APIE MANE » STRAIPSNIAI
GALIOS

 Kažkur, turėdamas, apie 10 metukų, pastebėjau, kad kai kurie sapnai įspėja apie galimą ateitį. Buvo sapnų, kurie ryškiai, aiškiai ir tiksliai parodydavo artimiausią ateitį tiek mano, tiek kai kurių kiemo draugų. Vaikui tai buvo nesuprantama ir greit užsimiršdavo, nors tam kartui ir padarydavo įspūdį. Iš kur tai, kodėl?

plačiau
 
ŽMONIJA - MAGNETAS

 Jei tam tikra dalis giminės, vietinių gyventojų, tautos, rasės, žmonijos galvos apie vienintelį dalyką ir patirs vieną jausmą, tai realybė toje aplinkoje pradės keistis. Kažkam iš jūsų teko skaityti apie tai, kad kelios dešimtys iki Titaniko paskendimo, vienas rašytojas parašė knygą su tokiu „scenarijumi“. Žmonės skaitė tą knygą, vizualizavo, išjautė ir tai įvyko. Kitas, man ryškus įvykis. 2000 metais, per Tv žiūriu filmą apie atominio povandeninio laivo katastrofą ir jo skendimą. Po kelių dienų skęsta rusų povandeninis laivas „Kursk“. Prieš nedaug laiko buvo parašyta knyga, pagal kurios scenarijų analogiškai žuvo povandeninis laivas „Kursk“. Net ir tai, kad buvo mokymai, beje taip pat Barenco jūroje ir kad sprogo defektinė torpeda, visa tai pagal knygos ir sukurto filmo scenarijų. Ir pagaliau dabarties aktualija. Per Londono olimpiados atidarymą, per šou, visam pasauliui, vaizdingai buvo parodytas koronos viruso atvaizdas, po to masiškai sergantys žmonės, vaikai lovose, atskirti nuo suaugusių???, šokantys gydytojai, kurių per internetą matome gausybes tokių įrašų!!! Ir ką dabar nes matome savo aplinkoje?!

plačiau
 
BANGŲ GENETIKA

 Teko kažkiek stebėti Garejevo darbus (bangų genetiko) iš Rusijos. Manau jis praktiškai patvirtino, jau daugelį metų, gana lėtai ir neefektyviai tyrinėjamą sritį. Tai genai ne tik kaip cheminiai junginiai, bet ir elektromagnetinės bangos. Ir aplamai ne tik genų atžvilgiu buvo vedami tyrimai, bet bet kokių gyvybinių procesų atžvilgiu. 17 lapkričio, šis mokslininkas mirė. Faktiškai jis buvo nužudytas, nes jau kelis metus iš eilės siūlė pigius skiepus nuo virusų. Sveikata buvo jo normali ir štai. Beje 8 gruodžio mirė ir manoma, kad buvo nužudyta Brandy Vaughan iš JAV. Ji, buvusi MERC farmacinės firmos darbuotoja, dirbo programoje „Learn The Risk“. Tai 47 metų moteris, kovojusi prieš pavojingus farmacijų vaistus, prieš pavojingas, nepakankamai ištirtas vakcinas. Farmacijos naikina tiesos skleidėjus, nes jie pavojingi farmacijų pajamoms ir taip pat politikams bei valdžios žmonėms, davusiems leidimą farmacininkų siautėjimui.

plačiau
 
MIRTIS NAKTĮ

 

 Yra tam tikra statistika apie mirtis naktį. Kaip kurie gydytojai praktikai gali nustatyti tokią galimybę pagal paciento kvėpavimą miego metu. Pirmą kartą apie tai sužinojau iš žmogaus astmatiko, gulėjusio ligoninėje, kurioje viena iš gydytojų, apie vidurnaktį apeidavo pacientus ir įsiklausydavo į jų kvėpavimus. Nustatydavo „įtartinus“ ir liepdavo budinčioms sesutėms stebėti tą naktį tuos pacientus. Vėliau teko sutikti analogiškos informacijos ir kitokių ligonių atžvilgiu ir net atrodo sveikų žmonių atžvilgiu. 

plačiau
 
VIRUSAI DAR KARTĄ

 Prie buvusios temos gerai prisiminti kas yra virusai ir kam jie reikalingi. O, kad jie reikalingi biologija jau tai įrodė.

plačiau
 
SKIEPAI

 Tik dabar žmonės kažkiek pradėjo domėtis skiepais ir jų neigiamomis pasekmėmis. Iki tol dauguma žmonių galvojo, kad skiepai, tai vos ne vaistai. Tik nukentėję nuo skiepų, jų giminės, pažįstami bent kažkiek domėjosi šiuo klausimu ir tai atmestinai. O skiepų neigiamų pasekmių yra pakankamai.

plačiau
 
PSICHOSOMATIKA

 Įsivaizduokit citriną. Kaip jūs atpjaunate jos gabalėlį ir paragaujate. Ką jūs jaučiate? Paprastai tai seilių išsiskyrimas burnoje. Kai kuriuos žmones net nupurto nuo tos įsivaizduojamos „rūgštelės“. Tai ir yra elementari psichosomatika. Dabar galite suvokti ką su jūsų psichika daro televizorius, kurį jūs ne tik girdite, bet ir žiūrite. Todėl kai kurių „kietuolių“ postringavimai, kad juos neveikia informacija per TV ar žinios, yra tik perdėtas pasitikėjimas savimi.

plačiau
 
ENERGOINFORMACINIAI SRAUTAI

 Aplink mus begalės įvairiausios informacijos ir energijos. Tik mažą viso to dalį mes jaučiame, sugebame matyti, paliesti, suvokti. Mes tiems srautams tarsi kristalas, per kurį perėjusi informacija, energija įgyja tam tikrą struktūrą ir išsilieja į aplinką. Tai yra mes savimi keičiame energoinformacinę struktūrą, kuri patenka į mus. Tuo pačiu ir ji keičia mus.

plačiau
 
DAR KARTĄ APIE UŽKRATĄ

 Vėl ir vėl tenka kalbėti apie tą patį tik vis kitoje „pakuotėje“. Žmonės, „pagavę“ vieną tiesos momentą, nesugeba to paties pamatyti kituose reiškiniuose. Gamta yra tokia, kad ji retai „išranda“ ką tai naujo. Dažniausiai tiesiog atkartoja tą patį, tik įvairiuose variacijose.

plačiau
 
TARPUSAVIO SANTYKIAI (KAIP APAČIOJE, TAIP IR VIRŠUJE)

 Kadangi jau išsiaiškinome, kad Gamtoje visi visus valgo ir jokia gyvybė, kaip po tokia, nėra svarbi ir kad žmogus nėra pasaulio „bamba“, dabar galima panagrinėti kaip yra žmonių bendruomenėje ir kiek joje laikomasi Gamtos dėsnių. Čia prisimenu išbandymus gamta, kuomet kuriam tai laikui įsikurdavau pvz., miške, kalnuose, šalia vandenyno. Kiek žmonių išgyventų staiga pakliuvę į tokias sąlygas? Dauguma tik blankiai įsivaizduoja, dalis suvokia, nes kažkiek turistavo. Realybę suvokia tik tie, kas bent kiek pagyveno tuose sąlygose. Iš esmės, pakliuvęs į tokias sąlygas, galvoji tik apie maistą, vandenį, šilumą ir kaip išsimiegoti. Ir kur visa tai gauti pavyzdžiui Lietuvos miškuose? Žolytėmis nepramisi. Veganai išmirtų pirmieji, arba tektų prisitaikyti. Tik komforto sąlygomis gyvenę, taip pat ilgai neišgyventų ir būtų didelis trugdis išgyventi kokiai tai grupei žmonių. Būtent jie pirmieji siekia visus kitus paversti savo aptarnautojais. Visų pirma per gailestį. Beje gana daug žmonių gamtos sąlygomis suserga „peršalimo“ ligomis. O jei dar susižeidžia ir šiaip visokių „bėdų“!!! Tai yra Gamta ir ji negailestinga ir ne tokia jau romantiška kuomet joje tenka išgyventi ir joje visi vienas kitą valgo. Tik praėję tokius realius išbandymus, gali objektyviau pažvelgti į pasaulio kūriniją. Tik tuomet galima realiai kalbėti apie tai, kas vyksta subtiliame pasaulyje, kokios ir kaip mus įtakoja, energoinformacinės esybės. Tik tuomet pradedi mąstyti, kad vadinami „angelai“ dažnai nėra angelai, o „velniai“ ne tokie ir velniai.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis