APIE MANE » STRAIPSNIAI
ANABOLINIAI STEROIDAI

   Žmogui malonumą gyvenime suteikia savirealizacija. Kuomet žmogus save realizuoja – jo(jos) smegenyse išsiskiria tam tikros medžiagos, kurios tarsi stimulas už teisingą gyvenimo kelią. Norint save realizuoti yra būtina tobulėti, visa ko išmokti, plėsti pasaulėžiūrą. Jei žmogus tingus, bailus jis ieško cheminių malonumų, stimuliantų vietoj tobulėjimo ir teisingos savirealizacijos. Tie stimuliantai tai įvairiausi narkotikai, kurie sustabdo žmogaus tobulėjimą, nukreipia jo gyvenimą klystkeliais. Beje šie, to vieno žmogaus klystkeliai, paprastai įtakoja aplinkinių ir kitų žmonių gyvenimus. Todėl vieno žmogaus narkomanija yra ir aplinkinių, artimųjų žmonių abejingumo, nusišalinimo problema, kas jiems (ir jų palikuonims) po kiek tai laiko sugrįžta bumerangu.  

plačiau
 
NARKOMANIJA

  Priklausomybė nuo…. Bet kokia priklausomybė, tai žmogaus nesugebėjimas nevartoti alkoholio, rūkalų, narkotikų, maisto perdėtas vartojimas, TV nesugebėjimas ilgesnį laiką nežiūrėti, sumanaus telefono manija ir t.t. Priklausomybė yra taip pat ir religinė ir kažkokio muzikos dievaičio ar muzikos grupės negalėjimas neklausyti, tam tikrų išsireiškimų pastovus kartojimas ir t.t. Žmogus susikuria daugybę savų priklausomybių ir tik jis pats gali jas “atkabinti”. Jokia magija, joks kodavimas, ar kitas išorinis poveikis nepašalins priklausomybės jei žmogus pats, nors kiek, to nenorės. Išorinė pagalba reikalinga, kartais net būtina, bet tik pagalba. 

plačiau
 
APIE DIEVĄ ...

  Šį straipsnį norisi pavadinti tiesiog pasvarstymu apie Kūrėją, kurį galima vadinti ir visiems suprantamu arba jų suvokimui priimtinu pavadinimu, tokiu kaip Dievas. Bent jau mano gyvenime, tai tas suvokimas vis keičiasi, tarsi įgauna „naujų atspalvių“, bet nieko kardinalaus nevyko iki šiol, kol... 

plačiau
 
VAIKŲ ŠVIESA

  Kiekvienas vaikas, ateidamas į šį, fizinį pasaulį atsineša savo šviesos kiekį. Aišku yra ir karminės „uodegos“ ir giminės, į kurią atėjo, „energoinformacinės“ šiukšlės, bet šviesą atsineša kiekvienas.

plačiau
 
KATYTĖS ŠUNIUKAI IR LIGOS

 Labai daug kas tiesiog nepamąsto kiek ligų su įvairiais parazitais mums atneša tokie mieli augintiniai. Yra tiesiog prabanga turėti augintinius ir vaikus. Kodėl? Paprasta kačių toksoplazma, kuri katėms tarsi nieko ypatingo nepadaro, bet „skaniai“ valgo žmogų. Jos mėgiamos vietos yra smegenys ir akys, nors ji randama ir kituose organizmo vietuose. Nėščioms moterims gali būti jų būsimo kūdikio, tai yra jau vaisiaus išsigimimo priežastis. Toksoplazmoze sėkmingai galima užsikrėsti ir nuo paukščių, pavyzdžiui namuose auginamų papūgėlių, nes jie tarpiniai nešiotojai. Toksoplazma dažnai yra lėtinė, bet pasitaiko atvejų, kuomet dar užpuola ir grybelis. Tada per kelis metus galimas net jauno žmogaus neįgalumas.

plačiau
 
TIRPIKLIAI IR PARAZITAI (IŠ Hulda Regehr Clark)

 Į mūsų organizmus kas diena patenka begalės tirpiklių, nors ir mažais kiekiais. Visų pirma per parduotuvėse pirktus įvairius gėrimus ir per maistą. Ten, kur miltelių pavidalo maistas (vaikų maistas, baltyminis maistas, milteliai gėrimams gaminti, vaistai kapsulėse miltelių pavidalu ir t.t.) tų tirpiklių būna daugiau. Tirpikliai patenka ir oru ypač dažymo procese. Tirpikliai mūsų ląstelių sieneles padaro plonesnes, o kai kur visai skylėtas. Tuo pasinaudoja mūsuose esantys parazitai ir įsikuria tuose vietose, kur daugiausiai nusėda tų tirpiklių.

plačiau
 
NUTOLIMAS NUO GAMTOS (Pamąstymai)

  Absoliuti dauguma žmonių bėdų susiję su žmonių nutolimu nuo Gamtos, nutolimu nuo Gamtos dėsnių. Pagrindinė problema manau tame, kad buvo yra ir manau bus žmonių, kurie sieks naudotis kitais žmonėmis (gal tai pavadinti vampyrizmu?). Tas siekis atsiranda tuomet, kuomet žmogus nesugeba, sutarime su Gamta gauti iš Jos tai ko reikia jo pragyvenimui, šeimos pragyvenimui, tobulėjimui. Tai atsiranda, kuomet žmogus nesugeba, sutarime ir abipusiškai naudingai, gauti iš kito žmogaus tai, ko jam reikia, ko jo šeimai reikia, tobulėjimui reikia. Tuomet belieka paimti tiek iš Gamtos tiek iš kitų žmonių neatsižvelgiant į jokius dėsnius, kitų poreikius ar jų elementarų išlikimą. 

plačiau
 
ŠVIESOS ANGELAS IR DAR...

  Šį straipsnį pavadinau biblijinio projekto vienu iš veikėjų „užvadinimu“, nes daugumai tas projektas gyvenimiškai gana gerai žinomas. Tame projekte šviesos angelas minimas Liuciferio vardu. Tai angelas, kuris nešė savyje Šviesą, Žinias, Idealą, buvo be galo gražus ir pan.  Jis minimas kaip „puolęs“ angelas, o kodėl? Todėl, kad jis norėjo būti tapatus ar net „aukštesnis“ už Dievą? O gal todėl, kad norėjo savo turimas žinias dalinti Dievo kūriniams tiesiog taip, kad jie gyventų gerai, patogiai?

plačiau
 
SAPNAI AUKLĖJA

  Aš manau, kad sapnai auklėja sapnuotoją ir būtent todėl jie labai reikalingi. Tik sapnuose žmogus yra daug tikresnis negu pabudęs, kuomet pabunda jo ego, pabunda sąmonė, kuri linkusi keistis, prisitaikyti, dėliotis kaukes ir t.t. Sapnai atspindi žmogaus pasąmonę, kur slypi tikrasis „aš“. Paprastas pavyzdys, pakanka sąmonę nors kiek „išjungti“ alkoholiu, kad žmogus pradėtų elgtis taip, koks jo artimiausias vidus. Vieni taps ramūs, tylūs, gal eis miegoti, kitus patrauks prie dainų, kažkas pradės flirtuoti, o dar kiti sieks išreikšti savo agresiją prieš patį pirmą nepatikusį jam ir t.t.

plačiau
 
LAISVĖJIMO ETAPAI

 Gal būt daug kame atsikartosiu, bet va vėl kažkoks naujas etapas, kuriame tarsi naujaip tenka daug ką peržiūrėti, naujaip išjausti. Na, kad ir sielos, dvasios laisvėjimo etapai, kurie šiam momentui, manau yra  trys.

Pirmame etape, tobulėjantis žmogus Žemėje turi vergišką sielą. Antrame etape, tai laisvos sielos žmogus. Trečiame etape, kažkas panašaus į Tiesos piramidės laiptus. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis