iš svarbiausių pagrindų. Beje, kitas supersvarbus pagrindas yra Meilė. Tiesą dauguma supranta pagal savo išsivystymo lygį. Kuo aukštesnis žmogaus dvasinis išsivystymo lygis, tuo jis daugiau nori žinoti Tiesą apie save ir tuo remdamasis nebijo keisti savęs, kad ta Tiesa, dar labiau taptų Tiesa. Tiesa, kaip šviesa, kuo labiau įsidienoja, tuo daugiau pamatai spalvų ir to kas vyksta niuansų. Dauguma bijo kurti Netiesą šviesoje, nebent būtų karas, sumaištis, nes tuo metu žmonių protus užgožia Tamsa. Kuo daugiau šviesos, tuo daugiau Tiesos galima pamatyti. Tas pat ir bendravime, nes tik didėjant „šviesai“ tarpusavio santykiuose, bendravime, socialiniuose santykiuose ir t.t. didėja ir Tiesos laipsnis. Tiesa, kaip ir šviesa turi tendenciją didėti ar mažėti. 

plačiau
 
DAR KARTĄ APIE CHARAKTERĮ IR LIGAS

 Dauguma senų, gerų gydytojų, iš savo praktikos patyrė, kad pacientų ligos eiga ir trukmė labai priklauso nuo pacientų charakterio bruožų. Kuo „ugningesnis“ ir atviresnis žmogus, tuo greičiau jame išsikvepia liga, nors gana dažnai greičiau ir suserga. Kuo lėtesnio charakterio žmogus, tuo lėčiau jame įsigali liga, bet tuo pačiu ilgai užtrunka gijimo procesas. Kadangi žmogus, priklausomai nuo situacijos, patirties turi įvairių charakterio bruožų, tai net atrodo pas ugningą žmogų, liga gali tapti chroniška vien dėl to, kad jis „ugningai“ išgyvena ne tik savo, bet ir kitų gyvenimiškas bėdas, o dar blogiau jai jas uždaro savyje. Tuomet dar ir kitų bėdos graužia žmogų iš vidaus. Dažnai tokie žmonės linkę kitiems nurodinėti kaip reikia „teisingai“ gyventi, kokių klaidų nedaryti, o jei jų „paskaitų“ neklauso, tai pyksta ir ant tų žmonių ir ant savęs. Dievas visiems žmonėms davė laisvą valią mokytis tiek iš savo klaidų, tiek iš kitų klaidų, tiek iš „paskaitų“. Kiekvienas žmogus laisvai renkasi kaip ir iš ko mokytis ir beje jam jo asmeninė patirtis yra svarbiausia, nes jis atėjo į šį pasaulį įgyti patirties. Išgirsti kitų pamokymus, patarimus, paskaitas yra būtina, bet būtina, su tuo, kitų žmonių žinojimu, žengti į savo patirtis, padarant mažiau klaidų ir patiriant mažiau klystkelių. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis