APIE MANE » STRAIPSNIAI
GIMINĖ

Nuo pat gimimo kūdikiui suteikiamas mamos, tėčio, senelių, prosenelių meilės palaiminimas. Šis palaiminimas tesiasi tol, kol jaunuolis ar mergina nesuseina į jausminiu-fizinius santykius su kitos giminės priešingos lyties atstovu. Tuomet priešingų lyčių ir giminių mergina ir vaikinas laimina savo palikuonis.

plačiau
 
LIGA IR CHARAKTERIS. PSICHOSOMATINĖS LIGOS. SVEIKO IR NEĮGALAUS ŽMOGAUS SANTYKIS

     Ligos ir neįgalumai yra glaudžiai susiję su charakteriu. Kokį žmogus susiformuoja charakterį, tokiomis ligomis jis ir bus linkęs sirgti. Pats procesas iš tiesų yra sudėtingesnis, nes pačios ligos padeda formuoti tam tikrą žmogaus charakterį. Viskas vyksta lygiagrečiai. Bet kuris silpnas iš prigimties kūdikis reikalauja padidinto mamos, tėčio, senelių, giminių ir aplinkinių dėmesio, saugumo. Jei jis negauna to dėmesio, tai imasi isterijų, gudrybių, ligų. Jei kūdikis pastebėjo, kad mamos padidintą dėmesį gauna tuomet kai serga, tai gali įsitvirtinti jo pasąmonėje ir toks vaikas turi galimybę būti neįgaliu visą gyvenimą. Todėl šeimose, kur sunkus materialinis gyvenimas, kur mamos ir tėčio tarpusavio santykiai blogi ir vaikui nelieka dėmesio yra pavojus vaikams pastoviai sirgti. Tos ligos vadinamos psichosomatinėmis.

plačiau
 
SERGANČIŲ PSICHOLOGINĖS PROBLEMOS

Pradėkime nuo to, kad nėra visiškai sveikų žmonių. Visi turi fizinių, mentalinių, ar jausminių sutrikimų. Tik tuomet, kai tie sutrikimai trukdo žmogui pajusti džiaugsmą ar riboja jo galimybes, norus, siekius žmogus pasijaučia ligoniu, neįgaliu. Ir aplamai vadinkime ligonius neįgaliai, nes sveikų atžvilgiu jie kažko  nebegali, kad ir laikinai. Neįgalūs neįgali atlikti tam tikrų fizinių, protinių veiksmų ar nebeturi jausmų aštrumo. Tuomet juose pradeda kauptis nepasitenkinimas, po to pyktis ir galų gale neapykanta ( iš tiesų jau prieš tai visa kaupėsi ). 

plačiau
 
PATEIKIAMAS ENERGO-INFORMACINĖS PRIEŽASTIES IR GALIMOS LIGOS RYŠYS

Galvos traumos – sąmonė užaugino didelę puikybę. Daugybinės galvos traumos vaikystėje – ženklas didelės puikybės sieloje.
Galvos sunkumas, galva nelaiko –puikybės blokuotė. Jei jaučiamas sprando linkimas, tai problemos perduotos vaikams.
Problemos su psichika – puikybės stabdymas (visas pasaulis turi atitikti mūsų troškimus ir mūsų valią).  

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16