APIE MANE » STRAIPSNIAI
VIRUSAI MUMS, MES VIRUSAMS

 Manau visi mes, iš mokyklos laikų žinome, kad virusai tiesiogine prasme nėra gyvos būtybės. Jie nevalgo ir nesidaugina. Tai biologinės informacijos struktūros, kurios ieško kitų, silpnų biologinių struktūrų, kuriose jie dauginami. Tai savotiški biorobotai. Jie kiek pavojingi tiek ir naudingi. Pavyzdžiui populiaraus gripo virusai, sezoniškai išvalo mūsų organizmus nuo sergančių, senų, net vėžinių ląstelių. Jei gripu nesergate, tai reiškia, jog jūsų organizmo imuninė sistema pakankamai veikli ir geba pati išvalyti sergančias, senas ir vėžines ląsteles. Beje virusai ir ne tik gripo, organizme konkuruoja su bakterijomis ir grybeliais. Jei virusų nebūtų, tai juos būtinai reiktų sugalvoti.

plačiau
 
NORIU VALGYTI! AR TAI TIKRA?

 Žmogaus pareiškimas, kad jis nori valgyti, ne visuomet teisingas. Yra nustatyta, kad tai dažniausiai įprotis, kuris sukelia tam tikras žmogaus kūno chemines reakcijas. Gana dažnai tai būna gerųjų bakterijų poreikis ir jos pareikalauja sau maisto. Kaip atskirti?

plačiau
 
MEDITACIJOS, MALDOS, ŽALIAVALGYSTĖ IR KITOS MADOS

 Nuo pat vaikystės man buvo daug kas smalsu ir daug ką norėjosi patikrinti pačiam. Tai būdinga daugumai vaikų. Iš čia daugybė vaikiškų traumų, nelaimių. Ir tik nuo tėvų gebėjimo nepriekabiai ir įtikinamai paaiškinti ar net parodyti galimus pavojus, sudaro sąlygas vaikui suspėti pagalvoti, prieš kažką tai darant, ant emocijų sparnų. O pavojai gyvenime ne tik ir ne tiek fiziniai, kiek jausminiai ir protiniai. Tai susiję su priklausomybėmis tiek nuo cheminių, biologinių medžiagų, tiek nuo jausminių, ar minčių priklausomybių, dėl tam tikrų žmonių ar žmonių grupių įtakos. Daug ko išvengti padeda kitų žmonių gyvenimo ir jų pasekmių stebėjimas. Vaikui tai gana sudėtinga, bet įmanoma. O patirtis kaupiama su amžiumi (arba nekaupiama).

plačiau
 
VIRUSŲ AKTYVUMO LAIKOTARPIAI

 Mokslininkų nustatyti ir medikų stebimi virusų aktyvumo laikotarpiai yra rugsėjo pabaiga, gruodžio pabaiga, kovo pabaiga. Tuomet, net sėdėdami kaime, ar gūdžiame miške, kur nuo nieko neužsikrėsi, didelė tikimybė, kad net ir truputį peršalus ar nei iš šio, nei iš to susirgsi virusine liga. Tai gali būti tik sloga, tik gripas, o gal plaučių pneumokokai sukilti ir t.t. Tas stebima daugumai žmonių. Mažesnė dalis žmonių turi savo, individualius „virusų“ aktyvavimosi ciklus. Ir tik mažai daliai žmonių tie ciklai nepastebimi ir reiškiasi tik gerokai nusilpus imunitetui.

plačiau
 
PRADĖJIMO STEBUKLAS

 Pradėti galima nuo to, kad pradėjime nėra jokio stebuklo. Tai tiesiog Gamta, kurioje beje taip pat būna klaidų. Tas klaidas mes gyvūnuose kažkodėl tai matome, bet žmonėse ne? Kodėl? Tiesiog religinės iliuzijos, kūno sureikšminimas, meilės suabsoliutinimas Gamtos atžvilgiu. Ypač tuo linkusios „sirgti“ mamos, kurios savo kūdikius jau iš karto laiko idealiais, daug tobulesniais už kitų mamų kūdikius. Jei tuo serga ir tėvas, tai daug blogiau, nes tėvas yra tas, kuris vaiką „išveda“ į gyvenimą, kuomet mama tik saugo, globoja, rūpinasi.

plačiau
 
GEROSIOS BAKTERIJOS

 Ilgiau kaip pusmetis vyksta eksperimentas, prie kurio prisijungė jau daugiau kaip dešimt žmonių. Preliminarinės išvados tokios, kad gerosios bakterijos atstato bendrą žmogaus imunitetą. To dėka, visos, o ypač bakterinės, grybelinės ir virusinės ligos, daugiau ar mažiau, nebegali reikštis organizme.

plačiau
 
DAILYRAŠTIS

 Jau senokai, moksliškai įrodyta, kad dailyraštis vaikams nuo mažumės, daro didžiulę įtaką smegenų vystymuisi. Aišku didelę įtaką vaikų smegenų vystymuisi daro ir veikla su smulkiais daiktais, įvairūs konstruktoriai, dailė, drožinėjimas. Tačiau dailyraštis ne tik ugdo smulkią pirštų motoriką, bet įjungia ir mąstymą, nes žodžiai ir sakiniai turi įgauti tam tikrą prasmę.

 

plačiau
 
KŪNO MAISTAS

 Mes, nesuvokdami to ir nesugebėdami atskirti, iš tiesų maitinamės labai įvairiu maistu. Yra kūno maistas, be kurio kūnas negali augti, statyti save, po to išlikti, atsinaujinti. Mes maitinamės jausmų, emocijų maistu, minčių maistu, kurie taip pat padeda augti kūnui, tobulėti, išlikti, apsiginti ir t.t. Paskutiniu metu reklamuojama, tiesiog gana agresyviai įprogramuojama veganiška mityba, gana stipriai kenkia daugumai žmonių. Žmonės, nemąstydami pasiduoda savo protų užprogramavimui tam tikromis idėjomis, susižavi tuo, dėl ko kenčia jų ir jų vaikų kūnai, kas aišku atsiliepia protams ir jausmams.

plačiau
 
APSĖDIMAI

 Pats žodis „apsėdimas“ tarsi parodo, kad ant žmogaus kažkas tai „atsisėdo“. Keisčiausia, o gal natūralu, kad tie žmonės paprastai yra moteriškos lyties. Hipotezių šiuo atžvilgiu yra įvairių. Esmė susiveda į tai, kad moterys yra emocingos ir lengvai pasiduoda emociniams poveikiams iš išorės. Tačiau buvo pamiršta įtaka emocinio poveikio iš vidaus. Pasirodo pakanka emocingam žmogui (ne tik moteriai) įvesti tam tikras sąvokas, supratimą apie pasaulį ir t.t., ir visa tai jis savo emocijomis savyje gali sustiprinti daugybę kartų. Paprastai emocingų žmonių intelektas, proto gebėjimas valdyti emocijas yra mažesnis ir tie žmonės nesuvaldo to, ką patys sustiprino savyje. Apie „demonus“ ir visokius pasakų herojus lengviau įvesti vaikystėje. Mergaitės, gavusios tokias programas vaikystėje, vėliau jas savyje tik sustiprina, o jei dar religijos savo programas įdėjo, tai turime natūralias „apsėstasias“, kurias „gydo“ egzorcistai.

plačiau
 
DĖMESIO MAGIJA

 Yra toks efektas, kaip dėmesio magija. Apie tai kalba net fizikinius reiškinius tyrinėjantys mokslininkai. Į ką nukreipiamas dėmesys, tas kinta. Pokyčiai priklauso nuo žmogaus gebėjimo koncentruotis, nuo jo emocijų kiekio ir intelekto.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   sekantis