APIE MANE » STRAIPSNIAI
EMOCINIŲ TONŲ SKALĖ

 Manau neparašysiu šiuo atžvilgiu nieko naujo. Tiesiog pažįstami žmonės, po 5 metų, dalinasi ta pat informacija, kuria aš dalinausi internete tuomet. Esmė tame, kad jiems tai kaip „nauja“ – pamiršo?  Man savaime tai atrodė  aišku ir perdėm to neakcentuodavau, bet matyt kažkiek susisteminti ir pateikti vis dėlto reikia.

plačiau
 
KŪNAS IR GYVENIMO KOKYBĖ

  Žmonės turi įvairius kūnus pagal svorį, apimtį... Nuo ko tai priklauso? Kokią įtaką daro žmogaus kūnas to žmogaus gyvenimo kokybei? Gyvenimo kokybė tai malonumas dėl savirealizacijos šiame pasaulyje, gebėjimas keisti pasaulį, daryti jį patogesnį, gražesnį ir tai palikti palikuonims. Beje tik gabumai, patirtys yra išsinešamos į kitą pasaulį.  

plačiau
 
REINKARNACIJA

  Šita tema mano dėmesio sferoje vis iškildavo, bet gyvenimo rutina vėl ją „nuplaudavo“. Prieš metus mirė man brangus žmogus ir reinkarnacijos tema tiesiog įsiveržė į mano gyvenimą, visai man neprašant. Tiesiog iškildavo vaizdiniai ir sapnai, kurie rodė tos sielos kelią. Tai buvo kaip trumpi filmai. Paskutinių trijų mėnesių laikotarpyje, mirę iš mano giminės, mane tarsi pakvietė pasidomėti jų reinkarnacija. Ir vėl iškilo netikėta informacija vaizdinių pavidalu. Visa ta informacija kažkiek patvirtino knygose, internete, aiškiaregių platinamą informaciją, bet dalį paneigė. 

plačiau
 
TIESOS PAIEŠKOS

 Gana ilgą laiką nepavyko kompaktiškai sudėlioti informacijos ir tam gana efektyviai pasitarnavo kelionė už Lietuvos ribų. Informacija ir apmąstymai apie tiesą, o ypač apie TIESĄ turi būti kasdieniai. TIESĄ žmogaus protu neįmanoma suvokti ir ji mums veriasi tik per gyvenimiškas tiesas. Žmonės iš esmės skirstomi į gebančius savarankiškai aiškintis tiesą ir negebančius to padaryti. Tie, kurie nesugeba aiškintis tiesos turi tik vieną pasirinkimą – tikėjimo kelią. Jų protas nėra lankstus, kritiškas, analizuojantis ir jiems belieka aklai tikėti kitų pateikiamomis „tiesomis“(pusiau tiesomis, ar net tiesioginiu melu). Tokie žmonės lengvai pasiduoda spaudos, TV melui. Tokie žmonės lengvai tampa vienos ar kitos religijos avys. Tik mažuma sugeba aiškintis tiesą, bet klausimas ar jie tai panaudos tik savanaudiškai ar ir visuomenei, jau yra kitas.

plačiau
 
EISENA IR KIEK TAI SVARBU ŽMOGAUS GYVENIME

 Dar tik žengdamas į paauglystę pradėjau kreipti dėmesį į savo eiseną ir labai norėjosi ją taisyti. Teko girdėti ir skaityti, kad eisena įtakoja žmonių likimus. Kur žengia mūsų koja, taip keičiame savo likimą. Pėda, jos dėjimas parodo koks žmogaus charakteris, kaip jis reiškiasi gyvenime ir tuo pačiu kaip tai atsilieps jo gyvenime. Labai daug mamų bei tėčių visiškai nekreipia dėmesio į jų vaikų eiseną, nes nežino ar nesupranta, kad tai įtakoja jų vaikų likimą.

plačiau
 
STIPRŪS IR SILPNI. PAKLYDĘ IR NEPAKLYDĘ.

  Gimimas, gyvenimas ir jo pabaiga labai priklauso nuo tėčių, mamų, senelių, prosenelių gyvenimo būdo, pasaulio suvokimo, mūsų pačių karminių „kabliukų“, pačių pasaulėžiūros ir gyvenimo būdo.

plačiau
 
SVAJONIŲ REALIZACIJOS BŪDAI (papildyta)

 Pateiksiu kelis iš svajonių realizacijos būdų, nes jų yra daugybė. Pirmiausia, kad svajonė galėtų įsišaknyti, būtina išvalyti svajonių lauką, nuo buvusių, nerealizuotų, „apkerpėjusių“ svajonių. Antra – svajonė turi pasiekti tokį potencialą, kad taptų troškimu. Puikiai kiekvienas žino, kad kai trokšti vandens, tai eini būtent ten, kur jis yra nežiūrėdamas į kliūtis, nubrozdintus kelius ar panašiai. Trečia – svajonę patartina pasėti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir į paruoštą „dirvą“. Toliau belieka prižiūrėti, „laistyti“, saugoti nuo „piktžolių“ ir „kenkėjų“. 

plačiau
 
VAIKŲ KARMA PAGAL GIMIMO MĖNESĮ

 Užtikau savotišką informaciją. Kažkiek tiesos joje radau, tad gal kam bus naudinga, savo gyvenime palyginti, pamąstyti. Tad trumpai ką sako numerologija pagal karmą:

plačiau
 
ŠAMANAS

  Savo laiku Rusijoje sutikau tokį žmogų, kurį daug kas tuomet pavadindavo šamanu. Kaip jį vadina jam buvo nesvarbu, bet kartais, mažame būrelyje žmonių, jis save pavadindavo „znakar“ arba „ZNAjuščiy KARmu“. Ir tai akcentuodavo jog šis pavadinimas tik dalinai atspindi jo veiklą. Pagrindinis jo tikslas buvo žmonių sąmoningumo auginimas. Na, o kad žmonės pasveikdavo tame procese, tai buvo tik šalutinės pasekmės. Tuo laiku jis mane sužavėjo ir buvimas šalia (kad ir gana trumpas) paliko pėdsaką visam mano gyvenimui. Kai aš vieną kartą jį pavadinau mokytoju, tai jis griežtai paprieštaravo. „Aš tau tik tas, kas parodo kur yra jungtukas tavo kambaryje. Tačiau tik PATS gali jį nuspausti ir tavo kambarys nušvis.“ Tai yra mano vidus nušvis naujame suvokime, naujame žinojime. Ir tų tamsių kambarių mumyse yra daug ir visuose reikia užsidegti šviesas – pačiam (pačiai). Vėliau išgirdau, kad jis tą patį pasako ir kitiems.

plačiau
 
SVAJOKLIAI IR REALISTAI

   Labai aktuali tema viso to, kas vyksta su kiekvienu iš mūsų, kiekvieną dieną. Problema paryškėja kuomet ją "įvarome į kampą". Tai yra logiškas tos problemos finišas. Į „svajoklius“ ir „realistus“ pažiūrime jų finiše. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   sekantis