APIE MANE » STRAIPSNIAI
MOKYTOJAI - MOKINIAI ...

  Visos esybės savo ir kitų gyvenime yra ir mokiniai ir mokytojai. Ir nesvarbu ar tai aukštų vibracijų eterinės esybės, ar žemų vibracijų, ar pagaliau tai fizinės esybės. Tai visuotinis dėsnis. Mes tik Dievo ląstelės, kurios mokosi ir moko tam, kad atkartotų JO kelią, JO programas ir pažintų JĮ. Na gal nereikia nuklysti per toli, bet perspektyvos aiškios. Kaip mes elgiamės, kas dieną, kuo gyvename, ko siekiame artimiausioje ateityje visų pirma kaip dvasinės būtybės ??? 

plačiau
 
SUSITAPATINIMAS

Absoliuti dauguma žmonių nesuvokia kokią didelę reikšmę jų gyvenime turi susitapatinimas. Susitapatinimas, tai aplinkoje matomo objekto informacinis perkėlimas ant savęs ir savęs informacinis perkėlimas ant to objekto. 

plačiau
 
APŽVALGA

Praėjo 10 savaičių nuo svetainės atsidarymo ir reikia atlikti atsiliepimų, pageidavimų analizę. Visi, kurie nori pakeisti save, situaciją susiduria su labai panašiomis problemomis. 

plačiau
 
DAUGIAPOLIŠKAS MĄSTYMAS

Absoliuti dauguma žmonių mąsto vienpoliškai. Tai natūrali pirmykštės gyvybės būsena, kuomet gyva esybė mąsto tik apie savo gyvenimą, poreikius. Todėl, kad pirmykštė gyvybė išliktų ir plėstūsi, „gavo“ instinktus, iš kurių pagrindinis yra dauginimosi instinktas, o po to išlikimo.

plačiau
 
ŠUNYS, KATĖS IR KITI ŽMONĖS

Labai pagreitinti suvokimą galima būnant stebėtoju iš šalies. Tuomet greičiau kinta požiūris į pasaulį. Jei sugebi būti stebėtoju iš šalies sau, tai kinta požiūris į save, o kaip pašalinis efektas, tai traukiasi ligos, nelaimės, gerėja likimas. 

plačiau
 
KARMOS SPECIALISTŲ PASTEBĖJIMAI

Čia sudėjau karmos specialistų pastebėjimus, patyrimus, nuomones. Manau bus įdomu susipažinti su šia informacija, kuri gal būt ekspromtu sudėta, bet aktuali. 

plačiau
 
APIE REIKI IR NE TIK

Šiuo metu yra daug žinoma apie Reiki sistemą. Ji laikoma universalia. Ši sistema kilo iš Japonijos, ją sukūrė mokytojas Mikao Usui. Jis intensyviai ieškojo, kaip žmones gydė Biblijoje aprašomas Jėzus, vien rankų prisilietimu. Mokytojas Usui daug mąstė, analizavo jausmus, stengėsi medituoti - jis gavo energetinės informacijos. Jis buvo japonas, ta informacija buvo išreikšta per šio žmogaus energoinformacinę esatį: per jo jausmus, emocijas, mintis, gyvenimišką patirtį. Todėl jo naudojami simboliai buvo būtent tokie, kokius galėjo priimti jo sąmonė. 

plačiau
 
GRYBELIAI. VIRUSAI. BAKTERIJOS. ENERGETINĖS-INFORMACINĖS ESYBĖS

 Mūsų organizmas tai ne tik fizinis kūnas, tai ir minčių bei jausmų kūnai. Jei yra fiziniai virusai, bakterijos ir grybeliai, tai yra ir minčių, bei jausmų grybeliai, virusai, bakterijos. Tos esybės ezoterikoje turi savus specifinius pavadinimus, bet iš esmės tai tie patys grybeliai, bakterijos, virusai,  kurie atlieka savo funkciją. 

plačiau
 
MINTYS APIE KARMĄ

Visų pirma kas yra „karma“. Paprastai pasakius, tai visa ką perdavė tėvai, seneliai, proseneliai ir t.t. Visa genetika, jausmai, mintys, jų pridarytos bėdos ir geri darbai. Kaškuomet bandyta sakyti, kad vaikai neatsako už tėvų pridarytas bėdas. Prieš žmones, visuomenę gal būt, bet tik ne prieš informacinį lauką. Tame lauke per laiką turi būti viskas kompensuojama ir suderinama. 

plačiau
 
MINTYS , JAUSMAI IR GYVENIMAS

Tam, kad mūsų gyvenimas pakryptų į gerą pusę prieš tai būtina mūsų mintis padaryti kitokiomis, o ypač jausmus. Mąstymo ir jausmo procesai mumyse vyksta ne tik galvoje, bet visame kūne, net kiekvienoje ląstelėje. Mes mąstome, jaučiame visa savo esybe.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   sekantis