APIE MANE » STRAIPSNIAI
VIENYBĖ

  Ar mes jau tokie skirtingi? Žmonių daug ir visi siekia savo individualumo. Jau mažas žmogutis sako „aš pats“ ir siekia būti individualus. Paaugliai savo individualumą siekia parodyti ne per savo gabumus, savo darbus, o lengviausiu keliu – per išorinį savo vaizdą. Drabužio, šukuosenos pakeitimas; žiedai, auskarai, tatuiruotės nė trupučio neprideda individualumo. Tai tik vaizdas, kuris tarsi šaukia – „man bloga nuo mano sielos pilkumo“, „ aš noriu būti kitoks (kitokia), bet nemoku, o gal tingiu keistis vidumi“. O kaip yra iš tiesų? 

plačiau
 
PAMĖGINK

 Pamėgink nevalgyti vakare ir užmik su alkanu skrandžiu tris savaites ir pradėsi matyti šviesius sapnus. Prabudimas bus lengvas, malonus, nuotaika pakili ( neapkrauni kūno valymosi nuo toksinų sistemos).

 

Pamėgink nedėti į maistą druskos ir pipirų tris savaites ir pastebėsi, kad pasisotinti galima mažesniu maisto kiekiu, kūnas taps lengvesnis, o jei tai darysi du mėnesius, tai pastebėsi, kad kūno masė yra mažesnė (tausoji virškinimo sistemą). 

plačiau
 
GIMIMO DATOS SKAIČIŲ VIBRACIJOS MŪSŲ GYVENIME

Daug kam teko girdėti, kad skaičiai veikia mūsų gyvenimą, daro įtaką mūsų likimams. Kiti sako, kad skaičiai nukreipia mus tam tikru keliu. Pateikiu vieną iš galimų skaičių įtakų. Tuo galima tikėti ar ne, bet patikrinti niekuomet nepakenks. Tereikia tik užrašyti savo (o gal kieno nors kito) gimimo datą ir sudėti visus ten esančius skaičius. Sakykime 1971.03.31. Sudedame ir turime 25. Dabar sudedame ir tuos. Bus 7. Pirma suma parodo ką mes turime iš prigimimo, o paskutinė suma (7) parodo ko mums reikia siekti šiame gyvenime. Prieš nagrinėjant reikia žinoti skaičių vibracijų reikšmes.

plačiau
 
SAVITARŠA SAVO NORU

 Labai dažnai žmogus „mėgsta“ save teršti ne tik ir ne tiek fiziškai, bet visų pirma emociškai ir minčių tarša. Emocinė tarša vyksta tuomet kai žmogus kažkuo jausmingai piktinasi, smerkia, teisia, kai jis mielia save gaili negu sprendžia savo problemas. Minčių tarša, tai svetimų minčių „gaudymas“, jų platinimas, ar tiesiog kaupimas neperdirbant jų ir nepritaikant savo gyvenime.

plačiau
 
MINTYS APIE ŽEMYNĄ (LIETUVĄ) IR NE TIK

LIETUVOS? PAVADINIMAS, VĖLIAVA, TAUTINĖ GIESMĖ

 

  Kiekviena gyva esybė, kuri tampa vis protingesnė, siekia savęs ir aplinkos pažinimo. Mes gyvename Lietuvoje. Kas tai per pavadinimas, šalis, kultūra, žmonės, gyvenimo sąlygos ir pan. Pasaulio suvokime labai svarbu teisingai įvardinti daiktus, reiškinius. Kiekvienas daiktas turi savo funkciją. Pagal funkciją turi būti įvardinti daiktai, reiškiniai. Pavyzdžiui kirvis kerta, plaktukas plaka, valgis valgomas, lietus lyja ir pan. Kuo tiksliau daiktai ar reiškiniai įvardijami pagal funkciją, tuo tikslesnis realybės vaizdas mumyse formuojasi. Lietuva, tai kas? 

plačiau
 
SVAJONĖS KAIP ENERGOINFORMACINĖS ŠIUKŠLĖS

  Energoinformacinės šiukšlės dažniausiai kaupiamos visą žmogaus gyvenimą ir savo laiku virsta ligomis, gyvenimiškomis nesėkmėmis, tragedijomis ir pan. Tokių „šiukšlių“ vaikai gauna iš aplinkos, tėvų, bei senelių. Dažniausiai tai netinkamos gyvenimiškos nuostatos, kurios riboja vaiko psichologinį vystymąsi, riboja jo gabumų ugdymą. Po truputį gabus vaikas tampa vidutiniokas (dauguma vaikų gimsta gabūs), o kartais ir atsilikėliu. Turėdamas tai ką gauna iš aplinkos, tėvų, senelių, vaikas suformuoja savo suvokimą apie pasaulį, kuris vaikui augant būtinai kinta. Vaikas vis naujaip suvokia pasaulį ir kartais gana agresyviai konfliktuoja. 

plačiau
 
AIŠKIAREGYSTĖ, AIŠKIAGIRDYSTĖ, SENSITYVUMAS ...

 Bioenergetikoje yra terminas „ekstrasensas“. „Sensas“, tai jautrus žmogus, o „ekstra“, tai ypač jautrus žmogus. Tokie žmonės gali daugiau ar mažiau jausti kitą žmogų, matyti jo bėdas, ar girdėti jo mintis. Tokie žmonės jaučia ne tik žmonių bioenergetiką, bet ir net fiziškai nematerialių esybių energetiką. Tie jutimai daro didelią įtaką jautriems žmonėms, jų kūnams, mintims, jausmams. Ne visų psichika gali atlaikyti tokią informacinę įtaką, todėl dauguma tokių žmonių pereina savotiškus išbandymus, kurie būna skausmingi ir psichikai ir kūnui.

plačiau
 
SUSINAIKINIMO PROGRAMA

  Bet kokia biologinė sistema turi vystymosi ir susinaikinimo programas. Grubiai tai galima palyginti su kompiuteriu. Šios dvi programos žmonių gyvenime veikia lygiagrečiai ir jos abi reikalingos. Problema tik tame, kad gana dažnai žmogus savo gyvenimo ir mąstymo būdu perdėm sustiprina susinaikinimo programą. Taip jis žudo ir save ir aplinkinius ir savo palikuonis. Plečiant savo mąstymą būtina vis iš naujo įvertinti kiek mano gyvenimui turi įvairios, užslėptos susinaikinimo programos. 

plačiau
 
NAUJIENOS APIE VAKCINAS

 Buvo atlikti tyrimai, kad infekcinės ligos natūraliai pasaulyje mažėjo dėl žmonių higienos, o ne dėl vakcinų. Tai patvirtina istorija. 

plačiau
 
ENERGIJOS AUGINIMO, GYVYBĖS PLĖTIMO VEKTORIUS

 Labai svarbu savo gyvenime stebėti ar savo gyvenimo būdu mes auginame energiją, plečiame gyvybę ar darome atvirkščiai. Labai svarbu  ar tai daro visuomenė, kurioje gyvename, valstybė, nes nuo to priklauso asmeninė gerovė ir palikuonių gerovė. Taip pat iš istorijos ar iš gyvūnijos pasaulio mes žinome, kad pirmiausia pavalgo šeimos galva, tas, kas pagauna grobį, tai yra maitintojas. Tik stiprus maitintojas vėl galės šeimai, gaujai sumedžioti naują grobį. Po jo minta mažiau gaujai svarbūs individai ir galiausiai palikuonys. Tik esant stipriems maitintojams, kitiems nariams, palikuonys gali išgyventi. Iš šios pozicijos pažiūrėkime į dabartinę visuomenę ir jos perspektyvas. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis