APIE MANE » STRAIPSNIAI
DAILYRAŠTIS

 Jau senokai, moksliškai įrodyta, kad dailyraštis vaikams nuo mažumės, daro didžiulę įtaką smegenų vystymuisi. Aišku didelę įtaką vaikų smegenų vystymuisi daro ir veikla su smulkiais daiktais, įvairūs konstruktoriai, dailė, drožinėjimas. Tačiau dailyraštis ne tik ugdo smulkią pirštų motoriką, bet įjungia ir mąstymą, nes žodžiai ir sakiniai turi įgauti tam tikrą prasmę.

 

plačiau
 
KŪNO MAISTAS

 Mes, nesuvokdami to ir nesugebėdami atskirti, iš tiesų maitinamės labai įvairiu maistu. Yra kūno maistas, be kurio kūnas negali augti, statyti save, po to išlikti, atsinaujinti. Mes maitinamės jausmų, emocijų maistu, minčių maistu, kurie taip pat padeda augti kūnui, tobulėti, išlikti, apsiginti ir t.t. Paskutiniu metu reklamuojama, tiesiog gana agresyviai įprogramuojama veganiška mityba, gana stipriai kenkia daugumai žmonių. Žmonės, nemąstydami pasiduoda savo protų užprogramavimui tam tikromis idėjomis, susižavi tuo, dėl ko kenčia jų ir jų vaikų kūnai, kas aišku atsiliepia protams ir jausmams.

plačiau
 
APSĖDIMAI

 Pats žodis „apsėdimas“ tarsi parodo, kad ant žmogaus kažkas tai „atsisėdo“. Keisčiausia, o gal natūralu, kad tie žmonės paprastai yra moteriškos lyties. Hipotezių šiuo atžvilgiu yra įvairių. Esmė susiveda į tai, kad moterys yra emocingos ir lengvai pasiduoda emociniams poveikiams iš išorės. Tačiau buvo pamiršta įtaka emocinio poveikio iš vidaus. Pasirodo pakanka emocingam žmogui (ne tik moteriai) įvesti tam tikras sąvokas, supratimą apie pasaulį ir t.t., ir visa tai jis savo emocijomis savyje gali sustiprinti daugybę kartų. Paprastai emocingų žmonių intelektas, proto gebėjimas valdyti emocijas yra mažesnis ir tie žmonės nesuvaldo to, ką patys sustiprino savyje. Apie „demonus“ ir visokius pasakų herojus lengviau įvesti vaikystėje. Mergaitės, gavusios tokias programas vaikystėje, vėliau jas savyje tik sustiprina, o jei dar religijos savo programas įdėjo, tai turime natūralias „apsėstasias“, kurias „gydo“ egzorcistai.

plačiau
 
DĖMESIO MAGIJA

 Yra toks efektas, kaip dėmesio magija. Apie tai kalba net fizikinius reiškinius tyrinėjantys mokslininkai. Į ką nukreipiamas dėmesys, tas kinta. Pokyčiai priklauso nuo žmogaus gebėjimo koncentruotis, nuo jo emocijų kiekio ir intelekto.

plačiau
 
GALIOS

 Kažkur, turėdamas, apie 10 metukų, pastebėjau, kad kai kurie sapnai įspėja apie galimą ateitį. Buvo sapnų, kurie ryškiai, aiškiai ir tiksliai parodydavo artimiausią ateitį tiek mano, tiek kai kurių kiemo draugų. Vaikui tai buvo nesuprantama ir greit užsimiršdavo, nors tam kartui ir padarydavo įspūdį. Iš kur tai, kodėl?

plačiau
 
ŽMONIJA - MAGNETAS

 Jei tam tikra dalis giminės, vietinių gyventojų, tautos, rasės, žmonijos galvos apie vienintelį dalyką ir patirs vieną jausmą, tai realybė toje aplinkoje pradės keistis. Kažkam iš jūsų teko skaityti apie tai, kad kelios dešimtys iki Titaniko paskendimo, vienas rašytojas parašė knygą su tokiu „scenarijumi“. Žmonės skaitė tą knygą, vizualizavo, išjautė ir tai įvyko. Kitas, man ryškus įvykis. 2000 metais, per Tv žiūriu filmą apie atominio povandeninio laivo katastrofą ir jo skendimą. Po kelių dienų skęsta rusų povandeninis laivas „Kursk“. Prieš nedaug laiko buvo parašyta knyga, pagal kurios scenarijų analogiškai žuvo povandeninis laivas „Kursk“. Net ir tai, kad buvo mokymai, beje taip pat Barenco jūroje ir kad sprogo defektinė torpeda, visa tai pagal knygos ir sukurto filmo scenarijų. Ir pagaliau dabarties aktualija. Per Londono olimpiados atidarymą, per šou, visam pasauliui, vaizdingai buvo parodytas koronos viruso atvaizdas, po to masiškai sergantys žmonės, vaikai lovose, atskirti nuo suaugusių???, šokantys gydytojai, kurių per internetą matome gausybes tokių įrašų!!! Ir ką dabar nes matome savo aplinkoje?!

plačiau
 
BANGŲ GENETIKA

 Teko kažkiek stebėti Garejevo darbus (bangų genetiko) iš Rusijos. Manau jis praktiškai patvirtino, jau daugelį metų, gana lėtai ir neefektyviai tyrinėjamą sritį. Tai genai ne tik kaip cheminiai junginiai, bet ir elektromagnetinės bangos. Ir aplamai ne tik genų atžvilgiu buvo vedami tyrimai, bet bet kokių gyvybinių procesų atžvilgiu. 17 lapkričio, šis mokslininkas mirė. Faktiškai jis buvo nužudytas, nes jau kelis metus iš eilės siūlė pigius skiepus nuo virusų. Sveikata buvo jo normali ir štai. Beje 8 gruodžio mirė ir manoma, kad buvo nužudyta Brandy Vaughan iš JAV. Ji, buvusi MERC farmacinės firmos darbuotoja, dirbo programoje „Learn The Risk“. Tai 47 metų moteris, kovojusi prieš pavojingus farmacijų vaistus, prieš pavojingas, nepakankamai ištirtas vakcinas. Farmacijos naikina tiesos skleidėjus, nes jie pavojingi farmacijų pajamoms ir taip pat politikams bei valdžios žmonėms, davusiems leidimą farmacininkų siautėjimui.

plačiau
 
MIRTIS NAKTĮ

 

 Yra tam tikra statistika apie mirtis naktį. Kaip kurie gydytojai praktikai gali nustatyti tokią galimybę pagal paciento kvėpavimą miego metu. Pirmą kartą apie tai sužinojau iš žmogaus astmatiko, gulėjusio ligoninėje, kurioje viena iš gydytojų, apie vidurnaktį apeidavo pacientus ir įsiklausydavo į jų kvėpavimus. Nustatydavo „įtartinus“ ir liepdavo budinčioms sesutėms stebėti tą naktį tuos pacientus. Vėliau teko sutikti analogiškos informacijos ir kitokių ligonių atžvilgiu ir net atrodo sveikų žmonių atžvilgiu. 

plačiau
 
VIRUSAI DAR KARTĄ

 Prie buvusios temos gerai prisiminti kas yra virusai ir kam jie reikalingi. O, kad jie reikalingi biologija jau tai įrodė.

plačiau
 
SKIEPAI

 Tik dabar žmonės kažkiek pradėjo domėtis skiepais ir jų neigiamomis pasekmėmis. Iki tol dauguma žmonių galvojo, kad skiepai, tai vos ne vaistai. Tik nukentėję nuo skiepų, jų giminės, pažįstami bent kažkiek domėjosi šiuo klausimu ir tai atmestinai. O skiepų neigiamų pasekmių yra pakankamai.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis