APIE MANE » STRAIPSNIAI
AIŠKIAREGYSTĖ, AIŠKIAGIRDYSTĖ, SENSITYVUMAS ...

 Bioenergetikoje yra terminas „ekstrasensas“. „Sensas“, tai jautrus žmogus, o „ekstra“, tai ypač jautrus žmogus. Tokie žmonės gali daugiau ar mažiau jausti kitą žmogų, matyti jo bėdas, ar girdėti jo mintis. Tokie žmonės jaučia ne tik žmonių bioenergetiką, bet ir net fiziškai nematerialių esybių energetiką. Tie jutimai daro didelią įtaką jautriems žmonėms, jų kūnams, mintims, jausmams. Ne visų psichika gali atlaikyti tokią informacinę įtaką, todėl dauguma tokių žmonių pereina savotiškus išbandymus, kurie būna skausmingi ir psichikai ir kūnui.

plačiau
 
SUSINAIKINIMO PROGRAMA

  Bet kokia biologinė sistema turi vystymosi ir susinaikinimo programas. Grubiai tai galima palyginti su kompiuteriu. Šios dvi programos žmonių gyvenime veikia lygiagrečiai ir jos abi reikalingos. Problema tik tame, kad gana dažnai žmogus savo gyvenimo ir mąstymo būdu perdėm sustiprina susinaikinimo programą. Taip jis žudo ir save ir aplinkinius ir savo palikuonis. Plečiant savo mąstymą būtina vis iš naujo įvertinti kiek mano gyvenimui turi įvairios, užslėptos susinaikinimo programos. 

plačiau
 
NAUJIENOS APIE VAKCINAS

 Buvo atlikti tyrimai, kad infekcinės ligos natūraliai pasaulyje mažėjo dėl žmonių higienos, o ne dėl vakcinų. Tai patvirtina istorija. 

plačiau
 
ENERGIJOS AUGINIMO, GYVYBĖS PLĖTIMO VEKTORIUS

 Labai svarbu savo gyvenime stebėti ar savo gyvenimo būdu mes auginame energiją, plečiame gyvybę ar darome atvirkščiai. Labai svarbu  ar tai daro visuomenė, kurioje gyvename, valstybė, nes nuo to priklauso asmeninė gerovė ir palikuonių gerovė. Taip pat iš istorijos ar iš gyvūnijos pasaulio mes žinome, kad pirmiausia pavalgo šeimos galva, tas, kas pagauna grobį, tai yra maitintojas. Tik stiprus maitintojas vėl galės šeimai, gaujai sumedžioti naują grobį. Po jo minta mažiau gaujai svarbūs individai ir galiausiai palikuonys. Tik esant stipriems maitintojams, kitiems nariams, palikuonys gali išgyventi. Iš šios pozicijos pažiūrėkime į dabartinę visuomenę ir jos perspektyvas. 

plačiau
 
JAUSMŲ SKALĖ

  Žmogaus gyvenimą valdo jausmai. Jausmai šaknys, o mintys tik daigai tų šaknų. Jei žmogus kažkam tai jaučia gerus jausmus, tai jis kitam žmogui atiduos visą save, net jei tai jam pačiam pakenks. Vienas iš ryškių pavyzdžių tai moters ir vyro meilė, mamos ar tėčio meilė savo vaikui ir pan. Jei žmogus nekenčia kito žmogaus, pavydi jam, tai net jei kitas žmogus padeda visiems ir net tam piktam žmogui, piktas žmogus sieks pakenkti geram žmogui. Jei esi geras žmogus, bet tave prives prie baimės jausmų aplinkinių manipuliacijų pagalba, tai dėl baimės gali padaryti kažką bloga. Jokios geros mintys nepadės, nes būsi baimės jausme. Visi nusikaltimai, iškrypimai vyksta tuomet, kai žmogus dažnai ar ilgai būna užslėpto agresyvumo jausme. 

plačiau
 
ETERINĖS GRANDINĖS

Kuomet mūsų prisirišimas prie žmogaus, daiktų ar malonumo šaltinių susieti su baime, tuomet mes prie šito prisirišame eteriniais saitais, tarsi grandinėmis. Tuomet pasąmoningai mums tampa svarbu, kad tas žmogus (žmonės), daiktas (daiktai), malonumo šaltinis (šaltiniai) niekur nedingtų ir nepasikeistų. Šitie saitai panašūs į lanksčius vamzdelius. Jie mus susieja su geismų objektais, su dažno bendravimo objektais mums nematomais kanalais. Ir kuo ilgiau tesiasi toks bendravimas, kuo jis sodresnis tuo storesni tampa tie vamzdeliai, tuo masyvesnės „grandinės“. Pačios masyviausios grandinės mus riša su giminėmis, artimaisiais, draugais, vaikais ir su tais žmonėmis, su kuriais mes seniai ir aktyviai bendraujame. Tokie ryšiai mus gali rišti ir su ilgą laiką mus rišančiais negerais įpročiais – rūkymas, alkoholis, kava, energetiniai gėrimai, vaistai ir pan. Tokie iškreipti ryšiai gali būti ir su daiktais, kuriuos mes kas dieną matome, naudojame, prie jų prisirišame. 

plačiau
 
TAUPYK SAVO ENERGIJĄ

Neprarask laiko savigailai.Nesinaudok savo valdžia. Nebijok pokyčių. Nenaudok energijos tam, ko negali kontroliuoti. Nepergyvenk dėl noro visiems patikti.Nebijok protingos rizikos.Nesigailėk dėl praeities.Nekartok savo klaidų.Džiaukis kitų žmonių sėkme.Nepasiduok po nesėkmės.Nebijok vienatvės.

plačiau
 
SU KUO SUTAPSI ...

  Atsikėliau rytą ankstų rudenio ir ... viskas gerai. Būna atsikeliu ir ... kažkas ne taip, tarsi liūdesys, depresija bandytų belstis. Tuomet keliuos ir susitapatinu su rudeniu. Greičiausia padaryti tai pavyksta jausmais, galima mintimis, o galima ir fiziškai. Jausmais, tai kuomet rudenio dienoje randu grožio, džiaugsmo, meilės, kai jaučiu jog galiu kažką duoti su meile ir su dėkingumu priimti. Tuomet viskas vėl gerai. Būdavo, kad tai nesuveikdavo, tai pajungdavau mintis apie dienos darbus, veiksmus dienoje rudens. Mano esątis surezonuodavo, prisiderindavo ir vėl viskas gerai. Būna kartais, kuomet tenka pajusti tą rudenį fiziškai tam, kad tas kažkas „negerai“ išgaruotų. Tuomet eini į lauką, į tą rudenį, pajauti jo vėją, lietų, tamsą, šaltą drėgmę ir ... atrandi ten savą grožį, džiaugsmą, šilumą, veiksmą, gyvybės judėjimą. Tuomet vėl viskas gerai. 

plačiau
 
KODAVIMAS

Mums visiems paskutiniu metu vis dažniau tenka išgirsti žodį „kodas“, „kodavimas“, „užkoduoti“ ... ką tas žodis reiškia? Kodas, tai informacinių kompleksų junginys, kuris nukreipia užkoduotą sistemą tam tikra veiklos kryptimi, arba riboja tos veiklos pasireiškimą. Tai panašu į kompiuterio užprogramavimą. Kodas visų pirma „užslaptintas“ simbolių, poveikių rinkinys, žinomas tik koduotojui. Koduojasi nuo perdėto valgymo, rūkymo, alkoholio vartojimo, narkomanijos ir t.t.  Atidūs žmonės pastebi, kad su kodavimu mes susiduriame kas dieną ir daugybę kartų : TV, reklamos, parduotuvėse, vaistinėse, mokyklose, medicinos įstaigose ir t.t. Užeiname į parduotuvę, o ten pilna „maisto“ įpakuoto į gražias, blizgančias pakuotes, ant kurių užrašyta daugybė pagyrų tam produktui, jo skoniui, naudingumui. Vaistinėse ant visų „vaistų“, maisto „papildų“ užrašyta daugybė pagyrų to vaisto ar papildo naudingumui ir reikalingumui jums. Mokyklose peršami žinių kiekiai kurie „tikrai“ bus reikalingi jūsų gyvenime. Medicinos įstaigose išrašomi vaistai, kurie jus „tikrai“ pagydys, o gydytojų užpildyti dokumentai jau „garantuotai“ jus pagydys. Tai reklama, tai kodai ir iš tiesų tai zombiavimas. Žmonės verčiami zombiais, kad vykdytų kažkam reikalingus veiksmus, neštų pelną, būtų priklausomi. 

plačiau
 
BIOENERGETINĖ ŠVARA

  Bioenergetinė švara mūsų gyvenime yra labai svarbi, gal net svarbesnė už fizinę mūsų kūno švarą, tačiau dauguma žmonių deja to nesupranta, nes jų to niekas nemokė ir nemoko. Ar daug informacijos apie tokio tipo švarą yra aplink mus? Siekiama, kad tokios informacijos būtų mažiau, nes taip lengviau reklamos agentūroms įpiršti žmonėms nereikalingus produktus, gaminius, taip lengviau politikams valdyti žmones, taip lengviau farmacinėms įmonėms gauti viršpelnius ir t.t.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis