APIE MANE » STRAIPSNIAI
NUTOLIMAS NUO GAMTOS (Pamąstymai)

  Absoliuti dauguma žmonių bėdų susiję su žmonių nutolimu nuo Gamtos, nutolimu nuo Gamtos dėsnių. Pagrindinė problema manau tame, kad buvo yra ir manau bus žmonių, kurie sieks naudotis kitais žmonėmis (gal tai pavadinti vampyrizmu?). Tas siekis atsiranda tuomet, kuomet žmogus nesugeba, sutarime su Gamta gauti iš Jos tai ko reikia jo pragyvenimui, šeimos pragyvenimui, tobulėjimui. Tai atsiranda, kuomet žmogus nesugeba, sutarime ir abipusiškai naudingai, gauti iš kito žmogaus tai, ko jam reikia, ko jo šeimai reikia, tobulėjimui reikia. Tuomet belieka paimti tiek iš Gamtos tiek iš kitų žmonių neatsižvelgiant į jokius dėsnius, kitų poreikius ar jų elementarų išlikimą. 

plačiau
 
ŠVIESOS ANGELAS IR DAR...

  Šį straipsnį pavadinau biblijinio projekto vienu iš veikėjų „užvadinimu“, nes daugumai tas projektas gyvenimiškai gana gerai žinomas. Tame projekte šviesos angelas minimas Liuciferio vardu. Tai angelas, kuris nešė savyje Šviesą, Žinias, Idealą, buvo be galo gražus ir pan.  Jis minimas kaip „puolęs“ angelas, o kodėl? Todėl, kad jis norėjo būti tapatus ar net „aukštesnis“ už Dievą? O gal todėl, kad norėjo savo turimas žinias dalinti Dievo kūriniams tiesiog taip, kad jie gyventų gerai, patogiai?

plačiau
 
SAPNAI AUKLĖJA

  Aš manau, kad sapnai auklėja sapnuotoją ir būtent todėl jie labai reikalingi. Tik sapnuose žmogus yra daug tikresnis negu pabudęs, kuomet pabunda jo ego, pabunda sąmonė, kuri linkusi keistis, prisitaikyti, dėliotis kaukes ir t.t. Sapnai atspindi žmogaus pasąmonę, kur slypi tikrasis „aš“. Paprastas pavyzdys, pakanka sąmonę nors kiek „išjungti“ alkoholiu, kad žmogus pradėtų elgtis taip, koks jo artimiausias vidus. Vieni taps ramūs, tylūs, gal eis miegoti, kitus patrauks prie dainų, kažkas pradės flirtuoti, o dar kiti sieks išreikšti savo agresiją prieš patį pirmą nepatikusį jam ir t.t.

plačiau
 
LAISVĖJIMO ETAPAI

 Gal būt daug kame atsikartosiu, bet va vėl kažkoks naujas etapas, kuriame tarsi naujaip tenka daug ką peržiūrėti, naujaip išjausti. Na, kad ir sielos, dvasios laisvėjimo etapai, kurie šiam momentui, manau yra  trys.

Pirmame etape, tobulėjantis žmogus Žemėje turi vergišką sielą. Antrame etape, tai laisvos sielos žmogus. Trečiame etape, kažkas panašaus į Tiesos piramidės laiptus. 

plačiau
 
KASDIENYBĖ

  Bet kokiai informacijai apie sveikatinimą, pagijimą ir kaip tai daryti, iš kur ji bepareitų yra būtina būti pasiruošus ją išgirsti, suprasti, „perdirbti“ per save. Būtina būti pasiruošus keistis, pakeisti savo požiūrį į praeitį, dabartį, ateitį. Jei žmogus nepasiruošęs keistis, gerinti savo charakterį, tai ką jis beskaitytų, tai tik laiko gaišimas. Gaunamos informacijos supratimas, suvokimas, tai visuomet vidinis pasikeitimas. Deja tai dažnai ilgalaikis ir sunkus procesas, daugumai. Dauguma nepasiruošusi greitai keistis, va todėl ir kenčia gana ilgai, prasidėjus tiems pokyčiams.  Kad informacija greičiau pradėtų veikti, būtina mąstyti apie tai ką skaitai, taikyti savo ir kitų gyvenimams. Todėl geriau ją nusikopijuoti ant popieriaus lapų iš kurių bus galima skaityti lėtai, bet kur, pamąstyti. Šalia, ant to pačio lapo galima dar ir savo pastabas, mintis užsirašyti, paanalizuoti. Tuomet vyksta gyvas darbas, daugiau dirba smegenys ir jausmai. Skaitymas iš kompiuterio turi tokią savybę, kad įjungus jį, informacija esanti jame jau čia, jau jaučiama, bet neišreikšta, o jei įjungtas dar ir internetas, tai viso pasaulio galima informacija jau čia, tik neišreikšta. Labai jautrūs žmonės tai jaučia ir negali net būti šalia įjungto kompiuterio. 

plačiau
 
SMEGENYS

  Kiek svarbios žmogaus gyvenime yra smegenys ir jų kokybiškas darbas? Kiek žmonių apie tai susimąsto? Aplamai mažai žmonių susimąsto apie bet kurių organų darbą. Dar kažkiek pajunta skrandį, vidurius, širdį, akių problemas, tai yra tos vietos, kurios greičiausiai ir jautriausiai sureaguoja į susikaupusias problemas ir tarsi sustabdo žmogų pagalvoti. Deja ir čia su dauguma žmonių yra problema – jie tiesiog numuša simptomus ir skuba „gyventi“ toliau. Ne nepasistengia trumpam pamąstyti, „įjungti“ smegenis, va jos todėl tokios ir „negudrios“, nes negauna visapusiškos informacijos, o kas gi dedasi išorėje, už tų kaulų ir mėsos „pavėsio“.  

plačiau
 
VISATAI REIKIA ...

 Tarp mūsų (o gal ir mes tokie), gyvena žmonės, kurie jau daugybę kartų reinkarnavo Žemėje ir kurie daugybę kartų patyrė įvairių patirčių, bei gavo pamokų. Kaip tokiems žmonėms gyvenasi Žemėje vėl ir kaip juos atskirti iš bendros masės? Kaip jiems sekasi vėl ir vėl pradėti nuo „švaraus lapo“? 

plačiau
 
SMEGENŲ MAGIJA

 Smegenys gana dažnai stebina ne tik paprastus žmones, bet ir mokslininkus. Pavyzdžiui kažkoks tai stimulas iš išorinio pasaulio gali sukurti specifinę patirtį. Na sakykime kažkokia tai piliulė nuo galvos skausmo. Kuomet sąmonė pastebi, kad dėl tos piliulės pavartojimo nustojo skaudėti galva ir, kad tą pokytį sukūrė toks poveikis iš aplinkos ir tai pasikartos kelis kartus, tuomet kažkurį  tai kartą, pavartojus net „tuščią“ piliulę organizmas lieps galvai nebeskaudėti. Tai vadinama išorinio stimulo asociacija su tam tikru vidiniu pokyčiu. Tiesiog smegenys suaktyvina tas pačias neuronų grandines, kaip išgėrus vaistų ir organizme išsiskiria panašios cheminės medžiagos. Tai galima pavadinti organizmo saviprogramavimu.  

plačiau
 
NEIGIAMA PATIRTIS

  Neigiama patirtis dažnai mums atsiliepia neigiamu savęs saviprogramavimu į ateitį. Pavyzdžiui jei pirmoji patirtis kalbant auditorijai viešai (o ypač jei dar vaikas) yra neigiama, tai yra tuo metu žmogus pasijuto nesaugus, apimtas nerimo, kažkas auditorijoje šyptelėjo, prunkštelėjo. Žmogų išpylė šaltas prakaitas, pradėjo strigti kalba, širdis daužosi, veidą užliejo raudonis, gal susuko skrandį, vidurius, galva ištuštėjo ir pan. Už visa tai atsakinga pasąmonė, autonominė nervų sistema. Sąmoningai to pakeisti negalime. Jei nors kartą nutiko toks „sutrikimas“, tai žmogus sąmoningai ar nesąmoningai daugybę kartų mintimis tą atkartoja, tuo tik sustiprindamas neigiamą saviprogramavimą. Jis prisimena daugybę smulkmenų nesėkmės metu, kurios „įsiėda“ programose, kas tik kartosis ateityje. Jei ateityje kas pasiūlys išstoti viešai prieš auditoriją, kad ir po daugybės metų, mintys, jausmai, praeitis susipins į vieną visumą ir sąmoningai to nesugebėsime įveikti. Beliks tik atsisakyti. 

plačiau
 
BUITINIAI VAMPYRAI (straipsniai papildomi)

  Kažkaip vis pagalvoju, kad gana dažnai žmonės nesiorientuoja kas yra tie „vampyrai“, iš kur kyla vampyrizmas ir aplamai kas tai yra. Dažnai pokalbis ar pamąstymai apie tai suvedami į kinosiužetus, kartais dar pakalbama apie energoinformacines struktūras, kurios prilimpa prie žmonių su tam tikrais charakterio bruožais, pasaulėžiūra ar „paveldi“ iš tėvų, senelių, prosenelių. Tačiau kas tai yra realiai gyvenime, kas dieną, metai iš metų ir dar su pažįstamais, artimaisiais ir su pačiu savimi (dažniau ar kartais), tai apie tai nekalbama, nutylima, o gal net nemąstoma. Tačiau apie tai reikia ir būtina mąstyti ir kalbėti, nes kaip tavo draugai, artimieji apturės šansą išgirsti problemos buvimą ir galimybę pasitaisyti, atsikratyti to ir neskriausti savo draugų, artimųjų ir savęs.  

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis