APIE MANE » STRAIPSNIAI
KOPIJAVIMAS, TAI PAGRINDINĖ MEISTRYSTĖS MOKYMOSI FORMA

 Visi mes puikiai žinome, kad vaikai kalbėti mokosi kopijuodami savo mamą, tėtį, brolius, seseris, senelius ir tiesiog aplinkinius žmones. Tačiau ne visi mes suvokiame, kad vaikai kopijuoja viską ir judesius ir eiseną ir mąstymo būdą. Manau daug kam girdėtas faktas, kad jaunuoliai ir merginos, dažniausiai, savo „antrąją pusę“ ieško kopijuodami savo tėvų šeimos modelį. Ir tai jie daro nesąmoningai.  Aistros ir aplinkybės tik kartais nuveda kitais keliais, bet dauguma tiek savo  šeimos, tiek savo  visuomenės modelį siekia atkartoti savo gyvenime. Gyvybė kopijuoja ir atkartoja tai ką ji jau turi savyje ir tik nedidelis procentas suteikiamas kitokiems modeliams. Būtent tas, nedidelis procentas, reikalingas tam, kad gyvybė, katastrofų, epidemijų atveju galėtų išlikti ir atsinaujinti kitų, netradicinių gyvybės modelių dėka.

plačiau
 
MEILĖ IR SUSITAPATINIMAS

 Dar būdamas jaunuoliu pastebėjau, kad darniose šeimose vyras ir moteris kažkuo tai vis labiau supanašėja ir tas supanašėjimas vis labiau ryškėja su metais. Kartais pastebėdavau vyrą ir moterį gana senyvo amžiaus ir jie man tokie panašūs atrodydavo, bet tai ne brolis ir sesuo. Su laiku tokie pastebėjimai kaupėsi, o ir žmonių tokių pasakymų iš šalies, kaip „mylintys supanašėja“, vis dažniau išgirsdavau. Dažniausiai supanašėti į savo vyrą linkusios moterys. Teko bendrauti ne su viena mergina, kurios net aprangos stiliuje siekė būti panašios į savo vyrą. Paminėjus apie tai, tarsi atsiverdavo akys, kad negalima tiek susitapatinti su kitu, net mylimu žmogumi.

plačiau
 
MINTYS APIE DŽUNĄ

 Greit bus mėnuo, kaip aš naujai pažvelgiau į savo pirmą, neakivaizdinę bioenergoinformacijos mokytoją Džuną. Tai nutiko Saratove, liepos pradžioje. Buvau bute, kuriame buvo daugybė knygų. Viena iš jų tiesiog „atėjo“ į mano rankas. Ji buvo apie Džuną. Su knyga apgaubė ir keistas, visaapimantis jausmas. 

plačiau
 
BADAVIMAS

  Badavimas nėra badavimas, jei jūs apie jį galvojate kaip apie organizmo išsivalymą nuo šlakų, kuriuos organizmas nespėjo išsivalyti kitais būdais ir belieka štai tokia akcija. Tai jokiu būdu neturi būti tik fizinė akcija, nes nebus įvairiapusio išsivalymo. Organizmas ne tik fizinis, bet ir informacinis darinys, tam tikra struktūra. Todėl, atliekant fizinį badavimą, būtina maksimaliai atsiriboti nuo išorinių informacinių šaltinių ir galimų jausminių sutrikdymų. Reiškia jokio TV, ypač naujienų. Vengti konfliktų su artimaisiais ir „nematyti“ jų „blogo“ elgesio ar „negerų“ darbų.

plačiau
 
Vyrai ir Moterys

  Visais laikais aktuali tema ir labai asmeniška kiekvienam – vyro ir moters santykiai. Diskutuoti ta tema nėra lengva, nes absoliuti dauguma žmonių, visų pirma mintyse ir rečiau žodžiais teisina save, teisina savo „gerus“ ketinimus, ginasi „kvaila“ jaunyste. Giliau patyrinėjus, pasirodo tai tik emocijos, egoizmas, „gamtos šauksmas“ – maitintis, daugintis, dominuoti (dauginimosi ir dominavimo instinktai glaudžiai susiję ir iš esmės tai yra vienas instinktas). Tai instinktai, o ne žmogiškumas, sąmoningas, viso to suvokimas ir valdymas. Situacija taisosi tik tuomet, jei žmogus bent sau, tyliai, viduje, pripažins realią padėtį, sutiks su ja, bet nesusitaikys. Susitaikius  su esama padėtimi, žmogus rizikuoja ten ir likti, ar net dar pabloginti situaciją. Suvokus situaciją yra būtina pyktelėti ant savęs, pažadinti savyje „pasiutimą“, nes tik ši energija gali ištraukti žmogų iš „duobės“. Pyktelėjimas reikalauja veiksmo, nes jei jo nebus, tai pyktelėjimas virs pykčiu, po to neapykanta ir susinaikinimu toje „duobėje“. Visiškas susitaikymas su situacija ir nuolankumas, paliks jus „duobėje“ ilgam, o gal net visam gyvenimui. Ir bet kas eidamas pro šalį galės išmesti ant jūsų savo „šiukšles“, pasityčioti, pasinaudoti. Ne veltui bet kuri religija reikalauja iš savo „avelių“ nuolankumo, susitaikymo – esantys „duobėse“ net nesistengs iš jų pabėgti, net jei ta duobė gerokai sumažės. Šiuo atveju labai geras programavimo pavyzdys iš Indijos, kur dauguma dramblių šeimininkų, nuo mažumės pririša drambliuko koją prie virvės, o tas nori judėt, veržiasi pas mamą. Koja nusitrina iki kraujo, jam labai skauda, o dar musės puola žaizdą... Taip, nuo mažumės, jo pasąmonė užprogramuojama, kad virvė yra visagalė. Todėl, net suaugę ir dideli drambliai, nors ir pririšti su menka virvute už kojos, nesiveržia niekur. Programavimo būdų yra įvairių, svarbu žinoti tikslą, ko norima iš užprogramuotų būtybių.

plačiau
 
PRIKLAUSOMYBĖ = SAVIŽUDYBĖ

 Žmogus, turintis bet kokių priklausomybių (alkoholio, narkotikų, rūkalų, apsivalgymo ir t.t.) yra susirūpinęs tik savimi. Jis verkšlena tik dėl savęs, dėl jį „kankinančių“ poreikių, koks jis „nuskriaustas“ gyvenimo ir pan. Taip, automatiškai, jį supantys artimi žmonės, draugai, pažįstami ir bet kurie jo gyvenime pasitaikantys žmonės yra jo išnaudojamos aukos. Šiuo atžvilgiu yra viena sąlyga – ar jie „pasirašo“ būti tomis aukomis.

plačiau
 
KVĖPAVIMO SVARBA

  Koks svarbus yra kvėpavimas, žmogus suvokia tik tuomet, kuomet jam uždengsi burną ir nosį bent 30 sekundžių. Tuomet vertybių sistema greitai keičiasi. Visi taip įprato prie kvėpavimo, kad svarbiausia jiems atrodo maistas, malonumai, emocinės, mentalinės ar fizinės narkotinės medžiagos ir pan. Būtent su pirmu įkvėpimu prasideda sąmoningas žmogaus gyvenimas šiame pasaulyje ir su paskutiniu užsibaigia. Tad kiek žmonės vertina kvėpavimą, kiek vertina tai, kas suteikia jam medžiagas, reikalingas kvėpavimui. Deja žmonija nesupranta tos vertės ir masiškai naikina deguonies gamintojus, teršia orą gamyklų veiklos produktais, vis gausėjančių mašinų veiklos produktais. Retas lietuvis yra patyręs didelių, pramoninių miestų smogą, užterštą orą, kuriame tenka naudoti saugančią plaučius nuo nuodų kaukę. Beje ir vandens švarumą, bei jo neribotą kiekį mes nelabai vertiname, nes patirties tame neturime. Kai pabūni kraštuose, kur vandenį į namus paduoda tik 2 valandas per parą, tai pradedi suvokti vandens vertę ir pikta darosi, kuomet pamatai kaip Lietuvoje to nevertina.

plačiau
 
SKIEPAI

  Labai daug žmonių visiškai nesidomi kas yra vakcinos ir kokie jų ne tiek teigiamos, o neigiamos pasekmės. Va kad ir šis vienas filmas verstas iš anglų į rusų kalbą (galima susirasti ir anglų kalba), pateikia žiaurią tiesą apie vaikų smegenų žalojimą. Yra tam tikra sistema, kuri į smegenis nepraleidžia daugybę jai galimai pavojingų junginių, chemijos. Dėl nto gydytojai negalėjo gydyti daugelio smegenų ligų, auglių ir pan. Tuomet farmacininkai sugalvojo kaip prasiskverbti pro šį barjerą panaudodami nano daleles. O kai dar panaudojo polisorbatą80, tai prasiskverbimo sparta padidėjo 20 kartų. Tą pačią technologiją panaudojo ir vakcinų gamintojai. Tačiau vakcinoje paprastai yra virusas, kuris kartu su vakcinos medžiaga patenka į smegenis ir sukelia tam tikrų smegenų vietų uždegimą, patinimą. Tai kūdikiams sukelia traukulius, atsiliepia jų tolesniam vystymuisi, sukelia autizmą.

plačiau
 
VYTURIAI IR PELĖDOS

  Daugumai teko girdėti apie tokį žmogaus įvertinimą – „tai ji pelėda, todėl taip ilgai miega“, arba „tai jis vyturys, jam lengva anksti keltis“. Kažkaip tuo viskas ir užsibaigia. Įsigilinti į tema retas sugeba, o tuo labiau tas žinias taikyti savo, ar savo šeimos gyvenime. Pasigilinus pastebi, kad tai labai svarbus reiškinys.

plačiau
 
MITYBA IR NE TIK

  Sakoma, kad su amžiumi, dėl savo teisingo požiūrio į patirtį, žmogus tampa vis išmintingesnis. Tai tarsi tam tikra dėlionė, kuri, nuo tam tikro kiekio sukauptos patirties, savaime atsako į daugybe gyvenimiškų klausimų.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis