APIE MANE » STRAIPSNIAI
DĖMESIO ENERGIJA

 Bene svarbiausia vertybė, kurią žmogus neišmoksta vertinti ir „taškosi“ yra dėmesio energija. Tik dėmesio energijos dėka žmogus išeina iš savo tuometinės vidinės energoinformacinės pusiausvyros ir gali daryti poveikius teik sau tiek aplinkai. Po šio „išėjimo“, žmogus jau nebegrįžta į buvusią padėtį ir įgyja naujų savybių. Kaip tinkamai naudotis dėmesio energija? 

plačiau
 
REZULTATAI

 Bet koks mokslas, darbas, siekis, svajonė anksčiau ar vėliau subrandina savo vaisius, kurie vadinami REZULTATU. Darbas su bioenergetika, meditacijomis taip pat turi savo rezultatus, kurie atsiskleidžia etapais. Rezultatas priklauso tik ir tik nuo besimokančio, dirbančio, siekiančio. Kažkiek tai priklauso ir nuo meistro, nuo mokytojo, kuris moko kaip visa tai atlikti greičiau, tiksliau, patikrina tarpinius rezultatus. Tačiau galutiniai pasiekimai yra tik pačio žmogaus asmeninis pasiekimas, jo energija, jo tam skirtas laikas. 

plačiau
 
BENDRAVIMAS

 Sielos vystymuisi bendravimas yra būtinas. Bendraudamas su savo aplinkos žmonėmis žmogus tapatinasi su jais ir tampa panašus į juos (jei vaikas pradėtų gyvenimą su gyvūnais ir matytų aplink save tik gyvūnus, tai jis siektų su jais supanašėti, o vėliau jam įsilieti į žmonių visuomenę būtų neįmanoma). Tai yra bendrumas. Tuo pačiu žmogus siekia atrasti save, savo ypatingumą. Bendravimas ugdo bendras žmogiškas savybes, visuomeniškas savybes, išorinį suvokimą, kad mes esame VIENA. Tuo pačiu būtina išmokti atrasti save ir ugdyti individualumą, kad „nepaskęsti“ tame bendrume ir netapti „niekuo“. Buvimas dviejuose fazėse ir sugebėjimas keisti tas fazes priklausomai nuo aplinkybių ir poreikių yra labai svarbus gebėjimas, kurį turi išvystyti kiekvienas žmogus. 

plačiau
 
REIKI, TIK VIENA IŠ AGREGORINIŲ SISTEMŲ

Reiki, tai bioenergetikoje taikoma sistema plačiai žinoma pasaulyje, būtent šiuo pavadinimu. Ji kilusi iš Japonijos ir autentiškas tarimas jos skamba kaip LeiChi, ar Leiči ir tai susiję su vadinama „Chi“ arba dar tariama kaip „Či“ energija. Ji teka per visas esybes ir yra visur. Ši energija yra nuolatiniame tekėjime. Lietuvos bioenergetikai ją vadina tiesiog gyvybine energija.  

 

plačiau
 
VIENYBĖ

  Ar mes jau tokie skirtingi? Žmonių daug ir visi siekia savo individualumo. Jau mažas žmogutis sako „aš pats“ ir siekia būti individualus. Paaugliai savo individualumą siekia parodyti ne per savo gabumus, savo darbus, o lengviausiu keliu – per išorinį savo vaizdą. Drabužio, šukuosenos pakeitimas; žiedai, auskarai, tatuiruotės nė trupučio neprideda individualumo. Tai tik vaizdas, kuris tarsi šaukia – „man bloga nuo mano sielos pilkumo“, „ aš noriu būti kitoks (kitokia), bet nemoku, o gal tingiu keistis vidumi“. O kaip yra iš tiesų? 

plačiau
 
PAMĖGINK

 Pamėgink nevalgyti vakare ir užmik su alkanu skrandžiu tris savaites ir pradėsi matyti šviesius sapnus. Prabudimas bus lengvas, malonus, nuotaika pakili ( neapkrauni kūno valymosi nuo toksinų sistemos).

 

Pamėgink nedėti į maistą druskos ir pipirų tris savaites ir pastebėsi, kad pasisotinti galima mažesniu maisto kiekiu, kūnas taps lengvesnis, o jei tai darysi du mėnesius, tai pastebėsi, kad kūno masė yra mažesnė (tausoji virškinimo sistemą). 

plačiau
 
GIMIMO DATOS SKAIČIŲ VIBRACIJOS MŪSŲ GYVENIME

Daug kam teko girdėti, kad skaičiai veikia mūsų gyvenimą, daro įtaką mūsų likimams. Kiti sako, kad skaičiai nukreipia mus tam tikru keliu. Pateikiu vieną iš galimų skaičių įtakų. Tuo galima tikėti ar ne, bet patikrinti niekuomet nepakenks. Tereikia tik užrašyti savo (o gal kieno nors kito) gimimo datą ir sudėti visus ten esančius skaičius. Sakykime 1971.03.31. Sudedame ir turime 25. Dabar sudedame ir tuos. Bus 7. Pirma suma parodo ką mes turime iš prigimimo, o paskutinė suma (7) parodo ko mums reikia siekti šiame gyvenime. Prieš nagrinėjant reikia žinoti skaičių vibracijų reikšmes.

plačiau
 
SAVITARŠA SAVO NORU

 Labai dažnai žmogus „mėgsta“ save teršti ne tik ir ne tiek fiziškai, bet visų pirma emociškai ir minčių tarša. Emocinė tarša vyksta tuomet kai žmogus kažkuo jausmingai piktinasi, smerkia, teisia, kai jis mielia save gaili negu sprendžia savo problemas. Minčių tarša, tai svetimų minčių „gaudymas“, jų platinimas, ar tiesiog kaupimas neperdirbant jų ir nepritaikant savo gyvenime.

plačiau
 
MINTYS APIE ŽEMYNĄ (LIETUVĄ) IR NE TIK

LIETUVOS? PAVADINIMAS, VĖLIAVA, TAUTINĖ GIESMĖ

 

  Kiekviena gyva esybė, kuri tampa vis protingesnė, siekia savęs ir aplinkos pažinimo. Mes gyvename Lietuvoje. Kas tai per pavadinimas, šalis, kultūra, žmonės, gyvenimo sąlygos ir pan. Pasaulio suvokime labai svarbu teisingai įvardinti daiktus, reiškinius. Kiekvienas daiktas turi savo funkciją. Pagal funkciją turi būti įvardinti daiktai, reiškiniai. Pavyzdžiui kirvis kerta, plaktukas plaka, valgis valgomas, lietus lyja ir pan. Kuo tiksliau daiktai ar reiškiniai įvardijami pagal funkciją, tuo tikslesnis realybės vaizdas mumyse formuojasi. Lietuva, tai kas? 

plačiau
 
SVAJONĖS KAIP ENERGOINFORMACINĖS ŠIUKŠLĖS

  Energoinformacinės šiukšlės dažniausiai kaupiamos visą žmogaus gyvenimą ir savo laiku virsta ligomis, gyvenimiškomis nesėkmėmis, tragedijomis ir pan. Tokių „šiukšlių“ vaikai gauna iš aplinkos, tėvų, bei senelių. Dažniausiai tai netinkamos gyvenimiškos nuostatos, kurios riboja vaiko psichologinį vystymąsi, riboja jo gabumų ugdymą. Po truputį gabus vaikas tampa vidutiniokas (dauguma vaikų gimsta gabūs), o kartais ir atsilikėliu. Turėdamas tai ką gauna iš aplinkos, tėvų, senelių, vaikas suformuoja savo suvokimą apie pasaulį, kuris vaikui augant būtinai kinta. Vaikas vis naujaip suvokia pasaulį ir kartais gana agresyviai konfliktuoja. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   sekantis